>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności

pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
chłopaki po co się kłócicie, kolejka nie poszła ale żeby od razu obrażać się nawzajem, trochę wyrozumiałości dla organizatorów i tak fajnie ze konkurs jest
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja też mam pytanko o kolejki. Jeśli można wiedzieć i byłaby taka możliwość prosiłbym o poinformowanie, kiedy będzie najbliższa kolejka. Czy odbędzie się zgodnie z terminarzem, czy może do tego czasu odbędzie się jakaś inna. Z góry dzięki za wszelkie informacje.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
n3r0 nie martw się. Wszystkie kolejki odbędą się zgodnie z terminarzem. Najbliższe typowanie 25 września.
pierzakrys cieszę się, że tak podchodzisz do sprawy. Chociaż ktoś rozumie, że poza tym forum i bukmacherką też mamy życie ???? Szczerze mówiąc, to pozostali modzi nie byli chętni do organizowania tego konkursu po doświadczeniach z 2008 roku. Namówiłem ich, wprowadziliśmy poprawki do regulaminu, ale teraz na własnej skórze widzę, że zawsze ktoś znajdzie sobie powód do narzekania i nie wiem czy będzie następna edycja.
bobo możesz napisać do kogo był adresowany Twój post?
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
bobo nie wiem czemu nie odpowiadasz. Szkoda, że teraz nie jesteś tak gadatliwy jak w ostatnim poście. To nie ja usunąłem Twoje posty, ale to nic nie zmienia. Zasłużyłeś na ostrzeżenie za obrazę użytkownika. Na tym forum nikt nikogo nie będzie obrażał. Jeszcze jedno ostrzeżenie i opuścisz ten konkurs z zakazem gry w kolejnych edycjach.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam takie pytanie:
Czy mecz Leszno-Zielona Góra który został przerwany po 11 wyścigasz i były typy z tego meczu będą normalnie liczone? Każdy zawodnik pojechał po minimum 3 biegi więc chyba liczone będzie mam racje??
Mam też pytanie o to jak będzie liczony remis zawodników:
Batchelor-Lindgren 4-4 pkt
Stachyra-Zetterstroem 9-9 pkt?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam takie pytanie:
Czy mecz Leszno-Zielona Góra który został przerwany po 11 wyścigasz i były typy z tego meczu będą normalnie liczone? Każdy zawodnik pojechał po minimum 3 biegi więc chyba liczone będzie mam racje??
Mam też pytanie o to jak będzie liczony remis zawodników:
Batchelor-Lindgren 4-4 pkt
Stachyra-Zetterstroem 9-9 pkt?
Na Twoje pytania znajdziesz odpowiedź w regulaminie konkursu.
http://forum.bukmacherskie.com/f288/regulamin-konkursu-47092.html

19. W zawodach ligowych w przypadku jednakowej ilości punktów uzyskanych przez zawodników punkty nie są przyznawane.
22. W zakładach h-2-h oraz over/under na zawodników, dany żużlowiec musi wystąpić w meczu lub zawodach Grand Prix minimum 3 razy. Jeżeli pojedzie np. dwa razy, to punkty nie zostaną przyznane.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Ja mam pytanie co do pary A.Łaguta - M.Janowski, jak wiemy zgodnie z regulaminem tego konkursu zawodnik musi wziac udział w min 3 biegach aby zakład był liczony. I tutaj pojawiają się moje wątpliwości bo ja widzę dwie wersje dorobku punktowego Rosjanina.
I tak Sportowe Fakty podają to w ten sposób: (1,u,-,-,-) natomiast chociażby taki www.espeedway.pl w ten: (1,u,0). Wersję SF potwierdza z kolei Sport24. Komu zatem ufac i czym będziecie się kierowac przy podliczaniu? Chciałbym wiedziec to wcześniej.
Drugie pytanie dotyczy jutrzejszej kolejki. A mianowicei czy jest w ogóle sens jej rozgrywanie skoro baraż w Lublinie odwołano? Zostaje tylko jeden mecz do typowania a to chyba według mojej oceny rozmija się z celem.
Z góry dzięki za info :cool:
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ufać będziemy SportowymFaktom i innym portalom, które mają dwa starty Łaguty, bo ten nie wystartował w biegu 19. jak podaje espeedway. Po prostu ktoś od nich się pomylił. Ten zakład nie będzie rozliczany. Odnośnie drugiego pytania to będzie kolejka tylko z meczem Wybrzeże - Włókniarz. Jedziemy wszystko zgodnie z terminarzem.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Będzie w najbliższym czasie aktualna tabela:?:
Również podbijam z tym samym pytaniem. Ewentualna tabela na trzy kolejki przed końcem konkursu, mogłaby wprowadzić nieco więcej emocji ???? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom