>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
3 Lech - Widzew typ X kurs 2.21
Dopiero teraz zauważyłem, że źle podałem typ na dzisiejszy mecz Lech - Widzew. Mój typ to X2 a nie jak podałem X. Czy mogę liczyć na wyrozumiałość i poprawienie błędu?
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Witam, mogę wiedziec dlaczego moje zgłoszenie do konkursu oraz moje typy zostały usunięte?
Kuba86/ Twoje posty to same konkursy nie licząc jednego posta, który ocenia buka + pytanie w temacie MŚ w piłce ręcznej o dokładne statystyki... no chyba, że masz na myśli TD w 2008 roku.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
3 Lech - Widzew typ X kurs 2.21

Dopiero teraz zauważyłem, że źle podałem typ na dzisiejszy mecz Lech - Widzew. Mój typ to X2 a nie jak podałem X. Czy mogę liczyć na wyrozumiałość i poprawienie błędu?
Poprawiłem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Z czystej ciekawości chciałbym o coś zapytać. Nikogo nie oskarżam ani nic, ale w 1 dniu stawiają różni userzy ten sam mecz i jest różny kurs...Arka - Wisła. Jedni mają 2,00 inni 2,15...Aż tak kursy skakały ?
Widzę, że nikt z odpowiedzialnych za konkurs nie raczył odpowiedzieć, więc tym razem ja proszę o wyjaśnienie...
&quot;14. Wszelkie próby oszustwa będą surowo karane
&quot;
Rozumiem, że to moderatorzy, że już kursy poprawione zostały, gdyż pierwotnie były 2.15, no ale Panowie... Podobno gramy uczciwie !?:? Wielki Brat Patrzy !;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ponawiam swoje pytanie ???? Skąd wzięły się u niektórych kursy 2,15 na Wisłę ?? ???? I powtarzam, że nie mam pretensji i nie chcę wywołać żadnych kłótni tylko grzecznie pytam. Kuba86 zmieniłeś te kursy, a te osoby nawet nie napisały posta o zmianę...Troszkę to dziwne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Takie kursy były spowodowane kłopotami z wyświetleniem strony Ladbrokes, z którą pewien użytkownik tego forum miał problemy i poprosił innego użytkownika forum o podanie należytych kursów na owe spotkania. To nie jego wina, że ktoś mu podał złe kursy i brawa dla tego usera, że sam się do tego przyznał i kazał zamienić na niższe kursy, powtarzam na niższe kursy, co zadziałało na jego niekorzyść, bo zdobył mniej punktów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Takie kursy były spowodowane kłopotami z wyświetleniem strony Ladbrokes, z którą pewien użytkownik tego forum miał problemy i poprosił innego użytkownika forum o podanie należytych kursów na owe spotkania. To nie jego wina, że ktoś mu podał złe kursy i brawa dla tego usera, że sam się do tego przyznał i kazał zamienić na niższe kursy, powtarzam na niższe kursy, co zadziałało na jego niekorzyść, bo zdobył mniej punktów.
OK rozumiem. Ale znowu brawa za to, że kursy są normalne - takie jak być powinny ?? ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Proszę was, więcej powagi... Takie tłumaczenia to trochę nie na mscu są... Jakoś najpierw były 2.15 rozliczone i dopiero jak Dawczan napisał o tym, to zmieniono...
Chciałem tylko zauważyć, że dwóch użytkowników miało zawyżony kurs, 1.ok, ktoś mu źle podał, ale 2...? No ale już wyprostowana sytuacja, 5 za przyznanie się do błędu i do następnego. Zdrówko
Kuba86// do mnie user zgłosił się wczoraj o 14.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niech prowadzący konkurs albo ktoś z administracji jeszcze raz przejrzy osoby zapisane do tego konkursu, fajnie że zrobiliście selekcję ale albo odrzucacie wszystkich &quot;userów konkursowych&quot; albo nikogo, taka moja uwaga. :]
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nagrody co kolejkę są przyznawane na bieżąco czy po zakończeniu konkursu ? I do kogo i jak sie zgłaszać bo nigdzie chyba tego nie ma napisanego :&gt;
___
/down brawo, a teraz wczytaj sie w to co wkleiłeś. Nagrody za konkurs z puli 1,5k są przyznawane i wypłacane po zakończeniu, nagrody za kolejkę są przyznawane co kolejkę ale nie ma info kiedy wypłacane
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nagrody co kolejkę co przyznawane na bieżąco czy po zakończeniu konkursu ?
Nagrody:

Nagrody są wypłacane po zakończeniu konkursu. Pula nagród to aż 1500zł.

1 miejsce: 300zł
2 miejsce: 250zł
3 miejsce: 200zł
4 miejsce: 100zł
5 miejsce: 100zł
6 miejsce: 75zł
7 miejsce: 75zł
8-15 miejsce: 50zł


Dodatkowo co kolejkę przyznajemy 300 zł! Nagrodzonych zostanie czterech uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów. W przypadku tej samej ilości punktów o kolejności decydować będzie czas wklejenia posta (kto pierwszy ten lepszy).

1 miejsce: 100 zł
2 miejsce: 75 zł
3 miejsce: 75 zł
4 miejsce: 50 zł
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody co kolejkę będą wypłacane w trakcie trwania konkursu. Prawdopodobnie do 14 dni od zakończenia kolejki.
Proszę więc osoby z TOP4 danej kolejki o wysyłanie loginów na PW.
 
G 277

geryx

Użytkownik
czy nie ma górnego limitu kursu w tym konkursie czy zapomnieliscie w Regulaminie?
Kanonier0392 / nie ma limitu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dawać Miśki temat na II. kolejkę bo tak na dobrą sprawę już jutro grają :].
Dzięki.
Kanonier0392 / wstrzymujemy się ze względu na brak kursów na mecze I ligi w Ladbrokes... jeśli nie wieczorem, to jutro rano temat będzie na pewno.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nagrody co kolejkę będą wypłacane w trakcie trwania konkursu. Prawdopodobnie do 14 dni od zakończenia kolejki.
Proszę więc osoby z TOP3 danej kolejki o wysyłanie loginów na PW.
Z TOP4 jak już, bo tak jest w regulaminie:grin:
tak, racja.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Bardzo Was proszę, usuńcie jeden z moich postów w 2 kolejce bo miałem jakieś dziwne &quot;coś&quot; z internetem i dodały się dwa identyczne jeden pod drugim ????
Posty 66, 67 - jeden do wykasowania ;)
Z góry dzięki i pozdrawiam ????
Kanonier0392 / ok.
 
legia 122

legia

Użytkownik
1) GKS Bełchatów vs Jagiellonia Białystok X @ 3,02)Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1 @ 1,9
Wdarł mi się jakiś błąd. Proszę o drobną kosmetykę i po 3,0 przeniesienie od części &quot;2)Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1 @ 1,9&quot; linijkę niżej żeby wyglądało to bardziej czytelnie.
Dzięki
Kuba86// Zrobione.
 
conrado64 0

conrado64

Użytkownik
Mam pytanie to nie ma zadnych nagród co miesiąc tylko raz na 15 kolejek ,tak?
/ Nagrodę zdobywa czterech najlepszych typerów w każdej kolejce, a po zakończeniu konkursu pozostała pula czyli 1500 zł. Wszystko jest w temacie o nagrodach..
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
nie to ze komus dowalam ale przegladajac posty i patrzac jak inni typowali zauwazylem ze bylo pare osob podajacych typy 5/5 z ekstraklasy a maks 3/5 jest mozliwe i tak u tych osob nie byly liczone typy a u uzytkownika l_nino - ostatni post na 1 stronie jest 5 spotkan z ekstraklasy i ma je rozliczone..
Kanonier0392 / racja, moje niedopatrzenie, już poprawiłem.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
widzę ze zostałem zdyskwalifikowany za to ze podałem mecze tylko z ekstraklasy moje pytanie jest następujące dlaczego tylko ja zostałem zdyskwalifikowany a innym zawodnikom zostało wszystko zaakceptowane a mieli identyczny przypadek jak jatylko dlatego nie zostali zdyskwalifikowani ze maja status Moderator????????????????????????????????????????????????
nie będę wypisywał tutaj kogo mam na myśli każdy kogo to interesuje może sobie przeanalizować drugą kolejkę
Kanonier0392 / po pierwsze, kto Ci napisał, że jesteś zdyskalifikowany? uczestniczysz w konkursie, po prostu Twoje typy są nieważne. Mogłeś wspomnieć o tym w odpowiednim temacie, ew. napisać mi PW - poprawiłbym... Po drugie, kto nie zastosował się do regulaminu, ten nie otrzyma żadnych punktów, proste.
 
Do góry Bottom