>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Z racji tego, że teraz będą dwa dni przerwy i 2 faza grupowa wystartuje dopiero w środę to tabelka po całej fazie grupowej (typy codzienne i punkty za skład) pojawi się w poniedziałek wieczorem albo we wtorek.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wszystkie dni podliczone, niedługo tabelkę wrzuci Sumada90
Naprawdę sporo tych typów (w oczach mi się już powoli miesza od tych ✅ i ⛔ i od tych wszystkich cyferek ;)), więc posprawdzajcie czy gdzieś się tam nie pomyliłem. Mogło się gdzieś zdarzyć przy takiej ilości typów.
Jak coś znajdziecie to piszcie tutaj albo na PW.
Wrzucam tutaj dla wszystkich liczbę punktów (oczywiście po przeliczeniu) jaką po fazie grupowej zdobyli zawodnicy, których wybraliście do swoich składów. Może ktoś jest zainteresowany jak to wszystko wygląda.
Rossini 0
Zatorski 0
Drzyzga 5.5
Zagumny 6.5
Grankin 8
Travica 10.5
Bruno Rezende 10.5
Christenson 18
Wrona 20.5
Biriukov 22
Możdżonek 28.5
Murilo 29.5
Marouf 31
Parodi 40.5
Spiridonov 42.5
Kubiak 44
Lee 45
Vissotto 51.5
Nowakowski 59
Podrascanin 64.5
Lucas 71
Birarelli 71.5
Winiarski 78
Pavlov 81
Schmitt 82.5
Lucarelli 83.5
Atanasijevic 89
Kaliberda 89
Wlazły 94
Grozer 99
Sokolov 103.5
Holt 104.5
Conte 107.5
N&#39;Gapeth 115.5
Muserski 123
Anderson 131.5
Zaytsev 131.5
Sander 139.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Z 46

zur555

Użytkownik
Zaytsev kontuzja i już nie zagra na MS, kolejnym razem powinno się w konkursie podawać jeszcze rezerwowego żeby w razie kontuzji nie tracić pkt...
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Zaytsev kontuzja i już nie zagra na MS, kolejnym razem powinno się w konkursie podawać jeszcze rezerwowego żeby w razie kontuzji nie tracić pkt...
Eh i szansę na dobre miejsce szlak trafił, bo ktoś kto go nie miał dostanie z 200 punktów za free więcej od nas
 
S 16

sordes

Użytkownik
Eh i szansę na dobre miejsce szlak trafił, bo ktoś kto go nie miał dostanie z 200 punktów za free więcej od nas
Nie za free tylko za lepszy wybór, mało brakło a Włosi by w ogóle nie awansowali do kolejnej fazy turnieju i żaden by nie punktował.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Prosze o dopisanie bukmachera UNIBET w moim pierwszym typie w meczu Francja - Argentyna
U mnie normalnie widać Unibet ;)


Co do Zaytseva i ogólnie do składów, które punktują.
Przy okazji kolejnego konkursu będzie to wyglądać trochę inaczej. Już kilka propozycji się pojawiło i niektóre są naprawdę ciekawe.
Jak ktoś jeszcze ma pomysł na jakieś zmiany w formule konkursu (na następny raz) to piszcie PW ;)
 
S 16

sordes

Użytkownik
To ja proponuję:
1. Po danej fazie turnieju można dokonać 1-2 transferów - pozwoli to dobierać do składów zawodników ze słabszych drużyn, których sprzedamy po 1szej fazie, bo teraz wszyscy mają podobne składy
2. Inaczej punktujący rozgrywający, żeby u niego np. każdy blok był za 10pkt i as serwisowy za 5pkt.
3. Punkty dla libero np. procent idealnego przyjęcia/2 = liczba punktów za dany mecz
 
S 16

sordes

Użytkownik
Chłopie kto to będzie liczył ; )
A ile tu dojdzie liczenia w punkcie drugim zamiast mnożyć liczbę ze strony ze statystykami x2,5 jak teraz to pomnoży x10, a libero gra w turnieju 24ech z czego wybieralibyśmy pewnie z 5-6, odczytanie ich statystyk zajmie chwilę.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
tylko, że statystyki z przyjęcia są bardzo wrażliwą statystyką i każdy gość ocenia to wszystko zupełnie inaczej, dla jednego idealne jest takie, a dla drugiego inne i dlatego nie raz i nie dwa komentatorzy i nie tylko przecierali oczy, co ci statystycy wymyślają z oceną przyjęcia. nie ma sensu po prostu tego wprowadzać
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Spokojnie.
Mój błąd. Na pewno nie było to celowe.
Podliczyłem ponad 700 postów (ciekawe ile było typów ;)), więc to nic wielkiego, że gdzieś przydarzył się błąd.

Dlatego prosiłem, żeby przejrzeć swoje typy i sprawdzić czy są na pewno dobrze podliczone.

Napisałem do Sumady90 PW i przy kolejnej aktualizacji będziesz miał poprawioną punktację.

Poprawione.
 
Do góry Bottom