>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

J 1,3K

jasper

Użytkownik
Trochę uczciwości w tych zastępczych typach by się przydało ;) Ja tam sie nie znam, ale kursy to powinny być jednak zbliżone do tych podanych w pierwszym, głównym poście z typami. No offense. Pozdrawiam.
W regulaminie nie ma nic odnośnie podobnego kursu jak w meczu odwołanym, więc będzie liczone normalnie.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
poprawilem nazwe bukmachera w 2 poscie bo literowka 1 post zle wpisalem
poprawilem post poniewaz nie wpisalem wczesniej gr B prosze wczesniejszy post skasowac
Po co śmiecisz w temacie z typami? Literówki nie są karane. Jeśli chcesz dopisać grupę to napisz tutaj i podaj link do swoich typów to Ci dopiszę. To dotyczy wszystkich, bo śmietnik robicie. W tematach z typami mają być tylko typy podane raz, bez poprawiania. Jeśli coś chcecie dopisać albo zmienić to piszcie tutaj. Jeśli będzie taka możliwość to opiekunowie to zrobią.
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post5250586
Pisze z telefonu i wysłało mi post. Jeśli można to proszę o dopisanie
3. Dolcan Ząbki - Chojniczanka Chojnice 1 @1,909
4. Arka Gdynia - Miedź Legn
Brak edycji postów
Co do meczu Czarnogóra - Rosja to kto zdążył podać typ zastępczy na mecze wczorajszej kolejki to będzie mu zamienione. Jeśli ktoś podał na mecze dzisiejszej kolejki to zamiany nie będzie. Na przyszłość, prośby o zamianę też wrzucajcie tutaj, a nie w tematach z typami
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
ale prawdopodobnie w meczu czarnogóra - rosja będzie walkower dla Rosji można byłoby policzyć to jako 2
s90/a jak rozliczać over/under? overy na plus bo 0-3? wszystkim kto nie podał typu na zmianę rozliczamy na minus
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
5.Portugalia-Serbia @ Portugalia wygra dokładnie 1 golem @ 3.30 ⛔

Czemu tutaj mam minus? wynik 2:1 więc poprawcie.
http://forum.bukmacherskie.com/f467/liga-europejska-a-b-c-d-119980-2.html
Mi się wydaje, że można typować tylko takie opcje:

17. W każdym z meczów można typować następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over bramek na mecz (nie drużynę)
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- Czy oba zespoły strzela gola
- Czy dany zespół strzeli/ nie strzeli gola
- handicapy (nie dotyczy asianów)

Wszystkie typy dotyczą wyniku KOŃCOWEGO (FT). Nie stawiamy &quot;do połowy&quot;.

Można też grac linie under/over inne niż tradycyjna 2,5, ale w gre wchodzą &quot;tradycyjne&quot; linie np.: 0,5 1,5 4,5 666,5 ... etc. bez żadnych zwrotów typu linia 2 i mamy zwrot.
W przypadku handi można grac handicapy -2 lub wyższe/niższe byleby nie były to handicapy azjatyckie za które także zwracana jest część stawki w przypadku jakiegoś niepowodzenia jak dobrze się orientuje.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
teoretycznie jest to handicap na remis -1
w sportingbet takie spotkanie ma oznaczenie handicap [-1]X
i zapewnie typujący miał to na myśli tylko ze napisał w swoim rozumiemu , ale kurs byl taki 3,30 na handicp 1 bramką bo grałem to spotkanie za wlasną bibułkę ;)

ale decyzja nalezy do prowadzącego konkurs
 
Do góry Bottom