>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

czort 31

czort

Użytkownik
Trafiłem kupon ale omyłkowo typy podałem z bukmachera Williamhill, czy mam go zaliczyć na ⛔ czy mogę na ✅ ?

MINUS
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Niestety swoje pierwsze trzy kupony źle podliczyłem nie odejmując od wygranej 100j stawki (wielkie dzięki psotnick za poinformowanie mnie ???? )
http://forum.bukmacherskie.com/f397/1-64-grupa-5-pary-33-40-a-83862-3.html#post3177609
http://forum.bukmacherskie.com/f397/1-64-grupa-5-pary-33-40-a-83862-3.html#post3177617
http://forum.bukmacherskie.com/f397/1-64-grupa-5-pary-33-40-a-83862-3.html#post3177626
Czy mogę te posty edytować, ew czy ktoś będzie mógł to poprawić?
Jeszcze zauważyłem, że w tych trzech postach zapomniałem dodać podpisu bukmachera - Betssona...przepraszam za te komplikacje.
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Mam pytanko, jeżeli przeciwnik po 5 kuponach ma bilans -500j, a ja juz jeden trafiłem (na 3), to czy muszę podawać więcej typów? I tak przechodzę dalej, więc jest to zbędne moim zdaniem. Tylko pytam.
Regulamin mówi tak.
8. Pamiętajmy, że musimy podać 5 typów/kuponów, nie więcej i nie mniej. W przypadku podania mniejszej ilości kuponów/typów, pozostałe zostaną podliczone po -100j.
Niby jasno odpowiada na moje pytanie, ale w tej parze żaden mój typ sytuacji nie zmieni.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jadę jutro na Marsz Niepodległości i prawdopodobnie nie wyrobię się do północy podliczyć typów, także prosiłbym o to jednego z moderatorów prowadzących konkurs ???? Z góry dzięki.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Mamy niecałe 23 godziny do końca 1/64 finału, a 25 zapisanych uczestników nie oddało żadnego typu, czyli aż 19,5% graczy. I nie zanosi się na to, aby je podali, skoro jeszcze tego nie zrobili.
Tym bardziej szkoda tych co chcieli startować, a nie mogli bo zabrakło miejsc w wyniku powtórnych zapisów. (Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.)
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Mamy niecałe 23 godziny do końca 1/64 finału, a 25 zapisanych uczestników nie oddało żadnego typu, czyli aż 19,5% graczy. I nie zanosi się na to, aby je podali, skoro jeszcze tego nie zrobili.
Tym bardziej szkoda tych co chcieli startować, a nie mogli bo zabrakło miejsc w wyniku powtórnych zapisów. (Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.)
I znowu wracacie do tego trzeba było śledzić a to że oni nie podają to ich problem moderatorzy konsekwencje wyciągną i tyle nie ma co się użalać na pewno was nie włączą do konkursu.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Mamy niecałe 23 godziny do końca 1/64 finału, a 25 zapisanych uczestników nie oddało żadnego typu, czyli aż 19,5% graczy. I nie zanosi się na to, aby je podali, skoro jeszcze tego nie zrobili.
Tym bardziej szkoda tych co chcieli startować, a nie mogli bo zabrakło miejsc w wyniku powtórnych zapisów. (Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.)
Ojj już nie przesadzaj. Temat z ponownymi zapisami wisiał ponad tydzień, mogłeś wejść w temat i się zainteresować czy konkurs się rozpoczął to byś zobaczył że zapisy są od nowa prowadzone i że zmienił się sponsor. A Ci co nie podali typów na pewno nie dostaną już szansy startu w kolejnych edycjach konkursu. Zawsze jest jakieś ryzyko że część z osób zapisanych nie poda typów.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Czy Wy czytać nie potraficie?
&quot;Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.&quot;
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Czy Wy czytać nie potraficie?
&quot;Choć tak wiemy - nasza wina, mogliśmy śledzić wątek z zapisami. Taką tylko ciekawostkę chciałem napisać.&quot;
Umiemy czytać jak byś chciał wiedzieć ???? a te ciekawostki to niepotrzebnie piszecie ???? bo cały czas do jednego się tyczy.
 
U 0

ubik

Użytkownik
Witam

Moge wiedzieć dlaczego w mojej parze typy za przeciwnika podał inny użytkownik? Na podanie typów był tydzień i nie trzeba było czekać do ostatniej chwili, by zagrać znajac już wynik przeciwnika.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Z uwagi na nieobecność użytkownika podającego typy. Nie jest to w żaden sposób ujęte w regulaminie, zatem nie jest to problem.
Pozdrawiam
 
U 0

ubik

Użytkownik
No nie za bardzo. Regulamin mówi:

2. Każdy uczestnik musi podać w tygodniu 5 typów bądź kuponów.

Mój przeciwnik nie podał typów. Z niego typy podałeś ty. Gdyby na podanie typów był dzień - dwa to bym może nie miał nic przeciw, ale to bylo 7 dni. Oczywiście jeszcze nie wiadomo kto awansował dalej, ale takie postępowanie jest conakmniej nieuczciwe.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jesteśmy w trakcie zliczania wszystkiego, Benek jak mu się będzie chciało dokończy dzieła, jak nie to nie.

Pamiętajcie, sprawdzajcie regulamin - modzi nie są w stanie wszystkich pomyłek (kursy, buk etc.) wyłapać zatem pretensje, że rywal przeszedł, bo nie zauważono jego błędu do nas będą nie na miejscu
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Podliczam. Teraz wszystko podliczone, brakuje sporo wyników. Jeśli jesteście w stanie to podajcie od razu wynik przeciwnika w poście - jeżeli jest na waszą korzyść no i jeśli gracie fair play.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Post pod postem, ale ważne. Jako, że to pierwszy tydzień. Damy czas do rana. Ok. 7:30-8ej wstanę to zrobię tematy. I Ci co nie podali bilansów, po prostu odpadają. Czasami warto nawet ⛔ 500 wpisać, ponieważ rywal może popełni błąd :?: ;&gt;
 
Do góry Bottom