>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, niezgodności - Typuj niższe ligi

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mam pytanie, dlaczego w niektórych przypadkach łamany jest punkt 8, tzn. dlaczego niektórym można edytować post a innym już nie?
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Niektórzy pomimo, że u buka jest data 21.05 11:00 Pogoń Świebodzin - Orzeł Międzyrzecz X 4,00 III Liga -
Dolnośląsko-Lubuska
podali typ po rozpoczęciu meczu bo odbył się wczoraj o 17:00 !! Prosi się o reakcję!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niektórzy pomimo, że u buka jest data 21.05 11:00 Pogoń Świebodzin - Orzeł Międzyrzecz X 4,00 III Liga -
Dolnośląsko-Lubuska
podali typ po rozpoczęciu meczu bo odbył się wczoraj o 17:00 !! Prosi się o reakcję!
TBM: dzięki za zwrócenie uwagi. Z pewnością przy podliczaniu się tym zajmiemy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
kiedy nagrody za kolejki 5-8 ? miały byc po 8 kolejce
O takie rzeczy pytaj najlepiej na PW Marcina-Odrę, on zajmuję się nagrodami.

Witam,
w siodmej kiolejce dostalem -10 pkt za mecz trzeciej ligi pom-zachpom
kaszubia koscierzyna-orkan rumia,ktory obstawilem under 2,5dostalem punkty ujemne za zla date.Ludzie sa omylni i na TOBET rowniez czasami sie myla i wydaje mi sie,ze na stronie TOBET byl blad ,z drugiej strony mecz byl w niedziele a ja podalem swoj typ w sobote,wiec nie zmienia to faktu ze i tak obstawilem wynik przed meczem nie znajac wyniku.Prosze o wyjasnienie
Pzdr
Conti73
Jeśli udowodnisz, że Tobet miał błąd to typ zostanie Ci policzony, błędy bukmachera nie są w tym wypadku zależne od Ciebie.

Mam pytanie, dlaczego w niektórych przypadkach łamany jest punkt 8, tzn. dlaczego niektórym można edytować post a innym już nie?
Poprawiłem wszystkie takie sytuacje. Jesli ktoś miał coś, co było niezgodne z regulaminem poprawione to taką poprawkę anulowałem (jeszcze jest wątpliwość co do jednej osoby - na tą chwilę w trakcie wyjaśniania). Zmiany wprowadziłem do tabeli. Pamiętajcie, że nie ma żadnych poprawek dotyczących zasad ujętych w regulaminie konkursu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f329/8-kolejka-14-05-2011-15-05-2011-a-59249-2.html
Do tej pory podawalem typy we wszystkich kolejkach,jednak tabela tego nie odzwierciedla i w kolejce nr.8 mam 0 za brak typow co jest nieprawda.
Przeoczyłem, dodam po nastepnej kolejce.

Na dodatek ,jeden z userow podal typ nie mieszczacy sie w ramach czasowych.Nie bede natomiast ujawnial kto to.
To w takim razie po co o tym piszesz? Skoro zgadzasz się na łamanie regulaminu to gratuluje - masz tupet.
 
ste 21

ste

Użytkownik
Przeoczyłem, dodam po nastepnej kolejce.



To w takim razie po co o tym piszesz? Skoro zgadzasz się na łamanie regulaminu to gratuluje - masz tupet.
Nigdzie nie napisalem,ze sie na to zgadzam.Kiedys ujawnilem i pozniej zalowalem,bo zostalem ,,oskazrony&#39;&#39; o to ,ze nie gram fair. Tak ,wiec tylko informuje i prosze mnie nie znieslawiac.Mysle,ze ta sytuacje mozna rozwiazac bez uzywania takich slow.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Jeśli masz na myśli użytkownika:
dawid.400
to zostało to dostrzeżone i myślimy nad odpowiednimi sankcjami.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nigdzie nie napisalem,ze sie na to zgadzam.Kiedys ujawnilem i pozniej zalowalem,bo zostalem ,,oskazrony&#39;&#39; o to ,ze nie gram fair. Tak ,wiec tylko informuje i prosze mnie nie znieslawiac.Mysle,ze ta sytuacje mozna rozwiazac bez uzywania takich slow.
A ja myślę, że się zgadzasz. Na forum jest opcja prywatnej wiadomości i zamiast się chwalić tu, że &quot;wiem, ale nie powiem&quot; wystarczyło napisać PW. Zapewniam Cię, że nikt by o tym nie wiedział.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zmienił sie zwycięzca kolejki numer 9. Poprawna osoba została już umieszczona w tym temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f329/nagrody-55557.html#post2238231

Poprawione zostały błędy w podliczeniach, które uwzględnione zostana w następnej aktualizacji tabeli.

Użytkownik o nicku dawid.400 za mecz Ilanki i tak ma 0 punktów, bo nic nie trafił. Mecz planowo miał być od 11:00, ale rozegrany został od 13:00 więc typ jest poprawny. Nie wiem tylko czemu podając typy o 12:29 wpisał 11:00. Trochę logiki..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
tylko że ten zacny człowiek nie raczy na pw odpowiadać:zoltakartka:
Widocznie jest zajęty.. ;)

Sprawa nagrody za ostatnią kolejkę została rozwiązana po przejrzeniu dowodów nadesłanych przez borka149 na PW. Wszystkie poprawki w tabeli pojawią się po najbliższej kolejce.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Użytkownik o nicku dawid.400 za mecz Ilanki i tak ma 0 punktów, bo nic nie trafił. Mecz planowo miał być od 11:00, ale rozegrany został od 13:00 więc typ jest poprawny. Nie wiem tylko czemu podając typy o 12:29 wpisał 11:00. Trochę logiki..
Nie zrobiłem tego celowo, poprostu kopiowałem extra typ od kogoś innego i nie zmieniłem godziny rozpoczęcia, bo jeszcze sam sprawdzałem na 90minut i w betsafe i była godzina 13:00. Każdy chyba może popełnić błąd. I to tylko moja strata (jeśli typy byłyby trafne). A nie takie teksty jak Kuby86 który ma widocznie jakiś problem do mojej osoby.
 
Do góry Bottom