>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Pojedynki z tym userem, który olał konkurs zostały anulowane, dlatego też jest trzech w tabeli, nikt nie ma liczonego z nim pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czemu tracimy weekend??;)
Była propozycja by zacząć już w ten łikend ale może jeszcze są ewentualne błędy w tabelach, podliczeniach więc jest czas na reklamację jak kolega wyżej to zauważył. Do tego trzeba rozlosować pary. Nie każdy codziennie zagląda na forum więc aby nikt nie czuł się pokrzywdzony, że nie zauważył kolejnych terminów typowania, będzie raczej od następnego tygodnia. My też musimy się rozdzielić kto czym będzie się zajmował. Więc tydzień w tą czy w tą chyba nie robi różnicy prawda? ;)
 
grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
Uczta Piłkarska jak nazwa wskazuje to Piłka z całego Globu.
We Wtorek jest mnówstwo spotkań w Anglii
W Środe większe ligi.
Naprawdę jest co wybrać , sam czasami nie pcham się w te popularne a wolę wybrać coś z Conference.
Do wyboru do koloru
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Była propozycja by zacząć już w ten łikend ale może jeszcze są ewentualne błędy w tabelach, podliczeniach więc jest czas na reklamację jak kolega wyżej to zauważył. Do tego trzeba rozlosować pary. Nie każdy codziennie zagląda na forum więc aby nikt nie czuł się pokrzywdzony, że nie zauważył kolejnych terminów typowania, będzie raczej od następnego tygodnia. My też musimy się rozdzielić kto czym będzie się zajmował. Więc tydzień w tą czy w tą chyba nie robi różnicy prawda? ;)
A to fajnie,popieram;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
ej stop, jaja sobie robicie? Dlaczego johnnygangsta już po całej rundzie został wykluczony z konkursu? Przez to na moje miejsce wskoczył Hajduk.
Wyobraźcie sobie, drodzy Admini, że typowałbym zgoła odmiennie w ostatniej kolejce gdybym wiedział, że go wywalicie. Jak widzicie mnie, pierwszego i drugiego w grupie różni tylko AKO - myślicie że po co czekałem do &quot;po 23&quot;? Po to żeby mieć jasność co do wyniku spotkania pomiędzy rywalami w grupie! Nie wiem jakim prawem i za co wywaliliście johnnego ale to grubymi nićmi szyte wywalać jedną osobę z konkursu a wstawiać na jej miejsce kolegę. Mogliście go wywalić wcześniej, a jakoś nie przeszkadzało Wam zrobić tabele z nim, i oglosic wyniki również z nim jako uczestnikiem.
Śmierdzi to na kilometr, ale następnym razem zróbcie sobie turniej tylko z kolegami.
PS: Sorry Hajduk, bo myślę że to nie Twoja wina, ale to wygląda głupio i nie trzyma się kupy.
e/ wskoczył BB jak już, na resztę pytań również czekam :p
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie tylko johnnygangsta ale również L Nino zostali zdyskwalifikowani z uczty. Zostało odkryte (szkoda że tak późno) że jest to jedna i ta sama osoba podająca swoje typy z dwóch kont. Więc zgodnie z regulaminem nastąpiła weryfikacja wyników i wszystkie pojedynki z tymi użytkownikami/użytkownikiem zostały anulowane (w podliczeniu wszyscy mają 6 punktów z tymi użytkownikami niezależnie od pierwotnego wyniku). W grupie G ta dyskwalifikacja nie miała wpływu na ostateczny rozkład tabeli. Jednak w grupie Twojej tzn. F niestety miała. Jest to krzywdzące w stosunku do Ciebie zdaję sobie z tego sprawę, ale postaw się w sytuacji BelfastBoya który przez ten incydent przegrałby szansę na awans. Więc dlaczego oszust ma mieć wpływ na wyniki pojedynków i miejsca w tabeli? Brane pod uwagę tylko pojedynki pomiędzy uczciwymi userami jest chyba najsprawiedliwszym rozwiązaniem nie sądzisz?
Można spokojniej zgłosić problem przy okazji nikogo nie oczerniając, to tak na przyszłość ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Kompletnie się nie zgadzam.
Jak skrzywdziło Belfast Boya to że johnnygangsta podawał typy? Grał normalne pojedynki i w jednym z nich przegrał. Tabela była już ustalona, a Wy ją zmieniliście po fakcie.
Wyobraź sobie taką sytuację, że testy antydopingowe wykazują, że drużyna X grała w MŚ na dopingu, zajęła ostatnie miejsce, okazuje się to po fazie grupowej, gdzie już wszytko wiadomo i jest gotowa tabela. Nagle komisja odwraca tabele i daje awans innym? Nie. Czy po aferze we Włoszech oprócz odebrania Mistrzostwa Juventusowi wszystkie wyniki zostały zrewidowane na 0-3 i punkty dodane rywalom a tabela odwrócona? NIE. Taka jest zasada na całym świecie...
Sorry, ale wszystko wydarzyło się już po fazie grupowej i po ogłoszeniu wyników - lex retro non agit. Może jeszcze napiszecie, że w fazie grupowej grał typ z kolejnego miejsca w lidze który przegrał z johnnym?
Nie oczerniam nikogo, ale robicie sobie co chcecie. Tym bardziej, że nie przy tym konkursie odkryliście jego rzekome malwersacje. I gdyby nikt go nie sprawdzał przy konkursie w Ligi Angielskiej tu byłoby tu tak, jak być powinno.
Wskażcie człowieka, a znajdzie się paragraf, nie?
I tak zrobicie co będziecie chcieli, ba - już zadecydowaliście. Sorry, od paru lat korzystam z tego forum, ale robi się tu zbyt dużo osób które dużo mogą, a nie powinny (dawid - nie bierz tego konkretnie do siebie). Pewne zasady i pewnego rodzaju wzajemny szacunek powinny jednak obowiązywać. Tyle.
Wytłumaczcie mi relatywne powody zmiany decyzji, wówczas ok.
Poza tym - z tego co wiem to za używanie multikont przy konkursach i oszustwa na tym forum ludzie byli karani banami. Broń Boże tego nie róbcie po tym co napisze, ale nie widzę bana ani na koncie johnnego, ani L Nino. Jeśli tak się stało dlatego, że wyjaśnił racjonalnie swoją sytuację (podobnie jak mnie) to błąd który popełnił w tamtym konkursie powinien obowiązywać tylko w nim. Może zastosujecie w stosunku do obu (jednego?) panów damnatio memoriae w obrębie wszelkich konkursów?
Tu nie chodzi o kasę, czy cokolwiek innego - chodzi o zasady.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Nie tylko johnnygangsta ale również L Nino zostali zdyskwalifikowani z uczty. Zostało odkryte (szkoda że tak późno) że jest to jedna i ta sama osoba podająca swoje typy z dwóch kont. Więc zgodnie z regulaminem nastąpiła weryfikacja wyników i wszystkie pojedynki z tymi użytkownikami/użytkownikiem zostały anulowane (w podliczeniu wszyscy mają 6 punktów z tymi użytkownikami niezależnie od pierwotnego wyniku). W grupie G ta dyskwalifikacja nie miała wpływu na ostateczny rozkład tabeli. Jednak w grupie Twojej tzn. F niestety miała. Jest to krzywdzące w stosunku do Ciebie zdaję sobie z tego sprawę, ale postaw się w sytuacji BelfastBoya który przez ten incydent przegrałby szansę na awans. Więc dlaczego oszust ma mieć wpływ na wyniki pojedynków i miejsca w tabeli? Brane pod uwagę tylko pojedynki pomiędzy uczciwymi userami jest chyba najsprawiedliwszym rozwiązaniem nie sądzisz?
Można spokojniej zgłosić problem przy okazji nikogo nie oczerniając, to tak na przyszłość ;)
Wypraszam sobie tego oszusta widzę człowieku ze nie wiesz zupełnie co tu wypisujesz za brednie cała srawe wyjasniłem marcinowi i finito i nie zycze sobie wypisywania takich pomówien pod moim adresem jestem na forum od 2006 roku i nigdy na niczym tu nikogo nie oszukałem.a jak juz komuś az tak zależało zeby mnie zdyskwalifikować to dlaczego to nie nastąpiła po pierwszej kolejce tylko po ostatniej gdzie osoba zielona w ostatniej kolejce przegrała ze mną mecz i by nie awansowała dalej.Kłania sie polska liga z przed kilku lat kiedy po sezonie ustalało sie kto spadą a tu sie ustala kto awansuje ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Powstał wstępny projekt terminarza zakładający start fazy pucharowej wraz z najbliższymi trzema dniami z Europucharami, ale nie jest to żadna pewna rzecz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dawid Ci wystarczająco odpowiedział.
Dopóki kilka osób będzie korzystało z jednego IP, dopóty będą takie sytuacje. Nie da się się od razu sprawdzić 128 osób, najczęściej takie sprawy wychodzą na jaw w trakcie rozgrywek.
Nie widzę sensu dalszej dyskusji.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@Marcin
Problem w tym, że to nie wyszło w trakcie tylko już po fakcie, kiedy tabela została ustalona. Gdyby wyszło przed ostatnią kolejką albo w jej trakcie to grałbym inaczej, licząc na wysokie AKO i awans, a tak zagrałem na tyle na ile mi było potrzeba.
Pojedynki były podliczone, tabela była zrobiona, pary nie były rozlosowane. Dopiero gdy powstał z nimi temat patrzę i oczom nie wierzę, że nie ma mnie w terminarzu.
Moim zdaniem to cholernie nie fair, ale skoro Ty się opowiadasz za ich racją to nie będę ciągnął tematu. Każdy na moim miejscu miałby pretensje. I gwarantuje Ci, że żadnego moda by tak nie zrobili na szaro kosztem innego.
Bawcie się sami, macie rację, ale nie sporo osób zobaczyło jak potraficie zrobić &quot;po swojemu&quot;.
Tyle.
PS: Olejcie to, ale nie kasujcie.
 
Do góry Bottom