>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Druga sprawa to co za problem przy zapisach podawac login sponsora?
Dla mnie jest to np problem, bo nieraz miałem zablokowane konto w BAH bo jakiś idiota próbował mi się włamać na konto (login był podany przy zapisach) Dlatego bardzo się cieszę że &quot;nasze&quot; forum poszło w stronę prostego &quot;oświadczenia&quot; przy zapisach
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
z tego co sie dowiedziałem dopóki lista nie zostanie uzupełniona nagród nie bedzie:razz: dobrze by bylo żeby admin się wypowiedział;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie wrzućcie na luz. Gdyby każdy z czas wysłał swój kod pewnie kasa byłaby już dawno a tak trzeba uzupełniać i wszystko trwa.......
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
A ja nie rozumiem jednego. Po co się tak upominacie. Spokojnie, nie ucieknie wam ten bonusik ???? Po co pisanie do jakiegoś działu marketingu?? To organizatorzy powinni się upominać u sponsora jeżeli jest potrzeba a nie my zwykli userzy.
/ E: Dla mnie również to jest niepotrzebne. Bonus BĘDZIE :!: Benek.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mucios, jedyny co dobrze prawi ????
Lista faktycznie została wysłana w piątek. Okazało się, że bah potrzebuje dodatkowe dane, których nie posiadam. Lucas ma być dzisiaj, więc to się uzupelnii. De facto takie dane bah może sam odczytać z naszego PP, więc nie rozumiem pewnych rzeczy. Nagrody na 100% otrzymacie do końca tygodnia.

Edit: proszę nie pisać do firm, bo to tylko szkodzi m.in na współpracy. Jesteśmy osobami kompetentnymi i wiemy jak postępować.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ale robicie siarę Panowie ???? Mi też nie do śmiechu,bo wygrałem konkurs i spodziewałem się pieniędzy wcześniej,a 350zł piechotą nie chodzi,ale już w tamtym tygodniu postanowiłem się tu nie upominać o to,gdzie,jak,kiedy,za ile będzie dopisany bonus,bo ufam Marcinowi i wiem,że pieniądze w końcu się pojawią,nie pytajcie już więcej w BAH,bo jeszcze dojdzie do jakiegoś nieporozumienia i będzie można zapomnieć o wygranych:-|
 
dlord 5

dlord

Użytkownik
Nie no pytanie u BAH to jest głupota, ale forum po to jest aby się pytać i uzyskiwać info. Wiadomo że nie uciekną, tylko szkoa że na Rolanda Garrosa nie załapią się nie którzy ????
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Potwierdzam, pieniążki już na koncie ;)
Dzięki przede wszystkim dla organizatorów za fajny konkurs i gratulacje dla wszystkich nagrodzonych ????
Czekamy na kolejną edycję :cool:.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Kasa na koncie, co do złotówki.

Dzięki za konkurs i do następnej edycji.



Mam tylko pytanko, obrót 3x 1.50 i gdzie można sprawdzić ile jeszcze do obrócenia zostało?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mógłby ktoś napisać dokładnie jakie są warunki obrotu ? 3 x 1.50 ako może być ? jakiś minimalny kurs składników w ako ? live się zapewne nie liczy ? Nie miałem nigdy styczności z BAH więc pytam tu, bo nie wiem, czy warto szukać obrotów bonusami, czy też może nagrody mają obrót inny niż pozostałe bonusy ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
3. Nagroda (depozyt) przed mozliwoscia wyplaty musi zostac minimum 3x postawiona w zakladach sportowych przy minimlanym kursie 1,50 dla kazdego zakladu. Live wliczane
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom