>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasnosci

kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Proszę o dopisanie bukmachera unibet w moim poście, napisałem tylko przy pierwszych dwóch typach, niestety pozostałe zostawiłem bez. Z góry dziękuję. Post nr 41.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Mam takie pytanie? Jakim cudem gracz thomaszc oraz devil13england mają następujący typ: 2.Polska - Bułgaria Typ : Polska -1.5 Kurs : 2,95 Unibet
Oferta bukmachera Unibet nie wystawiła tak owego zakładu!
I co ciekawe gracz TC4T ma takie same typy i od tych samych bukmacherów, już podobna sytuacja miała miejsce, lecz jestem w stanie pojąć, że to tylko 2 mecze do wytypowania i mogą się powtarzać, ale i tak wygląda mi to podejrzanie. Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam takie pytanie? Jakim cudem gracz thomaszc oraz devil13england mają następujący typ: 2.Polska - Bułgaria Typ : Polska -1.5 Kurs : 2,95 Unibet
Oferta bukmachera Unibet nie wystawiła tak owego zakładu!
I co ciekawe gracz TC4T ma takie same typy i od tych samych bukmacherów, już podobna sytuacja miała miejsce, lecz jestem w stanie pojąć, że to tylko 2 mecze do wytypowania i mogą się powtarzać, ale i tak wygląda mi to podejrzanie. Pozdrawiam
AKurat co do pierwszego zarzutu to Uniubet wystawił takowy handicap -1,5seta na Polaków więc zarzut nietrafny ;)
Bo sprawdziłem dokladnie oferte i taki zakład jest możliwy.

Co do drugiego zarzutu to niestety nie jesteśmy tego udowodnic... O ile we wcześniejszym przypadku wszystko na to wskazywało o tyle tym razem nie ma tzw dowodów więc żadnych sankcji nie będzie.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
z dnia 10.09. gracze Kupson i Fabik - ten sam typ, podane obok siebie, łatwo zauwazyc - Rosja-Bułgaria - Rosja -1.5, buk unibet, a kurs u Fabika 2.00, u kupsona 1.85. typowanie w ciagu 3 minut, takze nie sadze, zeby takie skoki były
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
ja mam 2 pytania techniczne

- poprawne wytypowanie mistrza Europy : 300 pkt
- poprawne wytypowanie finalisty ME: 200 pkt
Czy jestli &quot;finalista ME&quot; zostanie mistrzem Europy przysluguje 200pkt za udzial w finale, czy tez otrzymamy za to 0pkt ?

i drugie, czy zwyciezca dostanie jakas range jak to w innych konkursach bywalo ? :jezora:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
z dnia 10.09. gracze Kupson i Fabik - ten sam typ, podane obok siebie, łatwo zauwazyc - Rosja-Bułgaria - Rosja -1.5, buk unibet, a kurs u Fabika 2.00, u kupsona 1.85. typowanie w ciagu 3 minut, takze nie sadze, zeby takie skoki były
kurs był na pewno 2.00 zawsze patrzę w ofertę buka i wpisuję kurs :spokodfhgfh:
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Oczywiście moje gapiostwo. Przepraszam graczy, których posądziłem, wynikało to tylko z mojego gapiostwa za co jeszcze raz przepraszam. A jeśli chodzi o kurs na Rosja - 1,5 to ja się pomyliłem zamiast 2,00 wpisałem 1,85 bo zasugerowałem się innym meczem przez przypadek, ale to już moja strata niestety:/ Zapomniałem uprzedzić moderatora.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ja mam 2 pytania techniczne

Czy jestli &quot;finalista ME&quot; zostanie mistrzem Europy przysluguje 200pkt za udzial w finale, czy tez otrzymamy za to 0pkt ?

i drugie, czy zwyciezca dostanie jakas range jak to w innych konkursach bywalo ? :jezora:
1. Odp na 1 pytanie :jak finalista zdobędzie ME to niestety będzie 0pkt, finalista to zespól który zdobędzie srebro.
2. Za wygranie nie ma zadnej rangi dodatkowej


w typach na 9 września mam źle podliczony bilans.
55 plus jeszcze 130 , razem 185
Poprawiłem, pewnie radkowi 1 gdzieś uciekła z przodu ;)
Sorki za niedopatrzenie z naszej strony.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Przepraszam ale nie zauważyłem że mój brat podał już typy wczoraj na 12 września.. w związku z tym uprzejmię proszę o nie branie pod uwagę tych które wysłałem parę minut temu..
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Nagrody indywidualne ME 2009:
MVP - Piotr Gruszka (Polska)
najskuteczniejszy - Anthonic Rouzier (Francja)
najlepszy rozgrywający - Paweł Zagumny (Polska)
najlepszy atakujący - Aleksander Wołkow (Rosja)
najlepszy blokujący - Wiktor Josifow (Bułgaria)
najlepszy przyjmujący - Stephane Antiga (Francja)
najlepszy zagrywający - Jurji Bierieżko (Rosja)
najlepszy libero - Hubert Henno (Francja)
Jakby były potrzebne do podliczenia; lub jeśli ktoś chciałby sobie sprawdzić typy długoterminowe. Według mnie mało kto trafił ????
 
mariointer 36

mariointer

Użytkownik
Jak da radę zrób osobną tabelkę po typach &quot;dniowych&quot; i potem łączną,pociesz się że byłem wysoko po &quot;dniowych&quot; ????
 
Do góry Bottom