>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
P 0

pajel4

Użytkownik
Czy wynik jaki uzyska się z wytypowania miejsc, które zajęli zawodnicy w każdym konkursie TCS jest mnożony razy dwa? Bo ja, czytając regulamin, rozumiem, że mnoży się punkty uzyskane tylko z końcowej klasyfikacji turnieju.
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
a nie była by jeszcze możliwość dolonczenia do rywalizacji ?

Sorry ze takie głupie pytanie bo dopiero teraz znalazłem dobre forum z konkursami i chciałbym dolończyc ????
 
P 0

pajel4

Użytkownik
Witam,
przed zakopianskimi konkursami miałem 1750pkt
w 1. konkursie zdobyłem ich 155 [w pierwszej trójce dwóch zawodników nie na swoich miejscach -40pkt; 4. i 5. zawodnik na swoich miejscach -95pkt; 7-miu zawodnikow z 1.dziesiątki -20pkt]
w 2. zdobyłem ich 280 [1. i 2. miejsce dobrze wytypowane - 180pkt + 80pkt; 7-miu zawodników w 1. dziesiątce -20pkt]
Dodając to powinienem mieć łacznie 2185pkt. Jeśli mylę się, to karcić. ????
 
M 0

macca

Użytkownik
Witam.
Nie wiem czy pisze w dobrym dziale ale nazwa wskazuje ze mozna tu zadawac pytania. Obstawilem w STS-ie pojedynek Kraushaar-Otto w saneczkarstwie kobiet ale sa 4 przejazdy. Dzisiaj 2 i jutro 2 wiec pytanie brzmi czy obstawiony zaklad dotyczy tych 4 czy tylko dzisiejszych 2.
Dzieki za odpowiedz
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
O to 1-3 Ligi Typerow Skokow Narciarskich!

Seksi_Hultaj 3484 punktow
benek_16 3437 punktow
Berbec 3409 punktow


Dane do Wpłaty Nagrody Slijcie do mnie na PW , lub benka....Gratuluje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom