>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

pytanie -Full Tilt Poker

chemical 0

chemical

Użytkownik
Witam,
mam zamiar w najbliższym czasie zrobić pierwszy depozyt na FTP, szczególnie ze względu na rakeback. Konto zakładałem już jakiś czas temu i nie wpisywałem żadnego kodu. Zatem, czy każdy gracz FTP otrzymuje rakeback, czy musi być zarejestrowany z jakimś kodem ze strony partnerskiej?
 
M 0

michaelus

Użytkownik
hej, ja w sumie też się interesuję FTP teraz trochę, bo słyszałem że można grać o mikro stawki ucząc się i nie tracąc właściwie niczego. graliście tam już? jakie wrażenia macie?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Według mnie to jeden z najgorszych room&#39;ów. Beznadziejny support, długo wpłaty i wypłaty i do tego soft sprzyjający fish&#39;om.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Według mnie to jeden z najgorszych room&#39;ów. Beznadziejny support, długo wpłaty i wypłaty i do tego soft sprzyjający fish&#39;om.
Długo wypłaty ? Lol, w ciągu minuty na mb, na bankowym 2 dni, dla mnie całkiem nieźle. Co do softu to może sam byłeś tam fishem dlatego Ci się nie podobało. (hehe)
 
M 0

michaelus

Użytkownik
soft jak soft. wypłat wprawdzie nie próbowałem, ale podobno na Full Tilt Poker jest w tej chwili najwięcej zawodowców, z którymi można grać. do tego jak się dołoży wspomniany bonus na starcie +100% i bonus z gry do 600$ to robi się z tego niezłe miejsce do gry.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Siemka a ja mam pytanie może troszkę głupie, ale w tym programie nie mogę zmienić języka. Wchodzę w languages&gt;open lenguages options... i zmieniam na polski wciskam ok i nadal mam angielski wchodzę jeszcze raz w opcje i zaznaczony angielski. Zmienianie nic nie daje co robić?
 
Z 0

zbyszek999

Użytkownik
Mam pytanko zwiazane z FTP aby zrobic przelew na konto w FTP trzeba miec na koncie bankowym kase w $$ czy mozna miec w złotowkach, a druga sprawa czy w kazdej chwili mozna wyplacic sobie pieniadze z FTP czy trzeba odczekac jakis czas i czy w ogole da sie wyplacic wygrane z FTP bo slyszalem ze na niektórych grach pokerowych trzeba wygrac jakas kwote aby wyplacic lub odczekac jakis czas
 
N 0

nachalnik

Użytkownik
Na Full Tilcie nigdy nie miałem problemów z wypłatą. No chyba, że jesteś w jakimś bonusie, który wypłaty uniemożliwia. Choć ja miałem bonus na FTP i przed jego wyrobieniem mogłem swobodnie wypłacać kasę - rzecz rzadko spotykana ????
Co do waluty - nie wiem czy dobrze rozumiem.
Konto bankowe nie musi być w $, po prostu przy wypłacaniu jest kwota przewalutowania i dostajesz w złotówkach.
Ja mam konto na FTP oczywiście w $, wypłacam przez moneybookers - które jest w euro, na normalne złotówkowe konto. Nie jest to może najlepszy sposób, no ale nie chce mi się zmieniać - w każdym razie problemów żadnych nie ma ????
 
M 0

michaelus

Użytkownik
jak najbardziej nie musi być dolarowe konto, żeby dostać złotówki. to bank się martwi o to co wpłynie do Ciebie. oczywiście bank jakąś prowizję sobie weźmie za to przewalutowanie, ale zawsze będzie się na plusie ???? tak więc warto pograć.
 
A 0

arafata

Użytkownik
niczym się nie martw, najważniejsze żeby wygrać i zdobyć kasę, a resztą to już się zajmują banki ???? nie ma w tym nic trudnego. podstawa to odpowiednia strategia w graniu ????
 
Do góry Bottom