>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Witam. Mam sprawę do organizatora. Moja drużyna Haller występuje w 1 lidze w której sponsorem jest winmasters. Jeśli w nadchodzącym sezonie będzie podobnie to proszę mnie zdegradować do 2 ligi gdzie jest inny sponsor. Piszę o tym, ponieważ przebywam zagranicą (Anglia) gdzie nie mogę korzystać ze strony winmasters, jest ona tam zablokowana i nie jestem w stanie podawać kursów. W ostatniej edycji był to spory problem dla mnie i dla opiekunów, którzy nie zawsze byli w stanie mi pomóć. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Spokojnie , zakucyk w takim razie zajmie się swoją ligą, a Kokosek ligą numer 3 i niech tak zostanie. Proszę o potwierdzenie.
P.S kilka postów skasowałem dla przejrzystości tematu.
Slawgo ok, przeniesiony do 2 ligi. W Twoje miejsce wskakuje N3r0
pzdr
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Spokojnie , zakucyk w takim razie zajmie się swoją ligą, a Kokosek ligą numer 3 i niech tak zostanie. Proszę o potwierdzenie.

P.S kilka postów skasowałem dla przejrzystości tematu.

Slawgo ok, przeniesiony do 2 ligi. W Twoje miejsce wskakuje N3r0

pzdr
Potwierdzam opieke 3 ligi :grin: bo dyskusja z ``maruderem`` zakucykiem
trwała by w nieskonczonosc.:grin:
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE

Ekstraklasa, 1 i 2 liga startują od 1 kolejki wg terminarza.
Prośba do opiekunów o tworzenie terminarzy oraz tematów.

3 liga ze względu na brak pięciu drużyn rozpocznie rywalizację od kolejki numer 3 (ta kolejka będzie dla nich pierwszą), zagrają dwie kolejki dodatkowe, które dodam do terminarze, później zaczną, później skończą.

ZAPISY ZOSTAJĄ OTWARTE PONOWNIE, BRAKUJE 5 DRUŻYN. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Sytuacja podobna do Slawgo.
Nie mam konta u sponsora 1 ligi i nie chcę w niej grać (ustawowo powinienem być w 2 lidze więc w ogóle jestem zaskoczony dopisaniem do pierwszej).
Proszę zamienić mnie z kimś z drugiej (może niech chętni się zgłoszą) lub skreślić z udziału.
Edit zamiana będzie. Robson
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
UWAGA OGŁOSZENIE PARAFIALNE

Ekstraklasa, 1 i 2 liga startują od 1 kolejki wg terminarza.
Prośba do opiekunów o tworzenie terminarzy oraz tematów.

3 liga ze względu na brak pięciu drużyn rozpocznie rywalizację od kolejki numer 3 (ta kolejka będzie dla nich pierwszą), zagrają dwie kolejki dodatkowe, które dodam do terminarze, później zaczną, później skończą.

ZAPISY ZOSTAJĄ OTWARTE PONOWNIE, BRAKUJE 5 DRUŻYN. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.
Chętnych zapraszamy do 3 ligi :grin: [wikariusz parafialny]
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No pewnie, nigdzie Cię nie ma, a w 3 lidze jest Twój sobowtór, sprawdzaj dokładnie.

pzdr
Ej, no serio szukałem ???? Dzięki, chciałem pisać do Ciebie w wiadomości pw, żeby nie zaśmiecać fb, ale nie można się z Tb skontaktować ????
Teraz do usunięcia
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
&quot;Koniec Zapisów, 3 liga będzie miała 10 uczestników, 20 kolejek, a więc zakończy rozgrywki tak jak inne ligi.&quot; Nie powinno być 18 kolejek przy dziesięciu drużynach?
Zgadza się ;) - Robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
24 godziny na rozliczenie typów - od zakończenia ostatniego spotkania , będziemy to przestrzegać - 0 bramek za przekroczenie.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za prowadzenie lig jest jakaś dodatkowa nagroda ? I drugie pytanie kiedy będą wypłacone nagrody bo kolega u mnie w lidze się pyta, w sumie to zadał już pare razy pytanie tego typu bez odpowiedzi dlatego pozwoliłem sobie tutaj zapytać.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom