>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Chciałem półfinały zrobić w sobotę i niedzielę , ale mamy majówkę to można sobie odpuścić ... ligi nie kończą się w tym tyg to będzie co grać.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No jak uważasz, tyle że zostało 8 osób, które skoro typowały w święta to i w weekend by mogły (tym bardziej, że np. wczoraj typowaliśmy = jesteśmy na forum regularnie) zamiast znowu typować w czwartek, gdzie są 2 mecze LE, 2 bułgarskie, 4 rumuńskie oraz 3 Copy... Uważam, iż jednak więcej osób w święta nie ma dostępu, niż w weekend majowy... Znowu będzie granie 5 spotkań przez 6/8 osób w różnych kombinacjach:?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Skoro nie ma pośpiechu, to może warto przemyśleć żeby półfinały były w następny weekend, bo wtorek to PP, LM i jakieś azjatyckie, środa podobnie... Czwartek pisałem... Proponuję 1/2 w weekend kolejny, skoro ten odpuszczamy, a ew.finały w kolejny weekend... Przemyślcie to;) (posty do złączenia)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
A ja uwazam ze majowka majowka ale polfinaly powinny byc w ten weekend. W swieta ludzie podawali to teraz tez podadza tym bardziej ze zostalo 8 osob. Nie ma co przeciagac konkursu. A final w kolejny weekend.
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Jak dla mnie może być ten weekend,
...ale biorę pod uwagę, że ktoś wyjeżdża i będzie miał utrudniony dostęp do komputera.

(W każdy razie jest za mało spotkań, żeby robić rundy w środku tygodnia.)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Columbus ale nawet jak ktos wyjezdza to typy moglby podac wczesniej tak jak w przypadku ubieglego weekendu... ;) Dla mnie jak juz pisalem najlepiej byloby gdyby polfinal byl w ten weekend a final w nastepny weekend. Oferta wtedy jest spora a i konkurs nie jest bezsensownie przedluzany ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Tak tylko nie każdy pewnie będzie w ten weekend, i modzi tez niekoniecznie beda, co utrudni podliczenie do wtorku, wiec odpuscimy
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
a jeśli jednak ten weekend nie, to 7-8 i 15-16 będzie lepszą opcją, niż granie wtorkowo-czwartkowe...
I po co przedluzac? Polfinal jak nie w weekend to wtorek-czwartek, tak zeby po nastepnym weekendzie miec koncowe rozstrzygniecia.
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Ale nie trzeba do wtorku... Można grać 30-1.maja 1/2 i finał 7-8.maja, a jeśli jednak ten weekend nie, to 7-8 i 15-16 będzie lepszą opcją, niż granie wtorkowo-czwartkowe...
Dokładnie 100 % poparcia, w week grają ligi extra oferta dla każdego a my gramy
1/4 i 1/2 w środku tygodnia.....
Rozumiem że majówka ale można wtedy przesunąć i zagrać końcówkę rywalizacji w week
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak tylko nie każdy pewnie będzie w ten weekend, i modzi tez niekoniecznie beda, co utrudni podliczenie do wtorku, wiec odpuscimy
ja będę i w razie czego mogę popilnować ;)

co do tego czy ktoś wyjeżdża czy nie. Ostatnio byłą zgoda na podanie wcześniej typów. To i teraz można tak zrobić. W ten weekend półfinały a finały rozłożyć na przyszły tydzień. I było by GIT
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyskusja zainteresowanych jest,,, każdy chce grać w ten weekend chyba półfinały, chętny do pilnowania też jest, więc..? nie ma co przeciągać
 
columbus 216

columbus

Użytkownik
Columbus ale nawet jak ktos wyjezdza to typy moglby podac wczesniej tak jak w przypadku ubieglego weekendu... ;) Dla mnie jak juz pisalem najlepiej byloby gdyby polfinal byl w ten weekend a final w nastepny weekend. Oferta wtedy jest spora a i konkurs nie jest bezsensownie przedluzany ;)
Nie musisz mnie przekonywać, ja jestem za.
Ja nie ma głosów na nie to typujemy i kończymy zabawę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom