>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie są wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
 
gomorra 32

gomorra

Użytkownik
W regulaminie pisze, że max 7 typów na tydzień, a jedna runda trwa 10 dni. Czyli jak to wygląda w praktyce?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Miami Heat - Boston Celtics 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.
Spytam dla pewności...
Czy jeśli przeciwnik postawi 1 to rozumiem, że mogę podać 2 ?? I jeśli przeciwnik poda 1 to czy mogę podać 1 z HC ??
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Zakładów przeciwstawnych nie można podawać. Kolega z pary podał 1, Ty nie możesz 2. Tak samo, over, a Ty under. Jeśli kolega postawi 1 to Ty możesz 1 z HC.

edit: Wspólnie z moderatorami doszliśmy do wniosku, że będzie przyzwolenie na granie spotkań przeciwstawnych.
Imo zezwolenie na zaklady wspierajace sie jest kiepskim pomyslem.

Zagranie 2 gdy przeciwnik zagral 1 nie przeszkadza w sportowej rywalizacji, natomiast granie 1 z HC lepiej jakby bylo zabronione.

przyklad:
zostalo po jednym typie, gracz A przegrywa i musi trafic mecz z wysokim kursem i liczyc na nietrafienie B. Obstawia wiec 1 w meczu za kurs 3,0. Na co ten drugi bierze 1(+5.5) 1.91 i ziewa, bo wygrana A oznacza tez jego wygrana.

Chyba nie o to w tej zabawie chodzi.

tak - zgadza się, dlatego własnie zmieniam regulamin i będzie to zabronione
pozdr,
Baqu
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Ze względu na to, żeby promować solidnych typerów i osoby wykazujące się dobrymi typami przed rozpoczęciem konkursu nastąpiła zmiana regulaminu. Co następuje z chwilą obecną:
Zmieniona zostaje treść punktu pierwszego z &quot;Zasady konkursu Basket Cup&quot; ▶ http://forum.bukmacherskie.com/f316/regulamin-basket-cup-51337.html
z:
1. Konkurs odbywa się na zasadzie drabinki tzn. parami 1/64; 1/32; 1/16; 1/8; 1/4. Na 1/4 kończymy rywalizację parami. Najlepsza czwórka walczy między sobą o miejsca 1-4. O miejscu wyższym decyduje wyższy bilans rywalizacji między czwórką graczy.
na:
1. Konkurs odbywa się na zasadzie drabinki tzn. parami 1/64; 1/32; 1/16; 1/8; 1/4. Po każdej rundzie następuje zliczenie chronologiczne od największego do najniższego bilansów końcowych typerów, a następnie przydzelenie uczestnikowi konkursu z największym dodatnim bilansem przeciwnia z najniższym możliwym bilansem. Tak odpowiednio każdy użytkownik uzyska swojego przeciwnika w kolejnej rundzie. Na 1/4 kończymy rywalizację parami. Najlepsza czwórka walczy między sobą o miejsca 1-4. O miejscu wyższym decyduje wyższy bilans rywalizacji między czwórką graczy.
Sytuacja o której napisał użytkownik Kwoko w poście powyżej, nie będzie miała racji bytu, gdyż punkt siódmy z tematu &quot;Zasady konkursu Basket Cup&quot; ▶ http://forum.bukmacherskie.com/f316/regulamin-basket-cup-51337.html pozostaje bez zmian.
cytuję:
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Miami Heat - Boston Celtics 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.
Wydaje mi się, że wszystko jest napisane jasno i czytelnie.
W razie kolejnych pytań proszę pisać tutaj.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zakładów przeciwstawnych nie można podawać. Kolega z pary podał 1, Ty nie możesz 2. Tak samo, over, a Ty under. Jeśli kolega postawi 1 to Ty możesz 1 z HC.
Tu cytat z powyzszego tematu na potwierdzenie...Więc ustalmy raz a dobrze co można a czego nie można, bo troche chaosu jest...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Miami Heat - Boston Celtics 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.

Chodzi pewnie o ten punkt ? Nie chcę sie czepiać Ted, ale no jak dla mnie taki sam typ to jest 1 i 1 danego spotkania...A jeśli ja podaje 1 a przeciwnik 2 to to są dla mnie różne typy i nie rozumiem dlaczego nie można podawać kontr...Oczywiście regulamin zaakceptowałem, tylko z czystej ciekawości dlaczego nie ma kontr ??

No i nadal nie widzę tu wyjaśnienia sytuacji, że X podaje 1 a Y podaje 1 z HC...

witaj dawczan.
zdecydowaliśmy się na taki podpunkt z tego względu własnie, aby użytkownicy nie grali kontr.
pozdr,
Baqu
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
ale jak ktos da Boston - Miami | Boston to ja bez problemu moge zagrac Boston- MIami | Boston -6 tak ???? ?
easy... : )))
Nie, nie możesz. Mam to dokładniej napisać ? bo widzę nie wszyscy zrozumieli.
pozdr,
Baqu

i wlasnie dzieki tej odpowiedzi raczej wszyscy juz wiedza co i jak
pozdro ????
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Prosze nie krzyczcie na mnie, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
Bo piszę że mogę postawić nie więcej i nie mniej typów/kuponów przez 10 dni.
Czy jeżeli postawie na przykład 7 kuponów po dwa zdarzenia na każdym ( razem 14 zdarzeń) to dobrze będzie?
 
czort 31

czort

Użytkownik
W sumie już typy można znaleźć na jutro, dlaczego temat nie jest otwarty nie wiem czy jutro będę mógł być przy kompie.


odpowiedź:
6. Osoby wyrażające chęć udziału w konkursie muszą się zgłosić w odpowiednim temacie do dnia 12 grudnia. W tym dniu odbędzie się losowanie, a od 13 grudnia zaczynamy konkurs.
pozdr,
Baqu
 
Do góry Bottom