>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności - V Edycja

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W tym temacie proszę wpisywać swoje prośby i pytania dotyczące turnieju, a także zaobserwowane niezgodności.

Pamiętaj jednak, że zanim napiszesz coś w tym temacie przeczytaj regulamin!
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
myślę, że przywzoitym byłoby ustalić z góry drabinkę od cwiercfinałów do finału tak, by nie było później zadnych pretensji o ustawianie par. pewnie nie ja jeden tak myślę, więc weźcie to pod uwagę
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
myślę, że przywzoitym byłoby ustalić z góry drabinkę od cwiercfinałów do finału tak, by nie było później zadnych pretensji o ustawianie par. pewnie nie ja jeden tak myślę, więc weźcie to pod uwagę
Tak też będzie zrobione. Uczymy się na błędach.. ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Zmieniłem przeglądarke z Chrome na firefoxa i działa. Chrome musiał mi coś chyba blokować, na forum też problemy były z wejściem przez to raczej.
Jak ktoś chętny na sparing, mecze preseason;) to jestem chętny ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zmieniłem przeglądarke z Chrome na firefoxa i działa. Chrome musiał mi coś chyba blokować, na forum też problemy były z wejściem przez to raczej.

Jak ktoś chętny na sparing, mecze preseason;) to jestem chętny ????
O to super, bo myślałem, ze będziesz musiał zrezygnować.. ;)

W sumie dobry pomysł. Jeżeli ktoś jest chętny zagrać sparing to moze pisać w tym temacie, chętnych jest wielu bo ja sam już z trzema osobami grałem spary.. ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zmieniłem przeglądarke z Chrome na firefoxa i działa. Chrome musiał mi coś chyba blokować, na forum też problemy były z wejściem przez to raczej.

Jak ktoś chętny na sparing, mecze preseason;) to jestem chętny ????

Mnie też na początku z Chrome nie działało i wchodziłem z firefoxa, ale nie wiem co się stało jak teraz wchodzę to przez Chrome to bez problemu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grupy rozlosowane.
Terminarze uzupełnione.

W regulaminie wszelkie braki również wypełnione.

Możemy więc zaczynać już rozgrywkę turniejową.. ;)

Pamiętajcie o wpisywaniu wyników wraz z małymi punktami w temacie swojej grupy.
Małe punkty są bardzo ważne bo moga decydować o późniejszym awansie.

Możecie też podawać, która to kolejka, będzie można łatwiej i szybciej wpisać.. ;)

Mam nadzieję, że nikt nie &quot;oleje&quot; turnieju. Takie zachowanie będzie odpowiednio nagradzane.

Cóż..
Pozostaje mi życzyć wszystkim graczom powodzenia.. ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeszcze raz przypominam, żeby nie było później niejasności:

10. Gramy następująco:
  • grupowy - 4 frejmy w każdym spotkaniu (możliwy remis)
  • 1/8 - do 9 wygranych frejmów
  • 1/4 - do 11 wygranych frejmów
  • 1/2 - do 13 wygranych frejmów
  • Finał - do 15 wygranych frejmów


Czyli w fazie grupowej gracie 4 frejmy. Możliwy więc jest wynik 2-2.

W późniejszych rundach gra się do wspomnianej wyżej ilości frejmów, czyli jeżeli gramy do 9 wygranych frejmów to liczba partii może wynieść maksymalnie 17, przy wyniku 9-8.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Proponuję w tym temacie podawać swoje numery gg, co zdecydowanie ułatwiłoby porozumiewanie się między graczami.
Zacznę od siebie:
Pitekk
6323868
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Po rozpoczęciu turnieju pojawiło mi się na PW kilka pytań czy istnieje możliwość dołączenia do zabawy.

Zgodziłem się, do turnieju dołączą 4 nowe osoby, każda z nich do jednej z grup. Terminarz lekko się zmieni. Jedna osoba będzie w kolejce pauzować. Zasady awansu pozostają takie same.

Nowe osoby to:
- Sentinel (A)
- barkk (B)
- Randez (C)
- GrabaZary (D)
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Drodzy moderatorzy i szanowni gracze... mam nadzieję, że nie usuniecie mojego posta.:jezora:

Poprosiłem Asistalie by dopisał mnie do turnieju gdy ktoś zrezygnuje, później zapytałem czy nie ma możliwości by do każdej grupy dopisać chętne osoby do gry w turnieju...
jak widzicie post wyżej... tak się stało.
Moja osoba nie została zawarta... :-?

Dostałem wiadomość od Moderatora / organizatora / gracza... michau

Nie życzę sobie żebyś ujawniał moje prywatne wiadomości.

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że mimo codziennego śledzenia tematu Vip Typy zawsze zwracałem uwagę czy jest jakiś turek snookerowy. Gram w snookera od ponad 5 lat (kiedy to jeszcze trzeba było płacić za gre - nie wiem czy ktoś pamięta te czasy ?) Grałem w różnych turniejach, z wieloma bardzo dobrymi graczami i poznałem różne struktury organizacyjne.

Bardzo szanuję Asistalię bo chłopak ma niebywałą wiedzę na temat snookera i stara się to połączyć z gra i organizacją i czasami mnie ponosiło i nie zaprzeczam, że w poprzedniej edycji postąpiłem troszkę pochopnie... ale zdecydowałem i oddałem mecz walkowerem, należała mi się :zoltakartka: ale czy zaraz ???? ??

Dziwię się, że pisząc, że dla mnie nie macie zamiaru robić wyjątków robicie to dla innych... nie wiem co chcesz michau w ten sposób udowodnić ?
Wyjątku dla mnie nie chcecie robić a dla innych 4 osób zrobiliście... bardzo fair zagranie... no cóż a może trzeba było napisać wprost, że nie chcesz żebym grał !! ??

Chciałem zagrać w tym turnieju i udowodnić coś i jednocześnie przeprosić za swoje zachowanie poprzednio.
Zastanów się troszke bo bardzo nie fair postąpiłeś a mi zarzucasz &quot;olanie was&quot; Każdemu należy się szansa.. ale według Ciebie jestem kimś gorszym a może poprostu zagrożeniem ?
 
Do góry Bottom