>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności, propozycje - Champions League Expekt

C 46

chudinho

Użytkownik
witam
zapisałem się do typera ale mój zapis został usunięty. Nie wiem dlaczego. Czy może mi to ktoś wyjaśnić?

pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na przyszłość czytaj regulamin do końca, albo dwa razy:
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz (jego multikonto) jest umieszczony na czarnej liście konkursowej*
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym *
c) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.*
d) nie posiada konta gracza w Expekt
 
C 46

chudinho

Użytkownik
No właśnie jestem tym typem że tylko na konkursy. Dopiero wracam na forum po długiej przerwie. Więc proszę o przywrócenie do konkursu.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To tak nie działa. Działa to tak, że najpierw jeśli Ty jestes aktywny, udzielasz się w działach bukmachersko-sportowych to dopiero wtedy możesz brać udział we wszystkich konkursach.
Zachęcamy do brania udziału w życiu forum a później do udziałów w konkursach.
Pozdrawiam
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Rozumiem, że wszystkich typów, kuponów nie musze podac naraz? ( w regulaminie odpowiedzi na to pytanie nie znalazlem)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Rozumiem, że wszystkich typów, kuponów nie musze podac naraz? ( w regulaminie odpowiedzi na to pytanie nie znalazlem)
Nie musisz.

Uprzedzam pytanie, tematy konkursowe otwarte zostaną w niedzielę po południu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
3.pkt
zamykane w niedziele o godzinie 16 i do tego czasu należy oddać wszystkie typy/kupony
11.pkt
posty napisane po godzinie 17 w niedziele, nie będą brane pod uwagę
Można prosić o wyjaśnienie, która godzina jest ostateczną, bo z poprzedniej edycji wiem, że szczególnie w następnych rundach jest gra na przeczekanie przeciwnika..??
Poza tym sporo osób miało &quot;problemy&quot; z przestrzeganiem owego punktu, więc żeby nie było pretensji poproszę o &quot;zsynchronizowanie&quot; powyższych punktów regulaminu.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Widocznie inni moderatorzy konkursu uznali, że w ostatnim czasie Twoja aktywność na forum nie była na tyle wystarczająca byś mógł w konkursie wystąpić.
Pozdrawiam.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podajemy jeden typ na dane zdarzenie :!: Nie możemy podać jednocześnie typu 1x2 jak i o/u 2.5 etc. :!:
A jak jest z umieszczaniem na paru kuponach tego samego zdarzenia oczywiście o tym samym typie (w sensie naszego pewniaczka)? Tak samo jak granie np 5 takich samych singli ? Jest to dopuszczalne, czy nie wzięto pod uwagę?
 
P 5

pih

Użytkownik
Sorki za problem, ale z powodów osobistych nie będę uczestniczył w żadnym konkursie, do których jestem zapisany.
 
Do góry Bottom