>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niezgodności, pogawędki :)

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
3. kolejka podliczona.

Mam taką uwagę co do edycji postów. Korzystajcie z tej możliwości najlepiej tylko w sytuacji, kiedy zaraz po zatwierdzeniu widzicie jakiś błąd i na szybko możecie go poprawić. Wiadomo, że wszystko jest do sprawdzenia, ale jeśli chcecie coś poprawić, najlepiej piszcie w tym temacie. Wtedy nic nie będzie budzić podejrzeń ;) pozdro
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W typie na dzień, czyli na 4 marca (Czwartek) pomyliłem się wpisując złe AKO. Wynosił ono oczywiście 1,50, a nie 4,42. Popraw Leon ????
Leon / Poprawione ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Ale się poorałem dzisiaj... Ale wszystko podliczone, jak coś nie tak piszcie. Godzina taka, że mogłem coś pomylić ;)

Wisła ???? :razz:

Lech ???? ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
6. dzień podliczony, wszystko zostało zaktualizowane. Sytuacja w wielu pojedynkach całkiem ciekawa, po dzisiejszym dniu pojawią się pierwsze tabele.

Pozdro ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Leon kiedy podasz zestaw par na 2 kolejkę ;) Ciekawi mnie z kim przyjdzie mi się spotkać :razz:
Sorry, że się do Ciebie nie odezwałem w sprawie tego loga, ale jakoś zabrakło czasu i pomysłu na dopracowanie go. Może jeszcze w najbliższym czasie coś nad nim pomyślę, ale nie obiecuję.
Pozdro ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
kurde, mogę zmienić typ na Valencie na coś o podobnym kursie? nie zauważyłem że grają jutro :jezora: w ogole, od kiedy Primera Division w poniedziałek? :|
Leon / policzę to po kursie 1,00 po prostu, sam nie wiem co oni wykombinowali...
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Leon kiedy podasz zestaw par na 2 kolejkę ;) Ciekawi mnie z kim przyjdzie mi się spotkać :razz:

Sorry, że się do Ciebie nie odezwałem w sprawie tego loga, ale jakoś zabrakło czasu i pomysłu na dopracowanie go. Może jeszcze w najbliższym czasie coś nad nim pomyślę, ale nie obiecuję.

Pozdro ;)
Spoko, jak będziesz coś miał to daj znać ;)

Nie miałem dzisiaj przez jakiś czas dostępu do kompa, stąd dopiero teraz otwieram temat do 2. kolejki :| sorry za to, ale no niestety nie miałem możliwości.

Podsumowanie 1. kolejki i tabelę zrobię jutro.
Pozdro ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Siemkanko. ;) Przepraszam, ale wczoraj zamuliłem i nie podałem typu. Przyznaję, że on i tak by nie wszedł. Dzisiaj już będzie ok ! ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No widzę, że wczoraj sporo osób popłynęło na Liverpoolu i Valencii. Rzeczywiście dwa wydawało by się najlepsze typy dnia zawiodły. W Hiszpanii dało się to jeszcze przewidzieć, bo Valencia była lekko osłabiona, ale że Liverpool dostał to sam bym się nie spodziewał :razz:
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Leon pomyliłeś się w sprawdzeniu moich typów za wczoraj. Sunderland wygrał z Boltonem.
Pozdro
Leon/Racja, oczywiście poprawione, sorki ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
W moim kuponie poprawiłem przed chwilką Ako, bo najpierw źle wpisałem ;)
Żeby było wszystko jasne ????
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
aaa no wlasnie....przeliczajac ostatni typ vdv
2,54*80j to wychodzi 203j....
odejmujac 100j (zainwestowane) to wychodzi zysku 103j a nie 280...chyba ze zle cos licze? ;P
Leon/Zrobione, mój błąd
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Muszę pilnie wyjechać na kilka dni, dlatego wrzucam tu swoje typy na poniedziałek i wtorek. Nie ma jeszcze tematu na nową kolejkę, nawet nie wiem z kim gram, mam nadzieję, że to Leon uznasz.

Poniedziałek 15.03.2010
#1
Atletico Madryt - Osasuna: goście strzelą (1.533 Sportingbet)
Stawka: 100j.

Wtorek 16.03.2010
#1
Chelsea - Inter: gospodarze powyżej 1.5 (1.80 Sportingbet)
Stawka: 100j.
Leon/Ok ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
A jak to jest w przypadku typów DNB? Tzn. singli, bo w kuponach AKO to wiadomo, w przypadku remisu liczony jako 1,00. A w singlu? Jeśli padnie remis to muszę podać jeszcze jeden kupon? Bo tak na dobrą sprawę 100j będzie wykorzystane ;) Więc jak to z tym będzie?
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
A jak to jest w przypadku typów DNB? Tzn. singli, bo w kuponach AKO to wiadomo, w przypadku remisu liczony jako 1,00. A w singlu? Jeśli padnie remis to muszę podać jeszcze jeden kupon? Bo tak na dobrą sprawę 100j będzie wykorzystane ;) Więc jak to z tym będzie?
Jeżeli ktoś poda singla DNB, to podejmuje ryzyko, że otrzyma zwrot. W tym przypadku za dany dzień/kupon otrzymuje się po prostu 0j. ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wszystko podliczone na bieżąco ;)

W 2. kolejce zrobiły na mnie wrażenie wysokie kursy jakie trafili Arzoo i Belchior89 ???? Co prawda nie przyniosły one jakichś wielkich korzyści, ale gratulacje za nosa ????
 
Do góry Bottom