>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niezgodności...

Status
Zamknięty.
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam pytanie czy rewanze na rewanze do pierwszej rundy dajemy mecze tylko z 23-11-09 , bo widze , ze kilku typerow podaje mecze ze szwajcarii ktore sa we wtorek.
 
maldini-25393 0

maldini-25393

Użytkownik
Prośba do moderatora konkursu o usunięcie mojego pierwszego posta w temacie: 2 dzień eliminacji -&gt; 23.11.2009, gdyż pojawiły się tam mecze, które odbędą sie we wtorek 24.11.2009.
Z góry dzięki ????
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Witam
Mam małe pytanie?
Czy by nie można dodać jakiegoś jeszcze buka bo SportingBet ma strasznie zacofaną ofertę co uniemożliwia składanie typów w kupon. Np na mecze KHL trzeba czekać co najmniej do 13.00, a to umożliwia podanie spotkań z NHL.
Pozdrawiam
 
porky 104

porky

Użytkownik
Wątpię żeby była taka możliwość, bo w końcu Sportingbet jest sponsorem tego konkursu i na pewno warunkiem jest to, że kursy podawane są z ich oferty. Takie moje zdanie.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Prośba do moderatora konkursu o usunięcie mojego pierwszego posta w temacie: 2 dzień eliminacji -&gt; 23.11.2009, gdyż pojawiły się tam mecze, które odbędą sie we wtorek 24.11.2009.
Z góry dzięki ????
Nie jestem modem konkursu, ale nie licz na to. Trzeba patrzeć co się podaje w kuponie.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
bam14 no przecież to jest tak oczywiste jak to, że jutro jest poniedziałek.
niby tak, ale chyba źle sformułowałem pytanie.
chodziło mi o to czy wygrywam już cały pojedynek ?
nawet jeśli jutro poda typy i nawet wygra rewanż?
po prostu czy dostaje -3 za dzisiaj. jeśli tak to przy podaniu przeze mnie typów jutro już wygrywam.

dziękuję ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
niby tak, ale chyba źle sformułowałem pytanie.
chodziło mi o to czy wygrywam już cały pojedynek ?
nawet jeśli jutro poda typy i nawet wygra rewanż?

po prostu czy dostaje -3 za dzisiaj. jeśli tak to przy podaniu przeze mnie typów jutro już wygrywam.

dziękuję ????
To ja sie wypowiem mimo, ze konkursu nie prowadze, ale jak już zacząłem to skończę.. ;)
Moim zdaniem nie wygrywasz calego pojedynku. Jest po prostu 1-0 dla Ciebie, ale caly czas mozesz przegrac 1-2.
Ale ostatecznie odpowiedzą modzi tego konkursu.

Edit: Benek, jak zwykle - błyskawica ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
***** jakie oszustwo?

Wiesz jakie...Spójrz na swój typ w 1 dniu,coś często zawsze się mylisz,tylko na swoja korzyść w licznych konkursach ,następnym razem wykluczenie z konkursu ,plus w promocji czasowy ban.
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
Mam prośbę o zmianę mojego typu Vancuver ML na CHI Blackhawks ML @ 2.10. Mój post jest na ostatniej stronie. Z góry dziękuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom