>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, skargi, zażalenia.

c1005m4 36

c1005m4

Użytkownik
w grupie B źle zaznaczeni są zwycięzcy kolejki (tak jakby rozliczona była 2 kolejka a nie 1sza) Tabela jest Ok.
Poprawione. /Masa
 
chamberlain 464,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#2 01:05
Indiana Pacers - Atlanta Hawks
Atlanta Hawks over 102 pkt
1.98 ✅
Błąd w moim typie, nie powinno tu być plusa, Atlanta zdobyła 87 pky ;)
Poprawione. /Masa
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Tak sobie przeglądam jeszcze raz zasady i macie błąd w rozpisce po trzeciej fazie grupowej.
Skoro będzie 16 graczy podzielonych na 4 grupy i awansuje po dwóch z każdej to mamy od razu fazę ćwierćfinałów a nie 1/8 ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Skoro nie było odzewu to przypuszczam, że nie ma - ja proponowałem takie rozwiązanie po pierwszej kolejce, a teraz taka zmiana byłaby nie fair w stosunku do graczy, którzy wywalczyli awans.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Niestety nie było odzewu że strony użytkowników więc kończymy 2 etap już dzisiaj.
Tak sobie przeglądam jeszcze raz zasady i macie błąd w rozpisce po trzeciej fazie grupowej.
Skoro będzie 16 graczy podzielonych na 4 grupy i awansuje po dwóch z każdej to mamy od razu fazę ćwierćfinałów a nie 1/8 ????
Poprawione
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Grupy 3 etapu chwilowo zamknięte, muszę przedyskutować temat rozliczania spotkań remisowych i wprowadzenia ewentualnych poprawek do zasad konkursu.
EDIT: Tematy otwarte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Przeciwnik podał w swoich typach w czterech spotkaniach OT, a w meczu Miami z Indianą jako jedyne FT, a tam akurat była dogrywka - proszę o sprawdzenie ????
http://forum.bukmacherskie.com/f530/3-etap-grupa-d-128101.html#post5865321
wszystko ok, handicap 2 drogowy

BTW. Korzystając z okazji zapomniałem o bardzo ważnym punkcie, do którego nie ma odniesienia w zasadach, za co bardzo przepraszam, chodzi tu oczywiście o sytuację, w której przykładowo 3 zawodników będzie miało po 6 punktów. W takim przypadku, o ile taki się zdarzy, przechodzi dwóch graczy, którzy podczas 3 kolejek zgromadzili największą sumę AKO.
 
A 131

alwex

Użytkownik
Czy tak jak w poprzednich etapach, w przypadku równej ilości punktów, o wyższym miejscu w tabeli końcowej decyduje wyższa suma trafionych AKO ? Bo nie widzę takiej rubryczki w obecnej tabelce...

A poza tym wydaje mi się, że jest mały błąd w rozliczeniu typu mojego przeciwnika w ostatniej kolejce, tzn. według mnie w meczu Philadelphia - Minnesota po pierwszej połowie wynik brzmiał 47:50 , a więc typ Philadelphia +2 niestety nie wszedł.
http://forum.bukmacherskie.com/f530/3-etap-grupa-a-128104.html
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Czy tak jak w poprzednich etapach, w przypadku równej ilości punktów, o wyższym miejscu w tabeli końcowej decyduje wyższa suma trafionych AKO ? Bo nie widzę takiej rubryczki w obecnej tabelce...
A poza tym wydaje mi się, że jest mały błąd w rozliczeniu typu mojego przeciwnika w ostatniej kolejce, tzn. według mnie w meczu Philadelphia - Minnesota po pierwszej połowie wynik brzmiał 47:50 , a więc typ Philadelphia +2 niestety nie wszedł.
http://forum.bukmacherskie.com/f530/3-etap-grupa-a-128104.html
Tak, wspomniałem o tym wyżej, rubrykę dodam w następnej aktualizacji tabeli
Typ już poprawiam
W sumie, teraz zaktualizuje tabele, będzie zdecydowanie przejrzyściej.
 
A 131

alwex

Użytkownik
Sorki... Właśnie widzę, że odpowiedź na moje pytanie znajduje się już tuż ponad nim...:grin: Sorki raz jeszcze.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dwie sprawy:

1. Washington wygrało na wyjeździe, więc weszły mi cztery typy i AKO automatycznie jest troszkę wyższe ;)

http://forum.bukmacherskie.com/f530/3-etap-grupa-d-128101.html#post5877267

2. Tacy gracze, jak Albuquerque z mojej grupy, powinni być nie tylko usuwani z konkursów, ale też banowani z forum.

Miał małe szanse na wyjście, więc po co trudzić się z podawaniem typów, a że innym może to pokrzyżować szyki, to już go ch... obchodzi ????
1) Poprawione.
2) Skoro poddaje sie, jego decyzja, sprawa do przemyślenia
/Masa
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak sobie pomyslałem.. czy to best of 5 w ćwierćfinałach to nie za długo? Bo ile będzie dalej w półfinałach i finale? wypadałoby best of 7.. Trochę długo.. już gramy prawie miesiąc, razem z tymi playoffami będzie drugi na dokładkę, kawał czasu..
Teraz było w fazie grupowej 2 mecze na pojedynek +przy remisie wyższy kurs łączny wygrywał. Moim zdaniem płynnym przejściem byłoby grać w ćwierćfinałach best-of-3, dopiero a półfinały i finał best of 5. Wiem późno itd reguł się nie zmienia, ale przez to konkurs wytraci rytm, jak niektórzy będa musieli czekac po parę dni, a jeszcze przerwa na all star może się wpierniczyć i w ogóle. Więc to tylko taka luźna refleksja, może bardziej na następną edycję, żeby nie robić zamieszania. Chociaż w sumie jakby cała ósemka ćwierćfinalistów się na to zgodziła to chyba można by zmienić dystans meczów już teraz. W końcu chodzi o to żeby to sprawnie szło.
A już zupełnie łatwą do wprowadzenia zmianą i pewnie każdy by się zgodził, żeby nie grać meczu o 3 miejsce, tylko nagrody za 3-4 miejsce zsumować i podzielić na pół miedzy przegranych w półfinałach i tyle. Przecież w NBA tez nie grają meczu o 3 miejsce i przegrani z finałów konferencji maja już wakacje ????
 
Do góry Bottom