>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 82

kupson141

Użytkownik
Muszę powiedzieć, że to już jest szczyt chamstwa. Umawiamy się na daną godzinę tj 16:00 czasu polskiego. ( Warto wspomnieć, że wcześniej zero odzewu na PW pomimo wysłania prze zemnie wiadomości )
Pisze ostatni raz. Napisz dokładnie kiedy Ci pasuje, postaram się dostosować. Nie rozegrasz meczów, twój problem. Kontaktuj się przez PW lub pisz maile na [email protected]
Dziś o godzinie 16? ;)
Człowiek stara się dostosować, czasami nawet marnując swój czas - tak jak w tym przypadku. Tacy uczestnicy powinni być jakoś upominani. Regulamin czyta się wyraźnie.

13. Zapisanie się do gry i późniejsze jej olewane będzie surowo karane, w ostateczności &quot;nagradzane&quot; banem!

Będąc dzień w dzień na forum nawet na PW nie raczą odpisywać.
Obudzą się na ostatnią chwile i później pretensje.....
 
T 0

tominho

Użytkownik
Odbiorcy: gandixnl
Wczoraj, 16:08
Tominho

Dołączył: 26.12.2007
Skąd: Madryt
Postów: 235

snoker
kiedy zagramy ?
Mi jeszce nie odpisal masz szcescie ja juz bym go wywalil bo naprawde przez takich jest tylko problem , leca se w kulki i ma pewnie malo czasu to niech lepiej nie gra .
 
T 0

tominho

Użytkownik
13. gandixnl - 1 - 0 pkt - 0:4
14. b0unce - 4 - 0 pkt - 1:15
Zawodnicy z grupy D jezeli przez tyle czasu rozegrali tak malo meczy i na dodatek same porazki to propozuje juz teraz skreslic ich z listy osob i anulowac mecze z ich udzialem bo pomimo prob kontaktu w celu umowienia meczu nie ma z ich strony zadnego odezwu
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Co się dzieje z grupą B ??
Ostatnia aktualizacja tabelki była 16.02 ....... ??
Osoba, która zajmuje się tą tabelką ... nie wiem kto to czy Ass czy michau, który gra w tej grupie... ale organizatorzy wymagają sumienności i gry a sami tego nie przestrzegają...

Bardzo ciężko mi się umówić na spotkanie z michau, lukascash oraz Ramzes12.... pierwsza dwójka z rzadka odpisuje na PW forum a Ramzes milczy na forum jak i na gg.

Pozostałe 3 osoby, z którymi nie grałem ... mam kontakt i zapewne zagramy ale mijami się bardzo często.

Dlaczego to piszę ?
Żeby nie było, że nie staram się zagrać meczów.

RAZ JESZCZE PODAJĘ NR GG: 5695250 !!! Proszę o kontakt osoby, z którymi nie grałem. Zwłaszcza modów... michau i lukascash
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Wieczorem ogarnę moją grupę.
Będę mógł też coś zagrać.
Maniek, sam widzisz co się dzieje... 2 dni temu pojawiła się deklaracja Michau, ale efektów nie ma, dobrze że akurat mi udało się zagrać.

Zrobiłem nawet lekki szum w tej sprawie, ale pojawili się obrońcy więc spasowałem. Rozumiem Twoje oburzenie i przychylam się do stwierdzenia że tak nie powinno być.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Co się dzieje z grupą B ??
Ostatnia aktualizacja tabelki była 16.02 ....... ??
Osoba, która zajmuje się tą tabelką ... nie wiem kto to czy Ass czy michau, który gra w tej grupie... ale organizatorzy wymagają sumienności i gry a sami tego nie przestrzegają...
Od dziś będę ja również zajmował się wraz z Assem i jeśli czas pozwoli, wieczorkiem grupa B będzie gotowa ;) Więc jak jakieś wątpliwości, coś to również zapraszam &quot;do siebie&quot;.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Tabela jest już gotowa, pojawi się wieczorem jak wpiszę pozostałe mecze które zostaną dziś rozegrane.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Co się dzieje z grupą B ??
Ostatnia aktualizacja tabelki była 16.02 ....... ??
Osoba, która zajmuje się tą tabelką ... nie wiem kto to czy Ass czy michau, który gra w tej grupie... ale organizatorzy wymagają sumienności i gry a sami tego nie przestrzegają...

Bardzo ciężko mi się umówić na spotkanie z michau, lukascash oraz Ramzes12.... pierwsza dwójka z rzadka odpisuje na PW forum a Ramzes milczy na forum jak i na gg.

Pozostałe 3 osoby, z którymi nie grałem ... mam kontakt i zapewne zagramy ale mijami się bardzo często.

Dlaczego to piszę ?
Żeby nie było, że nie staram się zagrać meczów.

RAZ JESZCZE PODAJĘ NR GG: 5695250 !!! Proszę o kontakt osoby, z którymi nie grałem. Zwłaszcza modów... michau i lukascash
Nie pisz w taki sposób o mnie bo.. nie, po prostu.
Skoro jesteś ślepy i nie widzisz pracy włożonej w cały turniej przeze mnie.
Bez odb.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Z powodu olewania próśb innych graczy, zawodnik o nicku gandixnl przegrał wszystkie mecze walkowerami.

Lekkie podsumowanie:

A: 9 meczów
C: 12 meczów
D: 20 meczów

Tyle pozostało z MOICH grup pojedynków do zakończenia fazy pierwszej turnieju.
Czas wedle regulaminu do 28.02, myślę, że spokojnie powinno się udać.
 
T 0

tominho

Użytkownik
Zgadza sie popatrze w w innych grupach nie ma takich olewaczy co w D . Zawodnik o niku bounce tez sie logowal a kiedy zagramy nic nie odpisal wiec ja juz do takich osob wiecej nie bede pisal . Zawodnik own3 z tego co kukla mowil ma spalony procesor nie logowal sie na forum od 23 wiec co w jego sprawie bedzie za werdykt jestem ciekaw jesli nadal nie bedzie mial dostaepu do kompa
 
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
W tym momencie niejaki pan trance4life jest dostępny na RIO ale nie odpowiada na moje wezwanie więc mam go w d... i idę spać ????????????
 
trance4life 0

trance4life

Użytkownik
Jestem dziś na Rio. Gr. B zgłaszać się, z kim jeszcze nie grałem. Pisać na PRIV tam na pokoju!!! Bo niejaki ichwill1 napisał na ogólnym, po czym wyszedł z pokoju. Ludzie mam jeszcze też inne zajęcia niż siedzenie na snookerze i czytanie czata! Wystarczyło napisać na priv i dźwięk by mnie powiadomił! To nie jest takie trudne.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
W tym momencie niejaki pan trance4life jest dostępny na RIO ale nie odpowiada na moje wezwanie więc mam go w d... i idę spać ????????????
Takie zwroty zupełnie nie potrzebne, priv nie boli jak słusznie zauważył trance4life, który nie musi cały czas patrzeć na główny czat...
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
buahaahah, najlepiej tak jak Crowned , oddać mecz w.o. dla połowy spotkań i niech inni za darmo mają decydujące pkt... sorry , ale mi tutaj &quot;śmierdzi wałkiem&quot; ;) miał baaardzo dużo czasu na rozegranie meczy, więc nic go w tym momencie nie usprawiedliwia... pozdrawiam ;)
 
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
Takie zwroty zupełnie nie potrzebne, priv nie boli jak słusznie zauważył trance4life, który nie musi cały czas patrzeć na główny czat...
Sorry panowie byłem zmęczony i wkurzony,chciałem szybko rozegrać jakiś meczyk.Macie rację ,moja wina mogłem walić na priv. jeszcze raz sorry :?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
buahaahah, najlepiej tak jak Crowned , oddać mecz w.o. dla połowy spotkań i niech inni za darmo mają decydujące pkt... sorry , ale mi tutaj &quot;śmierdzi wałkiem&quot; ;) miał baaardzo dużo czasu na rozegranie meczy, więc nic go w tym momencie nie usprawiedliwia... pozdrawiam ;)
Nie dla połowy tylko dla pięciu.
Poza tym każdy może tak zrobić.

Masz pretensje bo przez to odpadłeś? No to miej żal do siebie, wystarczyło wygrać 1 mecz więcej.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Nie dla połowy tylko dla pięciu.
Poza tym każdy może tak zrobić.

Masz pretensje bo przez to odpadłeś? No to miej żal do siebie, wystarczyło wygrać 1 mecz więcej.
To po co w ogóle spotkania rozgrywać , niech połowa osób da sobie walkowery i będzie po sprawie ;) bo &quot;każdy może tak zrobić&quot; :spokodfhgfh: a w szczególności przed samym końcem fazy rozgrywek ;) dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu :?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To po co w ogóle spotkania rozgrywać , niech połowa osób da sobie walkowery i będzie po sprawie ;) bo &quot;każdy może tak zrobić&quot; :spokodfhgfh: a w szczególności przed samym końcem fazy rozgrywek ;) dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu :?
Może dać.
Nie widzę przeszkód.

Tylko po co się wtedy zapisywać?

________


Przypominam raz jeszcze, że jutro kończy się czas na pierwszą faze turnieju.

Mecze, które pozostały do rozegrania.

Grupa A (1 mecz)


MattAZS - nbd - obaj -3 pkt i 0:4.

Grupa B (5 meczów)

Maniek_Kutno - lukascash - obaj -3 pkt i 0:4.
fanabujakA - lukascash - obaj -3 pkt i 0:4.
michau - fanabujakA - obaj -3 pkt i 0:4.
Belchior89 - trance4life - obaj -3 pkt i 0:4.
snajp - fanabujakA - obaj -3 pkt i 0:4.

michau - Król Julian - rozegrane
Ramzes12 - Belchior89 - rozegrane
princeAS - Ramzes12 - rozegrane
princeAS - michau - rozegrane
michaylo1 - michau - rozegrane
michau - Belchior89 - rozegrane
michau - snajp - rozegrane
snajp - Król Julian - rozegrane
lukascash - Król Julian - rozegrane
Maniek_Kutno - Hajduk - rozegrane
fanabujakA - Diuq85 - rozegrane
trance4life - snajp - rozegrane
snajp - lukascash - rozegrane
Hajduk - Belchior89 - rozegrane
michau - Ramzes12 - rozegrane

Grupa C (1 mecz)

Qozi - GrabaZary - obaj -3 pkt i 0:4.

Odisio - Travis(M) - rozegrane
pawlikn - Odisio - rozegrane
Odisio - Qozi - rozegrane
GrabaZary - Odisio - rozegrane
mase - pawlikn - rozegrane
betheone - Travis(M) - rozegrane
pawlikn - Travis(M) - rozegrane

Grupa D (2 mecze)

brilliant - MakuAZS - obaj -3 pkt i 0:4.
rigodon - MakuAZS - obaj -3 pkt i 0:4.

unicaja - MakuAZS - rozegrane
kukla - MakuAZS - rozegrane
own3d - unicaja - rozegrane
snajper - b0unce - rozegrane
b0unce - MakuAZS - rozegrane
kukla - own3d - rozegrane
own3d - Tominho - rozegrane
b0unce - rigodon - rozegrane
brilliant - unicaja - rozegrane
kukla - b0unce - rozegrane
b0unce - Tominho - rozegrane
power30 - b0unce - rozegrane
own3d - snajper - rozegrane
b0unce - own3d - rozegrane
b0unce - kzysiek - rozegrane
brilliant - own3d - rozegrane

Jeżeli user b0unce nie rozegra wymaganych 6 meczów (obecnie 5) to za pojedynki z nim będą walkowery.
Taka sama sytuacja w meczach usera own3d, on co prawda ma 7 pojedynków zakończonych ale z tego co pisal kukla ma zepsuty komputer i jego nieobecność jest spowodowana jego problemami.
 
Do góry Bottom