>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania/ Propozycje/ Niezgodności

midel 189

midel

Użytkownik
Co Was wszystkich tak ostro bolą osoby z poza forum?/ chyba lepiej jak zagra 200 niż 13.
No oczywiście, przecież cala przyjemność gry w pokera to przebijanie się przez szerokie grono fish&#39;ów, których ulubionymi kartami do all-ina są 73 i T6 ???? No i jest oczywiście wspaniała nagroda przy takiej ilości graczy, za FT całe pół dolara !!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co Was wszystkich tak ostro bolą osoby z poza forum?/ chyba lepiej jak zagra 200 niż 13.
Jak robisz impreze dla znajomych czy stawiasz im z pewnych okazji to zapraszasz okolicznych żuli na poczęstunek czy bawisz się w gronie znajmych :-D???? Forum organizuje turnieje dla userów forum a nie dla latającch wokoło sępów reszta jak nie ma co robić i chce pograć w karty to sporo pokerroow oferuje pokoje na wirtualną kase ????

Gdyby admini sprawdzali wszystkich nowo zapisanych okazało by się że 80% ma kilka kont na forum ;)
 
U 0

untraceable

Użytkownik
mam małe pytanie
przed chwila sie u was zarejestrowałem i chciabym sie dowiedziec co musze konkretnie zrobic zeby moc jak najszybcie grac w Panskich turniejach na paradise poker kolejny jest bodaj w poniedziałek,czy jest szansa zebym mogł w nim zagrac &lt;jakie sa konkretne wymogi&gt;?
co prawda czytałem regulamin
i tam jest napisane ze w miesiacu trzeba napisac bodaj 15 postów ,i po tym czasie dostane hasło do takich turniejów,tyle tylko ze chodzi mi o to czy juz p otych pietnastu postach bede mogł wejsc na to podforum z hasłami? byłbym wdzieczny za odpowiedz administratorze bo jestem troszeczke nie zorientowany jeszcze.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Oczywiście ;) W tym momencie jest co prawda z tym trochę poblemów, ale jak ktoś chce zagrać i odpowiednio wczesniej mnie poinformuje, ze nie ma dostepu otrzyma haslo na PW ;)
 
U 0

untraceable

Użytkownik
co t o j est PW? ale mysle ze bedzie pan/pani na tyle wyrozumialy /a ze zrozumie ze jestem fishe typowym i nie wiem za wiele jeszcze wiec był bym mega wdzieczny za wyjasnieni,i skoro jest tez opcja to moze mogłby pan/pani wysłac mi to hasło na poniedziałkowy,bodaj turniej w paradise?
 
Do góry Bottom