>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
nieważne już ;) Mogłem chociaż 1 typ trafić to nie musiałbym płakać, tak od zapytałem tylko, nie ma co afery robić ;) Wina mbmartina była, ale oddał typy, ja nie trafiłem to remis właściwie słuszny, jedynie to skopiowanie niezbyt chwalebne.
Ja mam pytanie do Teda czy jeżeli dany user nie typował siedmiu kolejek to też całkowita dyskwalifikacja, bo nie wiem jak tabelkę robić?
e/ ok, ale wolałem zapytać bo sytuacja stykowa ;)
e2/ wyniki, tabela gr.5 - gotowa.
 
G 3

gachu

Użytkownik
bo później wychodzi że ktoś ma łatwiej itd. , albo te nieszczęśliwe 0,01 , a już o tym pisałem
nieszczęśliwe albo szczęśliwe, zależy od punktu widzenia ????
Dzięki za rywalizację, czekamy teraz na LM i LE ????
 
Z 708,3K
Jeszcze przed zrobieniem tabeli user DBoniem za typy w 15 kolejce powinien miec przynajmniej 0 punktow a chyba-3.Typy na dzien 5,05 podane zostaly 4,05 jak wczesniej kolejka 14 konczyla sie 5.05.A przeciesz typy na nastepna kolejke mozna podac jak poprzednia sie skonczy. Podane typy sa o ponad 10 godzin za wczesn ie.Jakw tamtej edycji podalem typy wczesniej o 10 minut to dostalem -3 punkty.Najwczesniej mogl on podac typy 05.05 godz 08,00,a podal o4 .05 godz 22,46.Mysle zesprawa jest oczywista i powinien miec minus 3 punkty

04-05-2013, 22:46 #157 DBoniem

Dołączył: 02.09.2010
Postów: 212
Reputacja: 72


15 kolejka
05.05.2013
DBoniem vs urbasag

1. Liverpool - Everton ---X @ 3,55

2. Manchester United - Chelsea ---X @ 3,45

3. Nancy - Lyon ---X @ 3,10

4. Real Saragossa - Rayo Vallecano ---X @ 3,40

5. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ---2 @ 4,90


ako:632,53

Betsafe

AKO: 3,55
faktycznie , moja nieuwaga. Dzięki! ???? // pestka7
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
pasowałoby jutro wystartować z Ligą Mistrzów i z LE bo dużo fajnych meczów jest, a jak wiadomo zbyt wiele do końca wszystkich lig nie zostało ;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Liga 7 - ogarnięta :p
Hehe sumada90 staram się jak najlepiej wywiązywać ze swoich obowiązków tylko ???? Ale miło,że ktoś to docenia. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
przy losowani bedą rozstawieni uczestnicy? chodzi mi o to czy zwycięzca grupy może trafić na zwycięzce innej grupy czy trafia na przeciwnika z drugiej pozycji tak jak jest w rzeczywistości w LM
 
Z 708,3K
Nie zebym sie czepial regulaminu.Ale pokaze jak to jest niesprawiedliwe
W grupie1
W pojedynku nr3 Vro -Jacio 3,04 -0
W pojedynku nr 4 zwyciestwo 1960-Vro 3,43 -0
Tak ze ja wygralem i obaj podalismy typy ,a Jacio przegral i obaj podali typy
Na koniec konkursu bo Vro niepodal typow w polowie kolejek Jacio dostal za darmo 3 punkty mimo ze pojedynek przegral i jest wyzej w tabeli majac tyle samopunktow bo dstal bonus 3 punbkty za przegrany pojedynek z przeciwnikiem ktorym ja wygralem.Daje to do oceny grajacych,jak regulamin moze wypaczac wyniki konkursu.Pozdrawiam i to tyle
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
przy losowani bedą rozstawieni uczestnicy? chodzi mi o to czy zwycięzca grupy może trafić na zwycięzce innej grupy czy trafia na przeciwnika z drugiej pozycji tak jak jest w rzeczywistości w LM

Pary rozlosowane. Zwycięzcy grup grają z userami , którzy zajmowali drugie miejsca. To samo tyczy się Ligi Europejskiej. ???? Powodzenia!
 
andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
Od kiedy można podawać typy na sobotę , i czy na niedzielę można od 8:01 rano w niedzielę , tak jak było w grupach ?
 
Do góry Bottom