>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

S 131

strojes666

Użytkownik
No z tego co widzę to podany jest czas miejscowy w Rosji na 12.30, a jak odpalisz wynik i przebieg spotkania to masz wtedy dograne do naszego czasu (czego dowodem jest też to że mecze Polaków i Francuzów są wtedy opisane godziną 20.40) i jak wół pisze że 18.10. Więc polecam wierzyć oficjalnej stronie a nie livesports
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Jak by na to nie patrzył, to ja ten mecz na Polsacie oglądałem o 14:00.
A co się tyczy fivb.org to są tam 2 różne czasy Local Time (lokalny czas w meście gdzie odbywa się mecz) i GMT Time (czas londyński, różnica z czasem polskim to -2h).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
No z tego co widzę to podany jest czas miejscowy w Rosji na 12.30, a jak odpalisz wynik i przebieg spotkania to masz wtedy dograne do naszego czasu (czego dowodem jest też to że mecze Polaków i Francuzów są wtedy opisane godziną 20.40) i jak wół pisze że 18.10. Więc polecam wierzyć oficjalnej stronie a nie livesports
Pierwsze spotkanie tej edycji LŚ (Rosja - Japonia) rozpoczęło się o godzinie 14:00.

Myślę, że nie ma co dyskutować na ten temat. Wszystko jest jasne.
 
K 691

kalsat

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f335/piatek-03-06-2011-max-ilosc-typow-2-a-60095-2.html
Poproszę o &quot;pogrubienie&quot; moich typów z 03.06.2011 na Serbia(-1.5) i Argentyna(-1.5)
Sory za kłopot
Obserwator (M) ; zrobione... następnym razem dawaj link bezpośrednio do swojego postu (w tym przypadku klikasz na #21 w prawym górnym rogu)
przy okazji, tabelę po 1.weekendzie już mam, wrzucę popołudniu, bo już ją wpisałem i przez przypadek wykasowałem???? i póki co nie mam czasu znowu przepisywać...
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy mógłbym zostać wypisany z konkursu? Mam trochę teraz mniej czasu a nie chce zajmować miejsca i być nieaktywnym a typy podawać rzadko, a także utrudniać wam pracę. Jeśli byłaby taka możliwość, byłbym wdzięczny.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wiadomo ile jeszcze do końca fazy grupowej będzie można maksymalnie podać typów?
Obserwator (M) ; średnio 8/weekend, więc ok.30 wyjdzie...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Final Eight zaczyna sie od zera czy z tym bilansem z jakim zakonczylo sie faze grupowa?
2. Konkurs podzielony jest na 2 etapy: Faza Grupowa oraz Final Eight. Po fazie grupowej nastąpi podliczenie zdobytych pkt i do fazy finałowej awansuje 25 najlepszych uczestników konkursu (zachowując zdobyte wcześniej pkt).
 
Do góry Bottom