>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności

B 41,5K

bosky

Użytkownik
1. Piotr Protasiewicz - Grzegorz Walasek (+2.5) 2
2. Rafał Okoniewski - Tomasz Gapiński (+0.5) - anulowane
3. Sebastian Ułamek - Krzysztof Kasprzak - anulowane
4. Piotr Świderski - Tomasz Jędrzejak (+0.5) 1
5. Greg Hancock (suma punktów) - anulowane
6. Lee Richardson - Jonas Davidsson - anulowane
7. Andreas Jonsson - Jason Crump - anulowane
8. Kenneth Bjerre (+0.5) - Fredrik Lindgren 1
9. Mads Korneliussen - Tai Woffinden 2
10. Darcy Ward (suma punktów) over 12.5
: )
 
4 96

46ckm

Użytkownik
no właśnie a według mnie Ułamek-Kasprzak 2
Ułamek 9 (1,1,1,0,3,3)
Kasprzak 9 (3,0,3,1,2,0)
przy równej ilości ptk decyduje ilość miejsc 1, ilość miejsc 2 itd.
Mieli tyle samo miejsc 1 ale Kasprzak miał jedno 2 miejsce a seba nie miał.
Może niech któryś z Moderatorów wrzuci wyniki tak jak to było do tej pory robione.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
przy równej ilości ptk decyduje ilość miejsc 1, ilość miejsc 2 itd. Mieli tyle samo miejsc 1 ale Kasprzak miał jedno 2 miejsce a seba nie miał.
masz gdzieś taką informację w regulaminie? bo ja jej za bardzo nie widzę. Mało tego, kojarzę że już raz taka sytuacja była i zakład został anulowany.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kilka razy jak podczas ligowych były H2H bez połówek to były przypadki, że jak było po równo to anulowany był ten bet i tyle. Nie inaczej będzie tutaj więc nie wiem nad czym tutaj dywagować.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Nie były to zawody indywidualne, także będzie to traktowane jak w przypadku zawodów drużynowych, czyli zwroty za parę Ułamek - Kasprzak.
PS. Uprzedzam pytania co do tabeli. Zrobię ją w poniedziałek/wtorek po weekendowych kolejkach.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
czytalem na innym forum ze Tobet w tym roku przyznaje tylko jedną nagrodę na jednego uzytkownika w takich konkursach. Moglby ktos z modeatorow/administratorow dowiedziec sie jak to z nimi dokladnie jest jeszcze przed koncem konkursu?
pozdrawiam
podbijam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Post został usunięty przez moda ale zacytuję jedno zdanie.
I gdy jest okazja,żeby nadgonić ilość typów(bo chyba o to idzie w takim długim konkursie)
Co to znaczy nadgonić? Ilość typów w całym konkursie jest ogromna. Co najważniejsze - ilość typów jest taka sama dla wszystkich.
Anulowane typy się zdarzają. Nawet w naszej Ekstralidze (mecze Gorzowa, ZG itd.).
Niech każdy skupi się na typowaniu. Bo wydaje mi się, że w samej końcówce konkursu osoby będące &quot;pod kreską&quot; szukają jak tylko mogą okazji do &quot;załapania&quot; się nad kreskę, podobnie z tymi co chcą zająć wyższe miejsce.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Prosze o poprawienie mojego posta z dzisiejszej kolejki #43 na ponizszy ????
Dzieki!

1. Artem Łaguta (suma punktów) under/over 10.5
2. Daniel Nermark - Chris Harris (+0.5)
3. Davey Watt - Sebastian Ułamek (+0.5)
4. Jason Crump (suma punktów) under/over 11.5
5. Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren
6. Thomas H. Jonasson (+1.5) - Hans Andersen
7. Greg Hancock - Tomasz Gollob (+1.5)
8. Grzegorz Walasek (+0.5) - Jonas Davidsson
9. Maciej Janowski (suma punktów) under/over 10.5
10. Nicki Pedersen (suma punktów) under/over 12.5
11. Adrian Miedziński (+0.5) - Troy Batchelor
12. Darcy Ward (+0.5) - Kenneth Bjerre
 
4 96

46ckm

Użytkownik
wkradł wam się błąd w wynikach w 29 kolejce zaznaczyliście to tak
Hancock - Holta(+2.5) - anulowany czyli dwie opcje i widzę że braliście pod uwagę jako typ anulowany a tam była wygrana Hancocka! i stąd jest błędna tabelka powinniście dodać każdemu kto stawiał na Hancocka 1 punkt w tym między innymi i mnie. Miałem 5 trafień
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wszelkie poprawki do tabeli naniosę jutro i podliczę 33 kolejkę.
E/ Dzisiaj jednak nie podołam temu :/ Obiecuję poprawę, jutro.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czytalem na innym forum ze Tobet w tym roku przyznaje tylko jedną nagrodę na jednego uzytkownika w takich konkursach. Moglby ktos z modeatorow/administratorow dowiedziec sie jak to z nimi dokladnie jest jeszcze przed koncem konkursu?
pozdrawiam
Gracz może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jeżeli system już raz dodał nagrodę/bonus z jakiegoś konkursu, następne bonusy są automatycznie blokowane. W celu uwolnienia bonusu należy wpłacić równowartość nagrody.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Gracz może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jeżeli system już raz dodał nagrodę/bonus z jakiegoś konkursu, następne bonusy są automatycznie blokowane. W celu uwolnienia bonusu należy wpłacić równowartość nagrody.
a gdybym wplacil mniej np. powiedzmy wygralem 300zl ale niemam tyle na wplate tylko wplacam 100zl to czy drugie 100zl mi sie odblokuje?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
a gdybym wplacil mniej
2. i każda kolejna nagroda w Tobet jest traktowana jako bonus do określonej kwoty... Wygrywasz 300, to przysługuje Ci bonus 100 % do 300zł, więc możesz wpłacić mniej...(zaraz PW)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 35

gesio

Użytkownik
w sumie to mnie tez to sie tyczy... czyli jak wplaci sie 100zl to wystarcza to nawet na nagrode w konkursie rzedu 300zl ?
 
Do góry Bottom