>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Witam, mój trzeci typ w 4 dniu ( 17 luty) już do nie pisania gdyż niezgodny z regulaminem ???? . no niestety ale buk nie ma innych opcji o tej porze niestety ???? tak więc 4 typy w grze. szkoda że taki buk do hokeja, ale fajnie że jest taki który to sponsoruje. Oby do przodu z hokejem.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Witam,
Chcialbym poinformowac mojego przeciwnika jak i opiekunow konkursu, ze w 3 dniu typowania z przyczyn losowych i niezaleznych ode mnie nie bylem w stanie oddac typow. Ale juz jestem ;)
 
D 224

dboniem

Użytkownik
II runda play-off - 3 dzień (17.02) 4. mecz
9. DBoniem vs radomiak 1910
1. 17/02/2013 17:30 Liwest Linz - Vienna Capitals --- 1 @ 2,20 Sportingbet
2. 17/02/2013 17:30 Medvescak Zagrzeb - Graz ---1 @ 1,85 Sportingbet
3. 17/02/2013 17:45 Villach - Klagenfurt --- X2 @ 1,571 Sportingbet
4. 17/02/2013 17:45 Augsburger Panther - Eisbaren Berlin --- 2 (Money Line) @ 1,67 Betsson
5. 17/02/2013 18:00 Bietigheim Steelers - Hannover Indians ---1 @ 1,615 Sportingbet
AKO: 17,24
By nie było jakichś później wątpliwości proszę o dodane u góry zamiast 3 dzień 4 dzień.
http://forum.bukmacherskie.com/f398/i-runda-play-off-4-dzien-17-02-a-88187.html#post3402211
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Oferta na dzisiaj mega Szczególnie jak już rozpoczęły się mecze NHL a na wieczór oferty brak...
Nie wszystko da się przewidzieć, ale kto siedzi w interesie ten wie że w poniedziałki często jest sucho i trzeba się podeprzeć NHL np. Poza tym widzę że nie ma problemu z doborem 5 spotkań więc nie ma co narzekać.
Wszystko podliczone, w ostatnim dniu w rywalizacji pozostały pary:
1. Odi vs AcT 2:2
3. maciekpoland vs krzosz 1987 2:2
5. the_longer vs zakladowa 2:2
9. DBoniem vs radomiak 1910 2:2
10. JuanRoman08 vs Fox 2:2
12. Win1988 vs hunter3 2:2
Powodzenia :!:
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć które pary dotyczy dzisiejszy dzień, bo brakuje podliczenia i nie wiem czy moja para zakończyła już rywalizację czy jeszcze nie ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Chciałbym się dowiedzieć które pary dotyczy dzisiejszy dzień, bo brakuje podliczenia i nie wiem czy moja para zakończyła już rywalizację czy jeszcze nie ????
Podliczenia tej rundy uzupełnie w całości wieczorem. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do wyników niech &quot;na wszelki wypadek&quot; poda typy w ostatniej rundzie (chyba że mu się chce podliczyć sobie i rywalowi ako i bedzie wiedział jaki jest stan rywalizacji).
 
act 8,6K

act

Użytkownik
jak ktoś podał typ na zwycięstwo w czasie regulaminowym danej drużyny to mogę podać typ na zwycięstwo tej drużyny ML?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Przeglądnę dziś konkurs w poszukiwaniu potencjalnego zwycięzcy nagrody
Najlepsze trafione AKO = 50 zl
Jakby ktoś miał pewnego kandydata może podesłać adres posta, bo oczywiście mogę się pomylić i coś przeoczyć ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
lista bez kolegi kasaartura została wysłana. Ciebie zapraszam do administracji, wówczas powinna być Ci dopisana kasa.
Gratulacje dla zwycięzców
 
Do góry Bottom