>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
I kolejna sprawa:
Moj rywal w obecnej kolejce nie podał kursow spotkan tylko podał AKO...To tez jest troche nie tak, bo nie wiadomo czy podaje dobre kursy, bo w Sportingbecie sa osobne kursy dla dogrywki lub bez dogrywki. I teraz skąd ja mam wiedzieć czy typ jest z dogrywką czy bez dogrywki ? Więc powinniśmy podawać oprócz ako również kursy spotkań. Zresztą w regulaminie chyba o tym pisze.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jeśli przeciwnik zagrał czyste zwycięstwo drużyny A czy mogę zagrać HC ujemny na drużynę A czy jest to traktowane jak powtórzenie typu ?

Co to tego to tak, można podawać HC jak ktoś dał już ML.



I kolejna sprawa:

Moj rywal w obecnej kolejce nie podał kursow spotkan tylko podał AKO...To tez jest troche nie tak, bo nie wiadomo czy podaje dobre kursy, bo w Sportingbecie sa osobne kursy dla dogrywki lub bez dogrywki. I teraz skąd ja mam wiedzieć czy typ jest z dogrywką czy bez dogrywki ? Więc powinniśmy podawać oprócz ako również kursy spotkań. Zresztą w regulaminie chyba o tym pisze.

A co do tego to:

11. Każdy post musi zawierać:
- kto z kim rywalizuje,
- numer kuponu/typu,
- zdarzenie, typ,
- kurs oraz w przypadku zakładów kombinacyjnych AKO,
- bukmachera.
Jeśli zdarzenie jest z mało znanej ligi nie zaszkodzi dodać co to za liga.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Nie chcę się czepiać, ale mój rywal (zresztą mod tego konkursu!) nie przestrzega regulaminu: Każdy użytkownik musi podliczyć swój bilans do godziny 23:59 ostatniego dnia kolejki (znaczy niedzieli). Każdy niewysłany typ/typ ponad normę lub typ, dla którego nie będzie znany wynik (w sensie nie będzie podliczony w temacie) do niedzieli do 23:59 będzie liczony jako ⛔ 100 punktów.
On edytował swoje podliczenie już po północy, dlatego moim zdaniem ten ostatni typ powinien mu być liczony jako -100 (zgodnie z regulaminem) - no chyba, że ten regulamin nie jest jednakowy dla wszystkich i są równi i równiejsi.
a mi ktoś odpisze na moje pytanie?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Przesadzasz stary.Nie wszyscy ludzie siedzą cały dzień przy komputerze.
Brakowało mi tylko jednego kuponu do podliczenia a to co innego jeśli bym zrobił podsumowanie po 2 dniach.Poza tym jak sobie wyobrażasz podliczenie jeśli mecz kończy się już po północy? A takie przypadki też mogą być zwłaszcza jak się NBA zacznie.Ten punkt regulaminu jest trochę niefortunnie sformułowany, ale dobrze jest mieć coś takiego jak zdrowy rozsądek.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Przesadzasz stary.Nie wszyscy ludzie siedzą cały dzień przy komputerze.
Brakowało mi tylko jednego kuponu do podliczenia a to co innego jeśli bym zrobił podsumowanie po 2 dniach.Poza tym jak sobie wyobrażasz podliczenie jeśli mecz kończy się już po północy? A takie przypadki też mogą być zwłaszcza jak się NBA zacznie.Ten punkt regulaminu jest trochę niefortunnie sformułowany, ale dobrze jest mieć coś takiego jak zdrowy rozsądek.
Bez przesady ludzie, regulamin to regulamin! Każdego ma obowiązywać nawet moda! To jakaś kpina, Twoje mecze nie skończyły się przed północą, więc spokojnie mogłeś je rozliczyć. Jesteście najlepszym fb w sieci, także takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
W takim razie proszę o ponowne przeliczenie mojego ostatniego kuponu, w którym nie miałem -, tylko jeden mecz został rozegrany w poniedziałek, (czyli ostatni typ jako zwrot) jeśli naginamy regulamin, to też dla każdego! Proszę o wypowiedź usera olo, bo ciężko jest być obietywnym w swojej sprawie, a tak jest w przypadku moda xmarcinx.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 195

kosmos111

Użytkownik
Widzę walczysz przy zielonym stoliku, walczysz. Jak ci tak zależy to możemy nie liczyć tego kuponu, bo widzę, że ledwo połowa tygodnia a tu już ktoś ma ciepło w gaciach...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Widzę walczysz przy zielonym stoliku, walczysz. Jak ci tak zależy to możemy nie liczyć tego kuponu, bo widzę, że ledwo połowa tygodnia a tu już ktoś ma ciepło w gaciach...
A myslisz, że ma ochote sprawdzac i wyliczac ako czy sie zgadza czy typ z dogrywka czy typ bez ? Sorry, ale nie chce mi sie. A z tymi gaciami to wspolczuje, ze sie moczysz...
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Każdy kupon musi być podany zgodnie z regulaminem.
Wszelkie odstępstwa -100pkt.
dokładnie Panie modzie, mam nadzieję, że w Twojej sprawie nie będzie inaczej, nadal nikt mi nie odpisał na moje pytanie, prosiłem moda olo o odpowiedź i dalej nic .... czy może ktoś inny to rozstrzygnąć w końcu?
 
M 21

mefisto666

Użytkownik
Proszę o uzupełnienie postów.
Przeoczyłem wpisanie bukmachera Sportingbet po podaniu danego typu.
Grupa 2 - 2 kolejka - Pojedynek : mefisto666 - 5xharoldx5.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Grupa 7 dawczan - kosmos111
Przy kuponie #6 sportingbet pokazał mi ako 2.5952, zaokrągliłem do 2.6, ale teraz sam nie jestem pewien czy to powinno być zaokrąglone w górę czy w dół. W razie czego proszę o poprawkę.
 
Do góry Bottom