>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

Status
Zamknięty.
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Oj Panowie, nie chce być uszczypliwy, ale naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego z &#39;zapisów&#39; nie zniknęły jeszcze do tej pory 3 osoby. Co ciekawe userzy Ci to &quot;wyższa półka&quot; na tym forum. I żeby było jeszcze ciekawiej...nie ma ich na czarnej liście :roll: A trzeba przyznać, że byli na tak grubych minusach w poprzednich edycjach, że wstyd, iż w ogóle postanowili się zapisać w tym roku. Pewnie są przywileje, dla kolorowych, o których zwykły szaraczek nie ma pojęcia.
I żeby była jasność - nie spinam się.
Chciałbym tylko uczciwej selekcji...
Userzy konkursowi - aut
Userzy olewający konkurs - aut
Pozdro ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dwie edycje temu sie zapisalem i jako ze nie uczestniczylem w poprzedniej edycji znalazlem sie na czarnej liscie. W tej edycji moj nick rowniez widnieje na czarnej liscie. Jak dlugo (okres czasu/ ilosc edycji) nie bede jeszcze mogl brac udzialu w tym konkursie?
Jak długo jesteście na czarnej zależy tylko od Was.
Osoby, które są bardzo aktywne na forum (od momentu trafienia na listę) mogą zostać z niej usunięte. Działa to także na zasadzie recydywy - jak ponownie taka osoba oleje konkurs to zostanie na czarnej liście dożywotnio.
Jest kilku userów co są na liście i od dłuższego czasu są aktywne - pozytywnie na forum. Ciebie do tego grona można zaliczyć, dlatego możesz wziąć udział w konkursie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Oj Panowie, nie chce być uszczypliwy, ale naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego z &#39;zapisów&#39; nie zniknęły jeszcze do tej pory 3 osoby. Co ciekawe userzy Ci to &quot;wyższa półka&quot; na tym forum. I żeby było jeszcze ciekawiej...nie ma ich na czarnej liście :roll: A trzeba przyznać, że byli na tak grubych minusach w poprzednich edycjach, że wstyd, iż w ogóle postanowili się zapisać w tym roku. Pewnie są przywileje, dla kolorowych, o których zwykły szaraczek nie ma pojęcia.
I żeby była jasność - nie spinam się.
Chciałbym tylko uczciwej selekcji...
Userzy konkursowi - aut
Userzy olewający konkurs - aut
Pozdro ????
Widzę, że nie rozumiesz albo nie chcesz rozumieć co się pisze. Ale chyba nie ma sensu ciągle tego samego powtarzać…
Nie ma żadnego znaczenia wynik danej osoby w poprzednich konkursach – to czy wygrał konkurs czy był ostatni. Znaczenie ma jego podejście do konkursu.
Na czarną listę wpisani zostali userzy co zapisali się do konkursów ale olali konkurs i organizatorów. Można powiedzieć, że kojarzę Ciebie z konkursów na forum. Dokładniej z hokejowego. Pamiętam, że raz byliśmy w jednej grupie (3 edycje temu). Brałeś udział w konkursie to wiesz, że na pewnym etapie (faza grupowa) ludzie olewali konkurs i nie podawali typów. To wypatrzało wyniki… Walczysz do końca a nie rezygnujesz jak widzisz, że nie masz szans na miejsce premiowane nagroda/awansem.
Teraz tacy ludzie wylądują na czarnej liście.
Jest czarna lista i eliminowanie „userów konkursowych”. To dwie różne sprawy.

Pisanie o przywilejach dla kolorowych/ że zmiana jest pod modów jest śmieszna i pozbawiona rzeczowych argumentów. Piszą to osoby co zostały wykluczone i chcą się pożalić.
Każdy kto ma merytoryczny wkład na forum (pisze w działach sportowo-bukmacherskich) nie ma się czym przejmować. Ci co nic nie wnoszą nie mają dostępu do konkursów.
Jeśli chcesz brać udział w konkursach to zacznij wnosić coś merytorycznego na forum a nie tylko udział w konkursach.
Jeśli chodzi Ciebie mam nadzieję, że będziesz aktywny i tym samym będziesz mógł brać udział w hokejowym – bo jako laureat być zdyskwalifikowanym za brak aktywności to średnio wygląda…
Są w przygotowaniu kolejne konkursy na forum. Jeśli ktoś chce móc w nich grać niech zmieni swój los.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Z chęcią poznam nicki osób o których mówisz i wczoraj ich nie osunęliśmy...
Jeśli chodzi o dzisiejsze zgłoszenia to weryfikacja jeszcze nie została zamknięta, prędzej czy później zostaną usunięte.
2 osoby zniknęły , 2 dalej są :] ale to nie ja wam będę &quot;donosił&quot;, w Waszym interesie jest przecież równe traktowanie uczestników:]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
2 osoby zniknęły , 2 dalej są :] ale to nie ja wam będę &quot;donosił&quot;, w Waszym interesie jest przecież równe traktowanie uczestników:]
Kolejny żal? Modzi też mają swoje życie, na forum nie tylko patrzą kto się zapisał i go sprawdzają.
Wyobraź sobie, że przeszukanie i poczytanie co user pisze w działach też zajmuje czasu. Każdy zostanie zweryfikowany. Konkurs się nie zaczął i nie lamentuj…
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
tacy jak ja jest wielu na forum stwierdziliscie ze jestesmy molami konkursowymi i nie bedzie nam mozna wygrac kilka groszy a zauwarzcie ilu jest uzytkowników ogolnie na forum i ilu jest takimi molami typo-biorcami ktorzy po to zakładaja konta by korzystac z viptypów po mojemu tez ich nie dopuscic do forum bo tylko biora typy i nic nie wnosza , jak cos robic to juz konkretnie chyba co nie?

zrobcie całe forum zamkniete i jak ktos osiagnie w viptypach yield ponad 20% dopiero moze startowac w konkursach i korzystac z forum ...
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Prawda boli nie?
Powiedz mi gdzie tu sprawiedliwość, kiedy w konkursie startuje ktoś, kto tylko bierze udział w konkursach i udziela się w HP, często się napina i ktoś, kto pisze analizy, udziela mądrych rad, pomaga innym userom w działach tematycznych?
Jak mówi piękne polskie przysłowie: &quot;Nic w życiu nie jest za darmo...&quot;.
Teraz bynajmniej już wiecie, że na forum wyszła nowa formuła mówiąca: pracujesz - masz udział w konkursach, nie pracujesz - nie bierzesz udziału.
Na forum jest wiele działów, tematów, w których można się udzielać.
Decyzja należy do Was.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Witam! Wiadomość tę kieruję do userów którzy zostali usunięci z listy.
Mianowicie z początku też się zdenerwowałem, że zostałem usunięty z listy, natomiast po kilku godzinach przemyślałem to i ochłonąłem. W moim przypadku prawda jest taka, że udzielałem się tylko w HP. Od dłuższego czasu nic od siebie nie wniosłem na forum tak więc pretensje mogę mieć tylko do siebie. Podejdźmy do tego jak mężczyźni;). Bierzmy się w garść i zacznijmy się udzielać ponieważ jak widać konkursy cały czas się pojawiają i każdy z nas chce w nich wystąpić. Teraz musimy pozwolić bawić się aktywnym userom, zaś ja czekam do następnej edycji aby pokazać na co mnie stać;D. Mam nadzieję, że niektórzy zgodzą się z moim zdaniem. Będę miał chwilę wolną to znów powrócę na forum;).
Tak więc jeszcze raz, grajmy fair i dodajcie coś od siebie na forum;).
A w tej edycji konkursu życzę wszystkim udanej zabawy i równej rywalizacji;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Do wszystkich tych, którzy się zapisali.
Proszę sprawdzić, czy wasze posty z zapisem nie zostały usunięte.
Jeżeli zostały usunięte oznacza to, że należycie do:
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
b) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
Proszę także o niezapisywanie się powtórnie, bo i tak zostaniecie usunięci z listy osób biorących udział w konkursie.
Co najmniej trzecia taka próba grozi upomnieniem.
Jeśli uważacie, że niezasłużenie zostaliście usunięci z listy proszę o PW do któregoś z modów odpowiedzialnych za ten konkurs i konkretnymi argumentami przemawiającymi za tym, żebyście brali udział w konkursie.
Pozdrawiam.
 
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
mój post z zapisami nie został usunięty,zaś w żadnej z lig mnie nie ma.Uczestniczyłem w podobnym konkursie na forum niedawno i nie było problemów.Co jest? ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Ja też jestem userem konkursowym ? ????
CZARNA LISTA czyli userzy, którzy zapisali się do poprzednich edycji konkursu, a olali go i po jakimś czasie nie podawali typów lub wcale ich nie podali ani razu! Osoba która trafiała na czarną liste przed rokiem w lidze notowała bilans ujemy.
http://forum.bukmacherskie.com/members/roman8585-u31083.html telprzemhttp://forum.bukmacherskie.com/members/diego71-u15683.html
Warto zapoznać się z regulaminem.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Ej panowie czemu usuneliście mój post, byłem zapisany w zapisach, a teraz patrzę, nie ma mnie w żadnej grupie i na liście zapisów także mnie nie ma. Dodaję, że nie ma mnie też na czarnej liście
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
Witam
Liga nr 4
100cki to 100icki ?
Mając na uwadze jak ciężko jest się dostać do konkursu chciałbym się upewnić ????
pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Witam
Liga nr 4
100cki to 100icki ?
Mając na uwadze jak ciężko jest się dostać do konkursu chciałbym się upewnić ????
pozdrawiam
xD
No mogą być literówki, bo przepisywałem nicki a nie kopiowałem. Zaraz poprawie.
Krecik - Twój post został usunięty, na podstawie punktu 31 regulaminu, tak jak sporej ilości osób.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom