>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak jest remis w dwumeczu to co wtedy ?
z regulaminu:
&quot;W meczu rewanżowym podajemy dodatkowe dwa typy, numer 5 oraz 6 na przypadek, gdyby padł remis w dwu meczu.
W przypadku remisu w dwumeczu jako dogrywkę traktujemy typ numer 5. Jeśli znów po typie nr 5 będzie utrzymywał się remis to rozliczamy typ nr 6. W przypadku podobnej sytuacji, czyli remisu o awansie decyduje wyższe ustrzelone AKO poprawnych typów

Typy dodatkowe traktujemy po równo jak gospodarz i gość:
- typ o kursie od 1,40-2,10 - 1 bramka
- typ o kursie od 2,11-2,90 - 2 bramki
- typ o kursie od 2,91- w górę - 3 bramki
Zwycięzca dwumeczu awansuje do kolejny rundy, przegrany odpada z rozgrywki.&quot;
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Zastanawiam się dlaczego prowadzący konkurs nie bierze pod uwagę obustronnych walkowerów i samych walkowerów. W pierwszej rundzie 3 pary nie oddały typów, co już na wstępie rozwaliło drabinkę turnieju, oprócz tego 6 drużyn oddało mecze, a dzięki czemu w kolejnej rundzie stworzyły się jakieś dziwne wolne losy. Nie lepiej było dopuścić ludzi, którzy przegrali, ale mieli największy bilans z pośród przegranych ? Chyba chodzi o satysfakcję z rywalizacji pomiędzy drużynami ? Może zrobic coś typy lucky loser np. jak z turnieju 4 skoczni w skokach ? Przecież to można elegancko wyprowadzić, żeby ten konkurs wyglądał jak powinien, a nie na odpierdol za przeproszeniem.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Powiem szczerze, że w pierwszej chwili tak chciałem zrobić, ale po pierwsze byłem w tej &quot;przegranej grupie&quot;, a nie chciałem być posądzony o to, że układam drabinkę pod siebie i mimo przegrania dostosowuję zasady tak, żeby nadal być w grze. Po drugie od nowej edycji będziemy musieli się poważnie zastanowić jak ma wyglądać skład całej LB League, bo w tym sezonie widać, że wiele osób mimo zapisania się do konkursu olała go i szczególnie w niższych ligach większość wyników to jest albo walkower albo obustronny walkower.
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Niekoniecznie chodzi mi o konkurs, który jest obecnie w trakcie rozgrywki, tylko o kolejne edycje, zrobić jakiś punkt regulaminu, że można takie coś zrobić, bo te walkowery zabijają satysfakcję z gry.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przed rozpoczęciem kolejnej edycji na pewno się &quot;nad tym pochylimy&quot;, bo tak jak pisałem wcześniej i tak jak Ty mówisz, ilość walkowerów wtej rundzie jest zatrważająca...
 
power30 18K

power30

Forum VIP
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-8-finalu-1-mecz-sobota-11-listopad-2017.149090/#post-6550892
Dopiero dzisiaj zauważyłem, że jako gospodarz na 2 bramki trzeba mieć kurs &gt;2,11. Niedokładnie spojrzałem na zakres bramkowy i podałem zły wynik. Rywal (zibi16 ) nie zwrócił też na to uwagi i de facto powinien on awansować - wynik 3:2 dla niego w dwumeczu. Sorka, że podaje tak późno, ale dopiero dzisiaj to zauważyłem. Tak więc proszę o korektę meczu ćwierćfinałowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-8-finalu-1-mecz-sobota-11-listopad-2017.149090/#post-6550892
Dopiero dzisiaj zauważyłem, że jako gospodarz na 2 bramki trzeba mieć kurs &gt;2,11. Niedokładnie spojrzałem na zakres bramkowy i podałem zły wynik. Rywal (zibi16 ) nie zwrócił też na to uwagi i de facto powinien on awansować - wynik 3:2 dla niego w dwumeczu. Sorka, że podaje tak późno, ale dopiero dzisiaj to zauważyłem. Tak więc proszę o korektę meczu ćwierćfinałowego.
Faktycznie, również mi to umknęło, brawo za postawę Fair Play, ode mnie reputacja za to, wyniki już skorygowane, a zibi16 jest ponownie w grze. Pozdrawiam.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finalu-1-mecz-sobota-18-listopad-2017.149181/#post-6554956
Jak mam to rozliczyć ?
Podałem nie tego przeciwnika co trzeba , zmiana pewnie nie wchodzi w gre teraz bo już za późno , rozliczać na zero cały kupon ?
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-4-finalu-1-mecz-sobota-18-listopad-2017.149181/#post-6554956
Jak mam to rozliczyć ?
Podałem nie tego przeciwnika co trzeba , zmiana pewnie nie wchodzi w gre teraz bo już za późno , rozliczać na zero cały kupon ?
Ps. już wiem o co chodzi , nastapiła zmiana przeciwnika ????
Dokładnie, poprawiłem wcześniej w pierwszym poście, a zapomniałem zmienić w Twoim, już jest ok, rozliczyć normalnie //Waldi1979
 
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
1/4 Finału Rewanż (04 Marzec 2018)
Polonia Świdnica – Ciastkarze ze Skawiny(gość)
Tak powinno być,proszę o poprawke
 
Do góry Bottom