>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności...

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie ma takiej możliwości abyśmy wam poprawiali posty z kolejkami, które już za nami, zapomnieliście dopisać buka to już nie jest nasz problem. Trzeba się pilnować i pisać przed rozpoczęciem spotkań.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Witam,
Drodzy opiekunowie... nie wyrabiam się ze wszystkim... pierwszy raz muszę zrezygnować z konkursu... przepraszam za zamieszanie
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Poproszę o wyjaśnienie takich kwestii:

Mój rywal z 2 kolejki nie miał zapisanego buka, jeszcze do godziny 22.52, teraz widzę coś takiego:

&quot;WilliamHill // dopisane w skasowanym poście z update&#39;m&quot; (nie poprosił o dopisanie buka)


Ja także nie miałem zapisanego buka w tej kolejce. O godzinie 22.51 widzę w moim poście coś takiego:

&quot;Grzesio // rozliczone tak jakby nie podał typów...
walkower&quot;


Post:
http://forum.bukmacherskie.com/f422/regulamin-konkurs-mlb-z-williamhill-93025.html#post3707284

mówi jasno i wyraźnie, że od 4 kolejki będą niezaliczane posty bez dopisku WilliamHill, a nie od 2 czy 3.
Poproszę więc o wyjaśnienie tej przedstawionej wyżej sytuacji. Nie zmienia to faktu, że pojedynek przegrałem w przypadku normalnego rozliczania typów.
Ale jeśli są równi i równiejsi, a ja mam mieć jakieś walkowery, to dziękuję za taki konkurs.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Grzegorz napisałem buka jak podałem kursy z tego co pamiętam. Ogarnij. Nie moja wina, że konkurs sponsoruje bukmacher, który daje kursy na mecze o 21-22 wieczorem... ja niestety mam tak czas rozłożony, że musze te typy skleić w ciągu dnia.

Jak masz możliwość to pokaż mi posta, którego skasowałeś, bo może rzeczywiście nie wpisałem.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tak jak Gregorio napisał od 4 kolejki nie ma taryf ulgowych, 3 kolejki to zdecydowanie za dużo, a teraz musicie się pilnować :!: Ci którzy nie podali w pierwszych trzech kolejkach są bezpieczni i prosiłbym bez ataków na PW bo rozmawialiśmy o tym do końca co z wami zrobić, więc uszanujcie i grajcie, jeśli chodzi o kursy to fakt są późno wystawiane więc po prostu zapisujcie będzie wpisane jak się pojawią i będzie ok ;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
co do nazwisk, czy jak podaje się je, zakładam że gracz gra od początku a typ wchodzi, czy również jest zwrot?
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Jak podasz nazwisko to Cie uratuje przy ewentualnej zmianie tego typa przed meczem jak dzisiaj w meczu Yankees.
Zwrot masz jak podasz nazwisko , a wsytąpi ktoś zupełnie inny.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Tak , cokolwiek sie stanie - masz zwrot w takim przypadku
Jak podasz naziwsko mozesz liczyc na zwrot.
Jesli nie podasz - nie.
Takie sa zasady u wiekszosci bukmacherów.
 
G 277

geryx

Użytkownik
no ja to rozumiem , ale Ty chyba nie zrozumiałes pytania:
Czy podawanie nazwisk jest &quot;bronią obosieczną&quot; bo np. zawodnik nie wystąpi a typ wejdzie a mimo to zwrot, czy podawanie nazwisk jest tylko obroną(zabezpieczeniem) w razie przegrania typu przy założeniu że zawodnik nie gra
 
Do góry Bottom