>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

B 0

bruken

Użytkownik
w temacie 1/32 - Pary 9-16 - w moim podliczeniu nie uwzględniłem wysokości stawki tak więc powinno być -96 a nie +4
Proszę o poprawę
// Done. B.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Przypominam że dzisiaj kończymy pierwszy etap zabawy :!: Typy które można jeszcze podać muszą odbyć się dziś czyli 21.03 :!: Proszę o podsumowania po 5 kuponach ;) Najładniejsza forma takiego podsumowania to: &quot;Bilans po 5 kuponach: +/- xxx&quot;

Z góry dziękówa ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym poście, chodzi o mecz Magnitogorsku z Novosibirskiem, nie jak napisałem Vladivostokiem ;)
Powyższa prośba, niewykonana. Przecież podałeś trzy kupony, to jak saldo ma wynosić ⛔ 400 :?:
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
betowiec- chlorek_potasu1
Pozwolę się wtrącić z racji, że to moja para. Jak sprawdziłem typy mojego rywala to kolega przecież jak sam napisał podał 4 kupony a nie jak sugerujesz &quot;Benek_24&quot; 3, a dziś podał kupon nr 5 (ale napisał że to kupon nr 4) typu AKO który rozumiem składa się z 5 zdarzeń.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Podsumowanie , niestety robie dopiero dziś, bo nie miałem od 21.00 dostępu do mojego neta, a jak na złość przez smartfona nie mogłem się zalogować , albo mnie wyrzucało. Proszę o uwzględnienie tego , jak tylko przeciwnik i moderator uzna,ze jednak aż tak barzdo nie przekroczyłem warunków regulaminu, i jako że jest to pierwsza runda to proszę o dalszy awans
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Informacja :!: Jeśli ktoś dzisiaj nie podsumuje swojego wyniku to nie będzie brany pod uwagę przy ostatecznym rozliczeniu 1 rundy ;) także spinać pupy i podliczać ;) czas do 24 :!:
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Podsumowanie , niestety robie dopiero dziś, bo nie miałem od 21.00 dostępu do mojego neta, a jak na złość przez smartfona nie mogłem się zalogować , albo mnie wyrzucało. Proszę o uwzględnienie tego , jak tylko przeciwnik i moderator uzna,ze jednak aż tak barzdo nie przekroczyłem warunków regulaminu, i jako że jest to pierwsza runda to proszę o dalszy awans
z jednej strony regulamin mówił, że trzeba rozliczyć kupony do wczoraj do godziny 23:00 więc podsumowanie napisałeś po czasie, ale z drugiej strony wygrałeś pojedynek ze mną więc ja przymknę oko na ten punkt regulaminu i niech moderatorzy zadecydują czy awansujesz czy nie...także z mojej strony masz zielone światło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
z jednej strony regulamin mówił, że trzeba rozliczyć kupony do wczoraj do godziny 23:00 więc podsumowanie napisałeś po czasie, ale z drugiej strony wygrałeś pojedynek ze mną więc ja przymknę oko na ten punkt regulaminu i niech moderatorzy zadecydują czy awansujesz czy nie...także z mojej strony masz zielone światło ;)
Ok dzięki, dam Ci oczywiście reputę........ ale widzę ,ze na szczęście Moderator przesunął termin do końca dzisiejszego dnia podliczenie, bo w ogóle niektórzy nie podliczyli. Ale dzięki,!!! Poza tym widzę,że idzie Ci bardzo dobrze w innych konkursach . Powodzenia !!
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Kupon numer 4 - ✅40
Kupon numer 5 -
kupon nr 5 to brak meczu, bo nie odbył się w tamtym terminie (nie widze w ogóle wyniku, bo te mecze dopiero od 24tego, a nie 21szego). zatem nie jest podane wymagane 5 typów? co zatem?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
kupon nr 5 to brak meczu, bo nie odbył się w tamtym terminie (nie widze w ogóle wyniku, bo te mecze dopiero od 24tego, a nie 21szego). zatem nie jest podane wymagane 5 typów? co zatem?

Za kupon nr 5 ⛔ 100 z automatu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W ciągu godziny pojawią się pary 1/16. Jako, że w trzech parach nie było podsumowań z żadnej ze stron LucyLoosers są:
nikifor
tommy83
jozef230

Jeśli się pomyliłem proszę tutaj pisać.
 
Do góry Bottom