>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Fajna emocjonująca zabawa..no i nawet udalo sie zalapac na podium..miło.
Wielkie dzięki dla moich przeciwników za rywalizacje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie otrzymałem od wszystkich danych, zwłaszcza od osób z miejsc 16-32.
Do środy czekam na Wasze dane, w przeciwnym wypadku nagrody przepadają.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Spokojnie Panowie. Dzisiaj bądź też jutro pieniądze się pojawią. Zależy, jak dużo czasu zajmie to WillHill-owi.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
A hajsu jak nie było, tak nie ma nadal... ;)
skoro loginy byly do wczoraj czyli max do 23.59 to Marcin podeslal pewnie dopiero dzisiaj mejla do WH wiec niby jakim cudem ma byc ? cierpliwosci troszeczke..
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
easy mnie tam sie nie spieszy ale napisal ze do środy to chyba raczej do wtorku 23:59 ;p
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Kiedy będzie to nie ma różnicy.Jutro czy za 2 dni.Ale bardziej mnie interesuje czy można na tym freebecie zagrać dubla ? Pytam,bo wolę się upewnić ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista została rano przekazana do William Hill. Troszkę cierpliwości.
Gdyby wszyscy od razu przekazywali dane to lista dawno byłaby zamknięta i wysłana, a tak idę Wam na rękę i czekam kilka dni dłużej.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
-trzeba obrocic 3 razy po kursie 1,5 zeby wyplacic??
-czy jak odrazu za wszystko zagram np po kursie 1,5 i mam do wygrania 540pln to bede mial wlasnie na koncie tą sumie czy tylko po odjeciu darmowego zakladu 180pln ? bo juz dawno nie gralem i nie pamietam...


by sie przydalo cos o warunkach obrotu...
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Np. wygrałeś freebet 200zł
Musisz postawić zakład za całość.
Grasz ako: 2.00
Wygrywasz na &quot;czysto&quot; 200zł, które możesz od razu wypłacić.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja tam 12 funciaków już mam na koncie więc sprawdźcie też swoje.
Moje konto &gt;&gt; bonus i darmowe zkałady
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Też potwierdzam,że kaska jest.Cholera,że nie zdążyłem dać underów u ruskich w hokeju ktore praktycznie w każdym meczu są,to tak na marginesie :p to freebet już na ✅ byłby wykorzystany a tak trzeba się zastanowić co tu dać.. ;)
 
Do góry Bottom