>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytanie do specow !

Status
Zamknięty.
T 0

tommy70

Użytkownik
Mam male pytanko : Czy mozliwe jest kupienie lub sciagniecie skads jakichs symulacji rozgrywek baseballa? Chodzi mi o obejrzenie jakiegos meczu (albo kilku) od deski do deski albo w formie gry symulacyjnej (czytalem o Baseball Mogul,tam podobno jest opcja symulacji ale nie wiem skad to wziac) albo w formie DVD. Moga byc jakies stare z poprzednich sezonow (moze kaseta video??), byle by mozna bylo jeszcze lepiej zaczaic zasady. A moze ktos z szanownych forumowiczow ma jakies materialy tego typu? Bylbym niezmiernie wdzieczny. Dzieki za odpowiedzi.
 
T 0

tommy70

Użytkownik
Ok,papi ale jest male ale...

At first. Najnowsze gry niestety nie pojda na moim kompie,mam troszeczke stary sprzet,chodzi mi o jakas prosta wersje (moze byc stara) , przeciez zasady i ogolnie rozgrywke zalapie i na starych. Unowoczesnienie sprzetu na razie nie za specjalnie jest mozliwe.

At second. Przy moim laczu (128) moge pomarzyc o obejrzeniu meczu w necie w ESPN lub na Dominikanie.Odpala mi program ale scina ze hej , to nie byloby ogladanie, tylko domyslanie sie.
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom