>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

G 277

geryx

Użytkownik
no niedokońca, przeanalizuj pozycje:
11-13, 18-20,24-25, 29-33 czy 41-48
generalnie ciężko wyczuć co decyduje, choc taki zapis jak piszesz istnieje. Kiedys ta kwestia była poruszana-poprzednie edycje, i (chyba) właśnie było że ilośc bezbłędnych typów. Chciałbym prosic o jednoznaczną wypowiedź Organizatora. Zeby na koniec nie było nieporozumień.
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
W typowaniu na weekend wkradł się błąd w meczu Hoffenheim-Hamburger! Meczu wyznaczony jest na 1 stycznia 1970 na godz. 01.00.00!
Poprawione
 
G 35

gesio

Użytkownik
panowie narazie nie ma sie co jarac tabela bo jeszcze nie koniec konkursu, napewno na koniec juz bedzie tak jak powinno z uwzglednieniem regulaminu, juz osoby zarzadzajace typerem sie o to postaraja ????
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
W czasie od startu konkursu do dzis mam wplacone 90zl do betsson w 2 ratach. Czy taka wplata uprawnia mnie do podwojenia nagrody przy zajeciu nagradzanego miejsca?
 
G 35

gesio

Użytkownik
mam takie pytanko, czy osoby liczace punkty typerow mogly by jeszcze raz przeliczyc czolowych typerow w dziale, zwyciezca 10 kolejki.?
np. zwyciezca - wislak99 , ma bilans 3-7-10 i 16pkt? gdzie wg mnie powinien miec 13 pkt i przy innych typerach tez mi sie nie zgadza... prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Punkty oraz tabele ustawia skrypt, nie ma możliwości ręcznego podliczania typów.
Raczej wątpię, aby skrypt źle podliczał typy, gdyż od kilkunastu lat nie było z tym problemu, a soft jest aktualizowany co pewien czas.
Pozdrawiam
 
S 0

storzek

Użytkownik
&quot;§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.&quot;
Prawda jest taka, że odkąd tu sporadycznie gram - to trzecia edycja - ten punkt regulaminu nigdy nie miał miejsca, co powtarzałem już kilkukrotnie. Więc skoro &quot;niezawodnego od wielu lat skryptu&quot; nie da się poprawić, to może chociaż zmieniono by regulamin tak, aby był zgodny z rzeczywistą prawdą...
Bo w tabeli liczy się najpierw liczba typowanych meczy ogółem (im mniej tym wyżej), później liczba dokładnych wyników, a na końcu &quot;rezultat bramkowy&quot;...
W podsumowaniu kolejki najwięcej trafnych dokładnych wyników mam ja, no ale się przecież nie można spodziewać, że w podsumowaniu kolejki obowiązują te same zasady co w całej tabeli, skoro &quot;skrypt jest od wielu lat niezawodny&quot;...Ale ja tu gram tylko dla zabawy, no i widzę, że jak obstawiam całą kolejkę, to tragedii nie ma z wynikami z mojej strony...
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
mam pytanko ???? jak będzie rozliczany mecz PSG- Monaco ?? czy brany wynik bedzie 0:0 czy 1:0 dla PSG ?? bo to pucharowy mecz i dogrywka była
 
A 0

adziu82

Użytkownik
pomoc
witam.admin wytlumcz mi prosze w jaki sposob sa rozliczane nagrody za kolejke?ja zajalem 5 miejsce a mam tyle samo co zwyciezca.oraz czy nagroda za zajecie 1 miejsca w kolejce bedzie to kod do betsona czy kasa?i w jaki sposob trzeba dane do bettsona przeslac?
 
Do góry Bottom