>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/niezgodności/propozycje

staszi 0

staszi

Użytkownik
Pomozcie mi: pokerroom CelebPoker ma oprogramowanie Boss Media, ja mam juz 3 aktywne konta w innych pokerroomach, ktore tez korzystaja z software&#39;u tej firmy i nie moge sie zarejestrowac w Celeb, poniewaz prawdopodobnie tak jest w regulaminie Boss Media, ze mozna miec najwiecej 3 aktywne konta. Czy ktos z Was tez tak ma, tzn. czy to prawda, a jesli tak, to jak to obejsc ? Przeciez to bez sensu..., powiedziano mi, ze jesli chce sie zarejestrowac w CelebPoker, to musze wymazac swoje dane w innym pokerromie Boss Media. Probowalem w Bet at home, ale oni mowia, ze nie sa w stanie tego zrobic, bo moje dane i tak sa w Boss Media zapisane i tak..., co mam robic ? Z gory dzieki !
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
mozesz sciagnac soft i zalozyc konto na innym kompie np. u jakiegos znajomego albo w pracy. nie prubowalem jeszcze ale dostalem takie info od supportu jednego z pokerromow bossmedia
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja bym proponował ten turniej rozegrać dzień wcześniej, gdyż równocześnie z nim odbywać się będzie turniej reprezentacji forów, na i4poker, a my przecież zgłosiliśmy tam trzy drużyny. Dużo osób grałoby na dwa turnieje naraz, co może nie przełożyć się na wyniki. :p
 
M 0

mkiller

Użytkownik
jestem za propozycja Bananqa, piatek bylby duzo lepszym terminem niz sobota, granie 2 fajnych turow na raz moze znaczaco odbic sie na wynikach i4poker challenge :wink:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Przecież granie dwóch stolików na raz to nie jest żaden problem (tak mi się wydaje ???? ).
Co do oprogramowania BossMedii - idź do kafejki bądź do kumpla i załóż konto, a w domu się logujesz bez problemu.
Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gdyż pokeroom zmieniał walutę z dolarów na euro. Pula nagród więc wynosi 150 euro. Później poprawie i napisze rozłożenie puli nagród.
A to, że późno napisałem o tym to tylko i wyłącznie moja wina. Za dużo w ostatnim czasie mam na głowie i po prostu nie zauważyłem maila w skrzynce.
Pozdrawiam
 
M 0

mkiller

Użytkownik
nie widzicie turnieju dlatego, poniewaz macie sciagniete angielskie lobby. mialem taka sama sytuacje niedawno, gdy nie moglem zarejestrowac sie u siebie na kompie do turnieju. radze zainstalwoac soft z polskiej strony celebpoker. pozdro
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
wczesniej mialem zainstalowany soft angielski teraz mam niby z polskiej ale nadal mam wszystko po angielsku wydaje mi sie ze to jest zapisane w logach gdzies Co teraz bardzo chcialbym dzisiaj zagrac w tym turnieju . Moze niech ktos da link skad sciagal sciagne przeinstaluje i sie zobaczy . Moze ktos widzi tego tura na angielskim sofcie ?? ????????????
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam

W końcu udało mi się zarejestrować. Proszę o wszelkie uwagi, będe odpowiadał na bieżąco.

popek1990 soft jest po angielsku nawet jak pobierzesz go z polskiej strony, na razie lobby nie jest przetłumaczony na polski , podaj mi swój PIN sprawdzę czy wszystko z Twoim kontem jest ok

turniej, będzie 20-ego, sądze że jutro max pojutrze będzie widoczny w lobby

pozdrawiam

Darek
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
no to ja mam pytanko.
Czy jesli zarejestruje sobie wiecej niz 3 konta bossmedia, tzn. 3 na swoim kompie i powiedzmy 2 u znajomego i bede gral na wszystkich u siebie pozniej bo podobno jest taka mozliwosc to grozi to zamknieciem ktoregos z kont, czy na legalu mozna tak grac?
 
Do góry Bottom