>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

Status
Zamknięty.
columbus 216

columbus

Użytkownik
temat jest zamknięty bo niema już możliwości oddania wszystkich 7 typów
można by się zastanowić nad zmiana tego pkt regulaminu - mniejsza ilość oddanych typów działa na niekorzyść typującego, ale ciągle daje szanse na dobry wynik
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
można by się zastanowić nad zmiana tego pkt regulaminu - mniejsza ilość oddanych typów działa na niekorzyść typującego, ale ciągle daje szanse na dobry wynik
Teraz już za późno na zmianę regulaminu. Przed rozpoczęciem konkursu pytałem o propozycje zmian i takowa nie padła.
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Masz rację, że za późno - nie zmienia się reguł w trakcie gry.
Przydałby się jakiś terminarz.
W drugiej kolejce wzięło udział tylko 2/3 osób z pierwszej.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
U mnie jest źle podliczone :p Post #24 trochę za niskie ako wyszło - powinno być -&gt; 51,66 ????
poprawione ale nie 51,66 tylko 46,96
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
U mnie jest źle podliczone :p Post #24 trochę za niskie ako wyszło - powinno być -&gt; 51,66 ????

poprawione ale nie 51,66 tylko 46,96
zgadza się, ubzdurało mi się, że hit kolejki jest &quot;2x kurs&quot; a to jest &quot;kurs + kurs&quot; :razz:
 
A 26

arka-gdynia-82724

Użytkownik
mam problem żeby napisać wiadomość prywatną do bułeczka(problemy techniczne)wiec zostawiam swój loging tutaj przepraszam za zamieszanie lnino84
bułeczka: dzięki
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Strzelec : Man Utd v Tottenham - Anytime Goalscorer X
Harry Kane @ 2.62
HIT : Man Utd v Tottenham - Total Match Cards X
Over 6 @ 3.30
LINK Chętnie bym wkleil do typów, ale nie da się (głupi Android) Dzięki Bułeczka
dodane
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
TOP 25 z II Kolejki:


TOP 3 wysyła loginy z WilliamHill wraz z miejscem i kwotą nagrody do bułeczka

Zwycięzca każdej kolejki - 100 PLN
2 miejsce w każdej kolejce - 70 PLN
3 miejsce w każdej kolejce - 30PLN Nagrody ufundował bukmacher William Hill i są wypłacane w formie darmowych zakładów na konto gracza w William Hill

Nagroda może nie zostać przyznana osobie, która ma niedostateczny wkład merytoryczny (aktywność) na forum!!​

W celu otrzymania nagrody gracz musi aktywne konto! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 40 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom