>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
I jak wszystko pododaje to automatycznie się tabelka zaktualizuje i tylko wtedy plikiem dodać ją na stronę?
Jak tak to możesz podesłać tego Excela i od jutra będę próbował ogarniać wyniki wszystkie bo jest trochę zaległości i poproszę wszystkich podliczyć swoje dokonania do tego czasu.
Nie jest automatycznie ;).
Ok, tabela będzie do środy zrobiona. Ogarnę.
edit: max do piątku, mały poślizg, w każdym razie przed 15 kolejką będzie.
pzdr
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
https://forum.bukmacherskie.com/...ml#post6187760 Marcin Odra uzyskał 4 bramki i źle napisał, więc w meczu Arsenalu z Polonią Świdnica wynik 4:4.
Dzięki przyjacielu, że jesteś czujny i chcesz dla mnie dobrego rezultatu ???? ale niestety podałem typy po regulaminowym czasie, czego konsekwencją jest minus dwie bramki....
Dlatego wynik podałem jako 2 bramki, a nie cztery.
Pamiętajcie, zawsze walczymy fair play ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
A to ok - myślałem, że może lekko się naśmiewasz, że tak zawsze pilnuję wszystkiego w konkursach. No cóż - zostało mi z tego okresu, jak miałem jeszcze sporo czasu i wam pomagałem więcej ;)

Pozdro ????
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Robson - dzięki za sprawne prowadzenie konkursu. Jakieś info o Skrill wysyłamy?
Pewnie wysyłamy tylko do kogo?
Robson może jakieś podsumowanie oprócz tabelki jak co roku bo dobrze Ci to wychodzi:cool:
W końcu pokonałem Intelowca ???? ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dane zapewne będziecie wysyłać do mnie, ale dajcie mi 2 dni ja ocenienie Waszej aktywności na forum w działach sportowych.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jeśli nie bierzesz pod uwagę aktywności przy prowadzeniu konkursów i pomocy w całej historii forum, to daj znać, jakie muszę spełnić kryteria i postaram się odpracować, choć niestety, jak już wspomniałem, mam mniej czasu niż jeszcze kilka lat temu.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Ja też kiedyś miałem więcej wolnego czasu i więcej pisałem analiz w działach i teraz też krucho z czasem ale ostatnio coś tam naskrobałem i myślę że wrócę do aktywniejszych użytkowników.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Robson - chętnie oddam Tobie moją nagrodę za sprawne prowadzenie konkursu, nie ma sprawy.

Wydaje mi się jednak, że to, co zrobiłem na tym forum w całej jego konkursowej działalności, która nie nalicza się do postów, wystarcza na to, żebym mógł wziąć udział w organizowanych tu konkursach i chyba inni też tak myślą, bo nigdy nie miałem problemu z nagrodami.

Jeśli tu jest inaczej, to zaakceptuję decyzję, bo nie mam nic do gadania, aczkolwiek, jak pisałem, mogę postarać się spełnić jakieś dodatkowe warunki.

Pozostawiam decyzję odpowiednim osobom ;)

Pzdr
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gratuluję zwycięzcom, ciekawa rywalizacja jak zwykle ;) Szkoda tylko, że niektórzy w trakcie zawsze muszą olać konkurs i ma to wpływ na rywalizację... Co edycja jest to samo.
Odnośnie nagród to myślę, że @INTELOWIEC faktycznie zasłużył swoją pomocą przy współpracy z nami i podliczaniem konkursów itp.
Najważniejsze pytanie.
Zaczynamy kolejną edycję od następnego weekendu (10-11 grudnia)? Mam nadzieję, że tak bo konkurs stał się w mojej opinii jednym z najlepszych w historii forum. Jak macie jakieś spostrzeżenia, uwagi, propozycje co do kolejnej edycji to śmiało piszcie, zostanie to rozpatrzone z pewnością.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Najważniejsze pytanie.
Zaczynamy kolejną edycję od następnego weekendu (10-11 grudnia)? Mam nadzieję, że tak bo konkurs stał się w mojej opinii jednym z najlepszych w historii forum. Jak macie jakieś spostrzeżenia, uwagi, propozycje co do kolejnej edycji to śmiało piszcie, zostanie to rozpatrzone z pewnością.
Jestem jak najbardziej za :spokodfhgfh:
Ewentualnie prośba do osób, które nie zamierzają regularnie typować, by nie zgłaszały się do konkursu,by nie psuć zabawy innym.
 
Do góry Bottom