>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
No racja mam 2 freebety w sekcji &quot;moje bonusy&quot;. Myślałem, że nagroda będzie w formie kasy na konto gracza, ale tak też nie jest najgorzej ;-)
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Rowniez dziekuje wszystkim uczestnikom za walke i uczestniczenie do konca, w nastepnej edycji (oby byla) dzieki nauce na wlasnych bledach planuje zajac wyzsza lokate ;) Optuje tylko za tym, by mozna bylo wybrac z tego drugiego buka opcje 1x2 na pierwsza tercje, bo naprawde czesto trafialem remis, a kurs na +0,5 byl zdecydowanie mniejszy. Ps Gratuluje Gutek zwyciestwa.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziękuje za ciekawy konkurs i serdecznie gratuluje Gutkowi84 zwycięstwa.
Brawa również dla JR08 i Thorngala, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zajęli miejsca na podium.

Pozdrawiam!

P.S. Nagroda już jest na koncie, dzięki ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie... przestroga dla innych na przyszłość. Nie próbować oszukiwać bukmachera.
Jeden z nagrodzonych uczestników miał 2 konta. Oba zostały zablokowane.
Sprawa będzie wyjaśniana z supportem.
Ci co nie próbowali &quot;kombinować&quot; nagrody otrzymali.
Cozmo
już wcześniej pisałem o tym, że zmiana regulaminu nastąpiła dlatego, że ja w zamyśle miałem aby była możliwość typowania 1x2 w 1 tercji. Niestety ale betway ani bet365 nie mają w ofercie takiego zakładu. A inny bukmacher nie wchodził w grę jako dozwolony...
 
S 1

stres

Użytkownik
&quot;Drogi Radosławie,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com i przepraszamy za zwłokę z odpowiedzią.


Uprzejmie informujemy, że sprawdziliśmy Twoje konta oraz ich historię. Ponieważ Twoje konto „XXX” nie posiada żadnej historii, postanowiliśmy zablokować je i dać Ci szansę pozostania z nami, pozostawiając konto „XXXX” nadal aktywne. Przypominamy jednak o warunkach naszego regulaminu, z którym powinieneś się zapoznać. Jeśli sytuacja taka się powtórzy będziemy zmuszeni zablokować Twoje konto.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że odnośnie nagród w konkursie organizowanym przez forum.bukmacherskei.com prosimy o skontaktowanie się z adminem tego forum, jeśli jeszcze nie otrzymałeś wspomnianej przez Ciebie wygranej.&quot;
Musze przyznac, ze to o mnie mowa i wine biore na siebie. Ale zadnej proby oszustwa, czy wyludzenia bonusu nigdy nie bylo.1 z kont tak naprawde nigdy nie bylo aktywne. Nigdy nie wplacalem tam kasy, ani nie korzystalem z bonusu.Sczerze to nie wiedzialem o jego istnieniu ???? .To moja nieuwaga bo posiadam konta chyba u wszystkich bukow.... i na wiekszosci z nich czynnie gram. Te musialem zalozyc bardzo dawno.. i zapomnialem o nim ???? Na szczescie udalo mi sie wyjasnic cala sprawe i po analizie historii konta bylo widac, ze zadnych niecnych czynow z mojej strony nie bylo. Kaske dostalem bezproblemowo i poprosilem o blokade nieuzywanego konta. Wiec slowa :&quot;Nie próbować oszukiwać bukmachera.
Jeden z nagrodzonych uczestników miał 2 konta. Oba zostały zablokowane.&quot; sa troche przesadzone ????
Wsio wyjasnione, za konkurs dziekuje. Gratuluje zwyciezcy oraz organizatorom. Trzeba sie spotkac razem w kolejnej edycji. Pozdro dkla wszystkich uczestnikow ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Edytowałem Twój post i usunąłem loginy. Tak na wszelki wypadek ;)
Zachowałem też anonimowość co do osoby z &quot;problemami&quot;. Mimo, że przypadkowo to jednak miałes 2 konta. Ale już wszystko ok.
A kiedyś był jeden user forum który non stop krzyczał, że Betway to oszuści. Jak widać można dojść do porozumienia.
Fajnie, że sprawa została wyjaśniona i masz kasę.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom