>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności itp.

cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Wracajac do tego punktu 10 to jest napisane ze 4 pierwsze miejsca w grupach, czyli teraz jak sa grupy 4-osobowe zamiast 6- osobowych to i tak kazdy wchodzi do dalszej fazy?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Drobne niedopatrzenie z regulaminem. Oficjalnie wychodzi po dwie osoby z grupy, zostaje 16 i system pucharowy do 2 wygranych. Finał do 3 zwycięstw ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupy F i B podliczone do 5. kolejki włącznie. W razie błędów pisać.
Tabelę postaram się zrobić do końca dnia, aczkolwiek nie obiecuję, dzisiaj mam sporo na głowie.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f468/grupa-h-115977.html#post4963971
Jeśli typy były z uwzględnieniem dogrywek, to jest ok, a jeśli nie, to jest błąd w podliczeniu, bo mecz Plzen - Karlovy Vary zakończył się po dogrywce.
Rywal nie dopisał ani 60&#39; ani ML, więc mi ciężko tak z boku stwierdzić po kursach.
@ Kido | 1,6 była z dogrywką, sam stawiałem ten mecz to pamiętam, więc typ rozliczony na plus
Niestety sprawdziłem i nie był z dogrywką.
Jeśli wejdziesz sobie na WilliamHill w wyniki i wbijesz ten mecz, to pojawia się wynik x po kursie 4,33, a także Karolve Vary lub remis po 2,20.
Jak później sobie zobaczysz każdy inny mecz, który jest z podobnymi kursami w ofercie, jasno wynika, że ten mecz był na 60 minut (np.na mecz Nowosybirsk ₋ Lada Togliatti są kursy 1 (60 min) - 1,50, x - 4,40 i x2 - 2,50. Tak samo było tu: 1 (60 min) 1,60, x - 4,33 i x2 - 2,20) a nie z dogrywką. To samo zresztą wynika z pozycji drużyn a tabeli.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
I kolejny dowód, który jednoznacznie wskazuje rozstrzygnięcie - wystarczy wejść w wynik spotkania HC Pardubice ₋ Slavia Praha 1 1,6, które mój rywal też trafił i jest na WilliamHill jasno napisane: Zakłady po 60 minutach HC Pardubice (1.60).
Świadczy to o tym, że wszystkie typy były oddane na 60 minut, tylko nie zostało to dopisane.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
W takim razie ja się pomyliłem. Spojrzałem w inny mecz, który również ja stawiałem po @ 1,60 i za szybko przeczytałem &#39;&#39;twoja skargę&#39;&#39; i dlatego tak omyłkowo napisałem. Będzie poprawione.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
I kolejny dowód, który jednoznacznie wskazuje rozstrzygnięcie - wystarczy wejść w wynik spotkania HC Pardubice ₋ Slavia Praha 1 1,6, które mój rywal też trafił i jest na WilliamHill jasno napisane: Zakłady po 60 minutach HC Pardubice (1.60).
Świadczy to o tym, że wszystkie typy były oddane na 60 minut, tylko nie zostało to dopisane.
Zapisz sie do organizowania konkursow bo na 5 kolejek w 3 kolejkach zglaszasz pretensje, jak u Ciebie rozliczyli zgodnie z regulaminiem ktory jest widoczny na stronie to sie klociles i probowales obrazac jednego z podliczajacych. To jest tylko zabawa, w sporcie tez sie zdarzaja pomylki i nikt tak tego nie przezywa. Mi tam nie zalezy na tych zwyciestwach, dlatego sie nie klocilem jak Ci przyznali wtedy zwyzciestwo nad rywalem ale to co robisz dzien w dzien to przesada. Pozdro
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Poprawione.
@ Intelowiec, nie musisz mi pisać regułki gdzie się sprawdza wyniki bo doskonale wiem gdzie to jest. Każdy robi błędy, nie trzeba ich tak wskazywać. ;) pozdro.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
We wszystkich przypadkach, które zgłosiłem, był błąd w podliczeniu - czy to moja wina?... To co, miałem odpuścić i przegrać, bo to tylko zabawa?
Ludzie, przecież ja nie mam pretensji do nikogo - starałem się tylko wykazać błąd. A w kolejce, w której przy moim typowaniu wyniknęło nieporozumienie, też jasno się na koniec tematu wyraziłem.
Nikogo również nie obraziłem, a kiedy użyłem nieodpowiednich słów, szybko przeprosiłem, bo sam się zorientowałem, że niepotrzebne to było.
Każdemu się chyba może zdarzyć - dzięki za poprawkę, peace ????
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Do kolejnej rundy awansowali: Grupa A:
1. Assitalia
2.maer
Grupa B:
1. patos
2.pawros
Grupa C:
1. DBoniem
2.siargiej
Grupa D:
1. zwycięstwo1980
2.pietaszek89
Grupa E:
1. jasper
2.grzegorz89.89
Grupa F:
1. Valverde
2.boss6699
Grupa G:
1. JR08
2.hunter3
Grupa H:
1. Intelowiec
2.Cinek7731
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom