>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Qatar Stars League

Status
Zamknięty.
W 0

witoldd1

Użytkownik
Al-Sadd - Al-Arabi
typ:1
kurs:1,40
buk:bah
Analiza:
Dzisiaj zapowiada się bardzo ciekawy mecz w lidze &quot;Qatar Stars League&quot;. 3 Zespół zmierzy się z 8 zespołem.
Al Sadd- Do lidera rozgrywek zespół traci tylko 4 pkt. Dzisiaj stratę może odrobić ,ponieważ o 13-30 rozpoczął się pojedynek lidera z wiceliderem i w razie remisu w tym meczu i wygranej Al Sadd zespół zbliży się na 2 pkt. do prowadzącej dwójki co do im kontakt w walce o Mistrzostwo. U siebie zespół Al Sadd jeszcze w tym sezonie nie przegrało tylko 2 razy zremisował i aż 4 krotnie wygrywał. Ich statystyka u siebie jest imponująca, o wiele gorzej im się wiedzie na wyjazdach, dlatego są dopiero na 3 miejscu w lidze. Jeżeli ten zespół marzy o Mistrzostwie a wie, że na wyjazdach im słabo idze muszą dzisiaj wygrać u siebie z takim zespołem jak Al-Arabi. Który zajmuje daleką 8 pozycje na 10 drużyn.
Al Arabi - Doskonale grają na wyjazdach zdobyli na obcym terenie więcej niż u siebie. Ale dzisiaj zmierzą się z 3 zespołem ligi , który ostatnio rozgromił u siebie 4 drużynę Qatar aż 4-0. Dzisiaj myślę, że zespół Al Arabi marzy o 1 pkt. co ich by przybliżyło do zespołu 7 i 6. Jednak sądzę ze zespół gospodarzy jest bardzo zmotywowany wiedzą, że muszą wygrać i dziś na zlekceważenie rywala nie ma mowy. Jak dla mnie zdecydowane zwycięstwo Gospodarzy, którzy będą walczyć o mistrza do ostatniej Kolejki ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , sam przyglądałem się temu spotkaniu i cięzko to widzę osobiście typowałbym x2.
I tak tutaj mogę zatypować .
Al-Sadd - Al-Arabi - x2 @@ 2,69 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Al Sailiya - Al Arabi -----&gt; 2 @@ 1,50 Bwin ✅ ✅
Al Sailiya grało znakomicie w historii jednak w tym sezonie drużyna gra poniżej wszelkich oczekiwań, zajmują 10 miejsce z zaledwie 10pkt. na 11 rozegranych spotkań. Al Arabi zajmuje miejsce 3 z 21 pkt. i ze stratą 3pkt. do drugiego miejsca. W ich ataku gra znakomity Brazylijczyk Cabore który ma 11 trafień na koncie i przewodzi w klasyfikacji strzelców ligi. Typuje zwycięstwo gości po kursie 1,50
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Spotkanie: Al-Gharrafa - Al-Sadd
(4:1)
Typ: x
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W piątkowej 21 kolejce Qatar Stars League czeka prawdziwy hit na miarę Kataru. Spotkają się lider i wicelider, których dzielą tylko dwa punkty. Nad miejscem trzecim w tabeli mają już 10 punktów przewagi. W Katarze rządzą i dzielą, Al Sadd ostatni raz nie zyskał punktów 10 stycznia, a Al Gharafa schodziła pokonana z boiska 30 października zeszłego roku! W pozostałym okresie nieustannie punktują. Trzeba też dodać, że ostatnie trzy sezony to podział miejsc na podium - dwa mistrzostwa gospodarzy spotkania i jedno zdobyte przez gości. W ramach ciekawostki w tym pierwszym zespole swoją piłkarską emeryturę spędza sam Juninho Pernambucano, na swoim koncie mając 7 bramek. Za to drugi zespół ma w swoim składzie bramkostrzelnego Leandro z 19 bramkami.
Dlaczego więc remis? Warto prześledzić terminarz obu zespołów. W nowym tygodniu i następnym czekają oba zespoły spotkania w Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Można więc spodziewać się oszczędzania i dżentelmeńskiego remisu, który pozwoli kwestię mistrza pozostawić nadal otwartą. Jak wygląda sytuacja w AFC dla obu zespołów? Znakomicie radzi sobie drużyna z miasta Ad-Dauha, która jest liderem swojej grupy po dwóch wygranych kolejkach. Teraz czekają ich dwa spotkania z drugim Esteghlal z Iranu i między nimi do końca będzie toczyć się walka o lidera grupy A.
Al Sadd jest wiceliderem grupy D. W poprzedniej kolejce rozgromili na wyjeździe 0:5 Al Ahli z Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jeszcze wcześniej wysoko (u siebie 3:0) przegrali z faworytem grupy, Al Hillal z Arabii Saudyjskiej. Teraz mecz z irańskim Mes Kerman, fatalnie spisującym się w krajowej lidze po sezonie, w którym zajął trzecie miejsce (teraz 14 na 18 miejsc).
Jak widać, oba zespoły z Kataru mają w swoich grupach ważne mecze, po których ich sytuacja w AFC może się mocno zmienić. Stąd też piątkowe spotkanie wygląda na typowo remisowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom