>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
3 dzień z rzędu jestem zle podliczony:? ✅318 a nie ⛔318......już mi się nie chce pisac na PRV bo nie wnikam kto to podlicza więc napisze tutaj....
snajper: nie wiem co ten Excel mi wyprawia... juz przy nastepnej bedziesz mial dobrze. Jak nie to rezygnuje z moda :p
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Moje typy na czwartek (zgodnie z moim PW do Snajpera):
#17
28 stycznia godz. 20.30:
Polska - Francja
typ: 2
kurs: 1,36
buk: Ladbrokes

#18
28 stycznia 19:15
Chorwacja - Dania
typ: 1
kurs: 2,30
buk: Ladbrokes

Serdecznie dziękuję.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
18#
Chorwacja vs Polska ( W ktorej polowie padnie wieszka liczba bramek)
Typ:Second(w drugiej)&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;(Chodzilo oczywiscie o pierwsza polowe kurs sie zgadza ale przez przypadek zamiast pierwsze to wpisalem druga zeby sie zgadzalo przy podliczaniu i nie bylo ze kurs zawyzylem ;])
Kurs:2.20
Buk Ladbrokes
snajper: poprawione
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
#19 Godz. 15:00
Zdarzenie: Polska - Islandia (Połowa, w której zdobyta zostanie najwyższa liczba punktów)

Typ: Druga
Kurs: 1.72
Buk: Ladbrokes
Edit post bo tam minka mi sie wlepiła :p

wyjątkowo bez linku poprawiłem, bo to ostatni dzień konkursu/Akarin
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Mam nadzieje ze podobał sie konkurs? ????
Teraz macie okazje aby przez kilka dni napisac swoje zastrzezenia co do konkursu aby wykluczyc je w przyszlosci lub co sie podobalo i tego nie zmieniac ????
Zapraszam do wyrazenia opinii
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Konkurs dobry ja mam wiadome do czego pretensje ale okej ... ja proponuje by nastepny konkurs w przyszlosci klasyfikowal zwyciezców po przykładowo oddaniu min 10 typów czy coś w tym stylu zależy od turnieju byśmy uniknęli takich uczestników którym wszedł remis i nabili sobie troche punktów i teraz oczekują na zakończenie jego wygrywając go po oddanych 2 typach przykladowo ;) a tak jest GIT pozdrawiam ekipe prowadzącą

Gratulacje dla zwycięzców -
 
Do góry Bottom