>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

Status
Zamknięty.
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Prosze o usuniecie mojego pierwszego postu dzisiaj (nr 12) w Biegach z tej kolejki bo zapodział mi sie Bukmacher, Z gory dzieki i sorka za klopot.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Witam. Przeglądając kalendarz „Zmagań” doszedłem do takich wniosków, że w ostatnich dwóch kolejkach możemy typować jedynie po dwie dyscypliny. Zatem może by odejść w tych kolejkach od punktu 11 w regulaminie, mówiącego o maksymalnej liczbie 4 typów przypadających na daną konkurencję w jednej kolejce? Zachowując przy tym rzecz jasna max 11 typów ze wszystkich dyscyplin w poszczególnych kolejkach. Jeżeli bowiem zachowamy regulamin w dotychczasowym wymiarze będziemy mieli szansę podać jedynie max 8 typów z 2 ostatnich rund. Ten pomysł poddaję pod rozwagę opiekunów konkursu. Z niecierpliwością czekam na odp.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Po 6 kolejce kolejne drużyny wylatują z konkursu z powodu olania go totalnie.
Są to:
cyngle
V&amp;K
Winter Team
Śnieżne Balasy
FC Służewiec
Fajne Chłopaki
NazwaDrużyny
CoprAtlantide Piacenza
VIPeczki
OLSZTYN POWER!
Fix&amp;Insider
Alkoholicy
The Only One!
Nołnejmy
Magic Team
CLB
DiceyGame
champion &amp; Ten
Absolwenci
MadKolti
Zbyszki

Na te drużyny składają się następujący userzy:
VDE
KTOKOLWIEK
bam14
Qozi
Arzoo
kuboslaw
Mozi
Akarin
kamilkilku
Mefiu17
Assitalia
Odisio
akselek
lencio
Maxx4
CluBerS
robson United xD
snajper
[email protected]
lookash
telprzem
Sphinx
tominho
radomiak1910
Budkens1
Lukasz0717
wojtek_odra
Cineck
champion
Ten
zludna
Farfan
Gorillaz
Klemi
madek
Kolti
KrasnalTS
van_der_vaart
porugalia
Kurus I
Volleyball
Misiunieo

Każdy ich post w tematach z typami będzie niepożądany, kasowany i odpowiednio nagradzany.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Witam. Przeglądając kalendarz „Zmagań” doszedłem do takich wniosków, że w ostatnich dwóch kolejkach możemy typować jedynie po dwie dyscypliny. Zatem może by odejść w tych kolejkach od punktu 11 w regulaminie, mówiącego o maksymalnej liczbie 4 typów przypadających na daną konkurencję w jednej kolejce? Zachowując przy tym rzecz jasna max 11 typów ze wszystkich dyscyplin w poszczególnych kolejkach. Jeżeli bowiem zachowamy regulamin w dotychczasowym wymiarze będziemy mieli szansę podać jedynie max 8 typów z 2 ostatnich rund. Ten pomysł poddaję pod rozwagę opiekunów konkursu. Z niecierpliwością czekam na odp.
Popieram, dlatego podbijam.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Popieram, dlatego podbijam.

Tłumaczyłem już koledze w HP, tutaj zapomniałem.

Wg mnie każda kolejka powinna być równa, wiadomo było od początku konkursu jak będzie, dlatego nie przewiduję żadnych zmian.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Tłumaczyłem już koledze w HP, tutaj zapomniałem
Potwierdzam, otrzymałem odpowiedź w HP na moją propozycję ;) Jednak drążąc temat spytam, czy byłaby możliwość aby na ten temat wypowiedzieli się pozostali uczestnicy konkursu i na przykład zdecydowali poprzez - dajmy na to, głosowanie czy ten pomysł przypadł im do gustu czy też nie. Czy też dyskusja na ten temat jest już zamknięta i żadnych zmian w tym względzie nie będzie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na trwającą kolejkę raczej zmian nie będzie, a nie wiem czy jest sens już zmieniać coś na jedną ostatnią kolejkę. Z jednej strony spoko, ale z drugiej, to daje więcej szans tym co znają się na skokach np, a nie daje szans innym. Więc ja bym nic nie zmieniał.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
ja tez bym nie zmieniał to daje szanse tylko tym co są w dolnej części tabeli w danych dyscyplinach dla tych co są na górze to wcale nie przypadnie do gustu
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Po 7 kolejce kolejne 2 drużyny wylatują (a myślałem, że to już koniec):
Made in China
Mroczni władcy

Czyli userzy:
Borussia
Inter
other
fanabujaka
Tyczy się ich to samo co poprzednich wykluczonych
 
B 0

brilliant

Użytkownik
Witam. Dlaczego mamy minusa jezeli na stronie
http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=JP&amp;amp;raceid=2829
pisze &quot;did not start&quot; czyli nie startowal, a zwrotow nie ma w przypadku zakladow na zwyciestwo lub tez pozycje top 3. Zgodnie z regulaminem powinien byc zwrot a nie minus 100pkt. Przypominam ze Kofler wylozyl sie w sesji treningowej a do konkursu nie przystapil.
http://forum.bukmacherskie.com/f175/7-kolejka-26-31-stycznia-skoki-narciarskie-40731.html#post1433336
post 17.
Prosze o skorygowanie wynikow ;)


oczywiscie chodzi o koflera

// kukla - załatwione


 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jo jo już pisał do mnie inny user na PW. Wychodzę zaraz, poprawie jak wrócę tak między 21 a 22.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Zapomniałem dopisać bukmachera w moim poście na pierwszej stronie ( skoki narciarskie) na tę kolejkę, ale kursy są z tobet, gdyby ktoś poprawił będę wdzięczny ????

//kukla - done
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W klasyfikacji nie będą uwzględniane kolejne pary, które olały konkurs, są to:
NBA Team
nWo
Urodzeni zwycięzcy
Barca Fans
&quot;I tak jesteśmy lepsi&quot;
Nie chce mi się pisać, którzy userzy, zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.
Klasyfikacja będzie zaraz po skokach.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
-200 mam za za malo typow, ale i konkurencji do typowania 2 razy mniej..
11. W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 4 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 11.

Wystarczy czytać, jakoś inni dali dobrze.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
ja chciałem od siebie dodac ze bycie na 4rtym 5tym i 6stym miejscu w kolejnych dyscyplinach jest mało satysfakcjonujące ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom