>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

mkr 32

mkr

Użytkownik
Snajp w grupie 6 mam 9 pkt a nie 12 (zapomniałeś odjąć mi 2-go v.o.), w związku z czym to Ty awansujesz dalej. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Grupy rozlosowane. Terminarze dodane więc można zacząć stawiać na 1. kolejkę. Benek podliczy grupę 2. to dodam ludzi w odpowiednie miejsca.

Opiekunami grup są:
Liga Mistrzów (A,B,C,D) - jasper
Liga Mistrzów (E,F,G,H) - sumada90
Liga Europejska (A,B,C,D) - INTELOWIEC
Liga Europejska (E,F,G,H) - Valverde.

Tym, którym udało się wygrać pieniążki mogą już przesyłać dane do mnie. Ja przekaże je Marcinowi na zakończenie konkursu.

login w sportingbecie:
ID:
Miejsce(w jakiej grupie):
Kwota wygranej:


Powodzenia w drugiej fazie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupa 2 podliczona do końca.
s90/Wstawiłem do grup i terminarzy poszczególne osoby z tej grupy
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Przygodę z turniejem zakończyłem na pierwszej rundzie, zwycięzcom gratuluje i życzę powodzenia w dalszej fazie turnieju. Nie ukrywam jednak, że prowadzenie turnieju mocno odbiegało od standardów i gdyby osoby odpowiedzialne za grupę 3 nieco przychylniej spoglądali na uczestników konkursu to wciąż byłbym w grze. Trochę jak z PKW i wyborami do sejmików wojewódzkich. Szkoda ale czasem tak bywa.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tu są trochę dwie strony medalu ,bo z jednej głupio,żeby komuś jakaś literówka zabierała wygraną , z drugiej chyba jednak trzeba przyjmować zasadę &quot;grubej kreski&quot;,bo &quot;naginanie&quot; nigdy dobrze się nie kończy,zawsze znajdzie się ktoś kto będzie próbował przesunąć granicę jeszcze trochę.
Brak wpisanego kursu,brak wpisanego zwycięzcy, spóźnienie 10 sekund, a zaraz ktoś zechce ,żeby mu zaliczyć typy z wczoraj bo &quot;on ma skrina&quot;.
Już teraz pojawiają się posty od tych którzy zapisali się do konkursu,a nie wzięli udziału lub olali go w trakcie ale okazuje się,że była plaga awarii kompów i nagminne przerwy w dostawie prądu.
Pewne standardy trzeba zachowywać i za pewne rzeczy brać odpowiedzialność.
Ja zresztą dzisiaj próbowałem zawalczyć z &quot;bylejakością&quot; w typach dnia,pisząc najbardziej januszową analizę o niczym z garścią &quot;ciekawostek&quot; jakże typowych dla tamtego bardzo zubożałego merytorycznie działu.
Co najlepsze - weszło.
A wracając do meritum - wszyscy którym niepoprawny wpis odebrał punkty mogą potraktować swoje typy jak strzał napastnika,z przewrotki, zza pola karnego,piękny,mocny ale jednak ocierający się o poprzeczkę nie z tej strony co trzeba ergo - nietrafiony.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Liga Europy grupy A - D zrobione, tabelki po trzech kolejkach i póżniej już co kolejkę.
Mała uwaga do użytkownika WISLAKS - jeśli nie masz czasu, żeby podać swoje typy i kopiujesz czyjeś (w tym wypadku Valverde), to chociaż poświęć parę sekund i zobacz, co kopiujesz, i kopiuj bez tych samych błędów :mrgreen:
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Liga Europy grupy A - D zrobione, tabelki po trzech kolejkach i póżniej już co kolejkę.

Mała uwaga do użytkownika WISLAKS - jeśli nie masz czasu, żeby podać swoje typy i kopiujesz czyjeś (w tym wypadku Valverde), to chociaż poświęć parę sekund i zobacz, co kopiujesz, i kopiuj bez tych samych błędów :mrgreen:
Jeśli coś takiego miało miejsce to AKO=0. Ja już w pierwszej fazie zauważyłem, że kopiuje on typy np. moje. Jeszcze jeden taki numer i WISLAKS wylatuje z konkursu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f463/liga-mistrzow-e-f-g-h-115725.html#post4938922
Nie zgadzam się z tą decyzją, co za róznica ile typów podam? Równie dobrze mógłbym podać jutrzejszy i byl miał za niego 0 punktów ale nie dostałby mój rywal w/o. Proszę to skorygować bo to na prawdę nie ma sensu.. ;x
Tu się z kolegą zgadzam, tym bardziej, że w którejś grupie bodajże była sytuacja, gdzie ktoś podał 2 typy i normalnie zostały one uznane. Po co karać walkowerem, skoro ktoś podający mniej niż 5 typów sam sobie szkodzi i komplikuje szanse na wygranie w danej kolejce? Równie dobrze, gdyby była analogiczna sytuacja, że zapomniałem podać typów i jest 7:45, a z piłki do 8:00 są 3 mecze, to nie mogę typować tych 3 meczów w konkursie, bo przeciwnik wygra walkowerem? Dziwne to trochę ;)
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f463/liga-mistrzow-e-f-g-h-115725.html#post4938922

Nie zgadzam się z tą decyzją, co za róznica ile typów podam? Równie dobrze mógłbym podać jutrzejszy i byl miał za niego 0 punktów ale nie dostałby mój rywal w/o. Proszę to skorygować bo to na prawdę nie ma sensu.. ;x
Wczoraj jeszcze trwały dyskusje na ten temat.
Ostatecznie można podać mniej niż 5 typów jeśli mecze stawiane są o później godzinie.
Zaraz wszystko ci poprawie.
 
Do góry Bottom