>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Proszę o kierowanie wszystkich pytań i próśb w tym temacie nie do mnie na PW. Tym bardziej że nie będę aktywny przez najbliższy tydzień na forum.
Pzdr ;)
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Jeśli można dodać do postu godzinę rozpoczęcia zawodów - 9.00, będę wdzięczny. Niechcący umknęło mi to przy pisaniu.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f409/1-kolejka-17-01-20-01-biathlon-antholz-anterselva-86848.html#post3330840
[qoute]Nazwa drużyny: Niebiescy ZawieRcie
Biathlon- Antholz, sprint panów - 10km, 18.02.2013,godz. 14:30
1. Ustyugov - Lindstrom 1 @ 1,55
2. Beatrix - Hofer 1 @ 1,60
Bukmacher: Unibet
Link do analizy: http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post3330838
⛔200/⛔125[/quote]
adqs - źle mi rozliczył, przecież Beatrix był przed Hoferem, post niżej komuś rozliczył dobrze kto dał na Hofera i miał minus... w takim razie powinniśmy mieć ✅ 35
⛔ 100 za pierwszy typ
✅ 60 za drugi
✅ 75 za analizę
Proszę o poprawę ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Typy z biathlonu zostały poprawione zgodnie ze zmianą regulaminu dotyczącej punktowania za aktywność w dziale. Proszę o sprawdzenie swoich wyników i zgłaszanie w tym temacie ewentualnych pomyłek w celu weryfikacji wyników.
Panowie i może panie, zdarzały się typy przy których nie było daty i bukmachera, za 1 kolejkę macie podarowane. Ale od drugiej kolejki brak buka, daty i nazwy drużyny będzie skutkowało minusem, nie jest łatwo podliczać ten konkurs a tym bardziej robić tabelę którą przygotowuje Levy42 więc szanujcie jego czas i nas pozostałych i podawajcie typy zgodnie z tym co napisałem.
 
premqu 8

premqu

Użytkownik
Mam pytanie możecie gdzieś wstawić screen tabeli, wrzucić gdzieś i dać link? ???? Bo mam nie typowy system i nie mam excela:p Z góry dziękuję;)
 
Do góry Bottom