>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Można wiedzieć ile jest czasu na obrót wygraną?
Około 2 miesięcy, tak jak to jest w pozostałych bonusach w Tobet.
W nawiązaniu do tego co pisałem w tym temacie jakiś czas temu, jestem zmuszony poinformować że nagrody rzeczowe zostaną przyznane jedynie za pierwszą kolejkę.
Otrzymałem informację z Tobet, że postarają się wszystkim wysłać gadżety, ale tego nie obiecują. Pierwotnie na konkurs miało być przeznaczonych do 10 zestawów gadżetów, a liczba ta została przekroczona.
Za niedogodności przepraszam.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Otrzymałem informację z Tobet, że postarają się wszystkim wysłać gadżety, ale tego nie obiecują. Pierwotnie na konkurs miało być przeznaczonych do 10 zestawów gadżetów, a liczba ta została przekroczona.
A w takim razie, czy wiesz może czym będą te gadżety lub kiedy ewentualnie Tobet zechce je wysłać?
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Jeszcze dodatek do ostatniego pytania:
... i czy w ogóle zamierza je wysłać ????
A tak serio... wiadomo coś, czy Tobet nie dał znaku na temat tych nagród rzeczowych? ???? Miesiąc minął i nic...
Tyle dobrze, że co do wypłaty i obrotu nie robili większych problemów ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z tego co wiem (nie dostałem potwierdzenia) nagrody (2 gadżety dla każdego) zostały zlecone do wysyłki - zewnętrznej agencji. Czy zostały wysłane nie wiem, ale mam dostać na dniach info na ten temat.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Choć sam nie mam już żadnego wpływu na losy nagród to mam nadzieję, że wszyscy nagrodzeni otrzymają w końcu swoje upominki.
Proszę o cierpliwość choćby ze względu na święta i weekend majowy.
To mogło opóźnić wysyłkę. Obym się nie mylił
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nie wiem czy możemy jakoś napisać do Tobetu z zapytaniem czemu polecieli w gumki i opieprzyć ich w jakiś sposób, czy ktoś z modów jeszcze po raz ostatni zapyta tych #$%^&amp; z Tobetu o co k&#39;mon. Mogli chociaż dać po 20 zł więcej jak gadżetów wysłać nie chcieli... tragedia :/
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Potwierdzam, jest to tragedia na skale międzynarodową, powinniśmy zgłosić to do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu!
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Fajnie, że na świecie są ludzie tak zabawni jak Ty.
Zamknijcie lepiej ten temat...
Dawidzie, jeśli chciałeś być taki mądry i światowy to należało napisać pełną nazwę tej zacnej organizacji :] Ale masz rację, każdy powinien takie skargi tam słać - może nareszcie wyprzedzimy w czymś Rosjan :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Coś drgnęło...
Niektóre osoby otrzymały w związku z tym e-mail:

Witamy serdecznie,
Mamy ogromną przyjemność poinformować Pana iż chcemy Panu przesłać upominki w postaci koszulki oraz kubka z logo naszej firmy. W tym celu prosimy o sprawdzenie czy na koncie Tobet ma Pan aktualny adres zamieszkania oraz podanie nam rozmiaru koszulki który chciałby Pan otrzymać od nas.
Z góry dziękujemy!
Z poważaniem,
Justyna
 
Do góry Bottom