>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
D 16

djorkaef

Użytkownik
Czy ma to jakieś znaczenie jeżeli najpierw się zapisałem do konkursu a później zarejestrowałem na UNIBET.(W regulaminie jest zapis:BARDZO WAŻNE!! Warunkiem udziału w konkursie, jest posiadanie konta gracza w Unibet.com w momencie przyłączenia się do zabawy)
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
kurde a jak nie pamiętam czy z linku podanego na forum czy wpisałem &quot;unibet&quot; w wyszukiwarkę ?? bo nie chcę robić lipy, siać fermentu czy wprowadzać niepotrzebnego zamieszania zgłaszając ponowny akces do udziału w konkursie (by na 100% &quot;mieć konto w momencie rejestracji&quot;)
wydaje mi się że nawet w przypadku &quot;ręcznego&quot; wprowadzenia adresu unibet (rejestracja nie przez link) powinno być to zaakceptowane - złamaniem regulaminu nastąpiłoby gdyby po rozpoczęciu gry (na razie mamy zgłoszenia czyli teoretycznie moderatorzy mogą wykluczyć jakieś osoby które sie zapisały a np. łamią regulamin forum czy nie przestrzegają netykiety lub używają zdublowanych kont) użytkownik założył konto.
Czy ktoś z moderatorów lub osób opiekujących się konkursem mógłby sprawdzić (lub wyjaśnić mi jak wie) czy nie naruszyłem regulaminu i &quot;łapię się do konkursu&quot; ?? (bo szczerze powiedziawszy nie mam 100% pewności czy rejestrowałem sie z linka - późno już było a po całym dniu człowiek czuł sie jak koń po westernie)
Jeśli tak to prosiłbym o usunięcie mojego zgłoszenia i ponowne dodanie go z późniejszą datą -
Bo nie darowałbym sobie przegapienia takiej świetnej zabawy - z góry dziekuję !!
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
sorry że truję ale brak edita wkurza - a gdybym już wcześniej posiadał konto - powiedzmy od roku - to też bym musiał ich prosić żeby dołączyli mnie do programu partnerskiego?? czy to chodzi tylko o rejestrację nowych kont??
Bo napisałem do nich na czacie jak mi radziliście, kompetentna osoba ma odpisac na maila - gdyby olali mnie, jest możliwość że Wy jakoś mi będziecie mogli pomóc - w sensie przesunąć post o kilka godzin lub usunąć go i dodać mnie jako ostatniego użytkownika który dołączył?? Chyba obejdzie się bez takich kombinacji bo coś mi świta że chyba zapisując się do konkursu w drugiej zakładce przeglądarki otworzyłem linka podanego przez robson United xD i zakładałem konto, ale nie dam sobie paznokci obciąć że to nie było ręczne wpisanie adresu ????
 
G 24

gijom

Użytkownik
Ja kliknolem w ten link, ale to nie byl bezposredni link do rejestracji, tylko link do strony unibetu, dopiero potem kliknalem Rejestracja, to sie bedzie liczyc?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie trzeba.. ten punk jest dla osob które nie posiadaja rachunku,, Unibet.,,.
Jezeli ktos zaklada konto ze wzgledu na konkurs to chyba logiczne ze musi wesprzec portal zapisem z ich linku...kazda osoba która zalozyla rachunek przed pojawieniem sie tematu nagrode otrzyma
 
vip-typer 0

vip-typer

Użytkownik
Mam pytanie: Mam konto w unibedzie od dawna ale o innym nicku niż tu na forum ,czy to ma jekieś znaczenie żeby przystąpić do konkursu.
 
simons 646

simons

Forum VIP
a jeżeli konto posiadam już od pół roku, ale nie zostało założone przez link z forum to czy moge braćudział w konkursie ?
Mam pytanie: Mam konto w unibedzie od dawna ale o innym nicku niż tu na forum ,czy to ma jekieś znaczenie żeby przystąpić do konkursu.
PAMIĘTAJ! Przed przystąpieniem do konkurs MUSISZ mieć zarejestrowane konto w Unibet. Nie zwlekaj, bo to nic nie kosztuje. (z regulaminu)
Jest napisane ze trzeba miec konto na Unibecie, nie ma napisane o tym ze ma byc zalozone z linku czy tez ma miec ten sam nick co na forum ... wiec chyba logiczne
ZANIM ZADACIE PYTANIE PRZECZYTAJCIE REGULAMIN TO NA PRAWDE NIE GRYZIE ????
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Ulalaaa... Wczoraj gdy siedziałem na forum całkiem sporo czasu, zapisy były jeszcze zablokowane, a dziś wchodzę przed godz 13 i lista już zapełniona :eek:
Pechowo. Powodzenia. Pozdro :]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ulalaaa... Wczoraj gdy siedziałem na forum całkiem sporo czasu, zapisy były jeszcze zablokowane, a dziś wchodzę przed godz 13 i lista już zapełniona :eek:
Pechowo. Powodzenia. Pozdro :]
Lista nie jest jeszcze pełna. Jest 10 wolnych miejsc, z tym, że trzeba trafić na moment kiedy będzie można się zapisać.
 
macius 0

macius

Użytkownik
PAMIĘTAJ! Przed przystąpieniem do konkurs MUSISZ mieć zarejestrowane konto w Unibet. Nie zwlekaj, bo to nic nie kosztuje. (z regulaminu)
Wiem, macie już dość tych pytań...
Konto założyłem na 10 minut &quot;przed&quot; zapisaniem się do konkursu, czyli &quot;przed&quot; przystąpieniem do niego. :]
Nie będzie żadnych problemów, gdyby w wielkim przypływie szczęścia udało mi się coś wygrać?
Dziękuję za cierpliowość i pozdrawiam. :)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wiem, macie już dość tych pytań...
Konto założyłem na 10 minut &quot;przed&quot; zapisaniem się do konkursu, czyli &quot;przed&quot; przystąpieniem do niego. :]
Nie będzie żadnych problemów, gdyby w wielkim przypływie szczęścia udało mi się coś wygrać?

Dziękuję za cierpliowość i pozdrawiam. :)
Skoro załozyłeś przed to chyba oczywiste.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
To może powiększyć nieco liczbę uczestników ( po 2 do grupy np) też byłem ostatnio to zapisy były zamknięte następnego dnia już pełne ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To może powiększyć nieco liczbę uczestników ( po 2 do grupy np) też byłem ostatnio to zapisy były zamknięte następnego dnia już pełne ????
Z nieoficjalnych informacji wiem, że liczba miejsc zostanie powiększona, ale to jeszcze nic pewnego. Ostateczny głos w tej sprawie ma administrator Marcin-Odra.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ok. Ja gram te konkursy głównie dla zabawy i właśnie czekałem na taki typ konkursu że gramy coś na kształt ligi mistrzów i fajnie by było zagrać. Jak nie to też proponuję zrobić w kolejnych konkursach coś podobnego tyle że gramy H2H i np trafiony kurs do 1.5 to jedna bramka do 2.0 to dwie bramki itp ???? I spotkania u siebie i wyjazdy inaczej liczone, gdzieś to kiedyś widziałem i całkiem fajnie to wyglądało ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom