>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o kursy

Status
Zamknięty.
R 0

rafal86-86

Użytkownik
W ofercie pinnacle spotkałem się z kursami na takie zdarzenia:

OVER 2 and 2.5
UNDER 2 and 2.5

to ktory typ jest prawidłowy w przypadku 2 bramek?

OVER 2.5 and 3
UNDER 2.5 and 3

to ktory typ jest prawidłowy w przypadku 3 bramek?
 
ester 87

ester

Użytkownik
W ofercie pinnacle spotkałem się z kursami na takie zdarzenia:

OVER 2 and 2.5
UNDER 2 and 2.5
W takim wypadku stawiasz połowę stawki na over/under 2 i połowę na over/under/ 2.5

Jeśli więc padną 3 gole wygrywasz całą stawką

OVER 2.5 and 3
UNDER 2.5 and 3
Tu podobnie, pół stawki idzie na o/u 2,5 i drugie pół na o/u 3. Tak więc jak będą 3 gole to pół stawki wygrywa, a pół jest zwracane (bo padły dokładnie 3 gole)
 
K 0

kiriak

Użytkownik
ekhm...może mi ktoś wytłumaczyć jak się zakłada na pinnacle? czarna magia dla mnie...kuponu nie mogę skleić i nie wiem co począć ????
 
K 0

kiriak

Użytkownik
a kupony akumulacyjne? bo mam 50 zł, ale wycodzi na to, że muszę je rozłożyć na poszczególne zdarzenia czyż tak? i czy są tam zakłady 1x2? bo póki co widziałem dziwne handicapy ????

i możesz mi wyjaśnić ten kurs i tą stawkę?:


FC Köln vs Hertha BSC Berlin for Game 1.820 30.00 24.59


VfL Wolfsburg vs Borussia Dortmund for Game 2.050 20.00 21.00

50.00
dlaczego ten kurs jest taki niski?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z kuponami akumulacyjnymi to jest trochę problem...
Bo nie możesz swobodnie sobie grać jak chcesz.
Możesz tylko łączyć to na co Oni Ci pozwolą.
Zobacz sobie--&gt; Parlays / Accumulators
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Pinnacle jest swietne jesli grasz wszelkie sporty Amerykanskie.

Mnie np interesuje Hokej, ogolnie wszystkie wieksze ligi a szczegolnie NHL. No i nigdzie chyba nie ma wiekszych kursow na NHL jak w Pinnacle;) I jesli chodzi o ako w tej dyscyplinie to masz pelne pole manewru, mozesz laczyc smialo, ale tez nie wszystkie opcje;)

Mnie sie wydaje ze Pinnacle jest nastawione glownie na gre duza kasa na pojedyncze mecze, lub poprostu na pojedyncze mecze...:spokodfhgfh:

pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pinnacle jest swietne jesli grasz wszelkie sporty Amerykanskie.
Mnie np interesuje Hokej, ogolnie wszystkie wieksze ligi a szczegolnie NHL. No i nigdzie chyba nie ma wiekszych kursow na NHL jak w Pinnacle;) I jesli chodzi o ako w tej dyscyplinie to masz pelne pole manewru, mozesz laczyc smialo, ale tez nie wszystkie opcje;)
Mnie sie wydaje ze Pinnacle jest nastawione glownie na gre duza kasa na pojedyncze mecze, lub poprostu na pojedyncze mecze...:spokodfhgfh:
pozdrawiam
No właśnie śmiało nie można łączyć... Nie mówiąc o trudnościach z łączeniem sportów amerykańskich z innymi to nie można też swobodnie łączyć w ramach sportów amerykańskich. Nie zagrasz dubla wygranej Bostonu w regulaminowym czasie i Anaheim...
Ten buk jest raczej stworzony do gry singlami ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No właśnie śmiało nie można łączyć... Nie mówiąc o trudnościach z łączeniem sportów amerykańskich z innymi to nie można też swobodnie łączyć w ramach sportów amerykańskich. Nie zagrasz dubla wygranej Bostonu w regulaminowym czasie i Anaheim...

Ten buk jest raczej stworzony do gry singlami ;)
To nie wiem...poniewaz ja wczoraj zagralem doubla z NHL...Boston 60&#39; i Anaheim...?! Dwa na jednym kuponie, byla taka mozliwosc, moge wyslac print sreen:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom