>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f336/1-kolejka-mecze-gr-a-60640-2.html#post2290215
Kostaryka - Kolumbia

1. Kto wygra (1x2) - Kolumbia ✅
2. Wynik do przerwy (1x2) - Kolumbia ✅
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - Over 2.5
4. Strzelec jednej z bramek - Rodallega
5. Dokładny wynik - 0-1 // Nie zgadza się z &quot;Over 2.5&quot; !
6. Dokładny wynik do przerwy - 2-3
7. W której połowie padnie więcej bramek - w drugiej
Chcę zgłosić reklamację [Tzw musztarda po obiedzie jak to mówią]
Oczywiście to miałoby odwrotnie , czyli dokładny wynik DO PRZERWY 0-1 , a końcowy 2-3.
Over i ilość bramek temu odpowiadają
Gapa ze mnie i tyle.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ok, a załóżmy, że typuję do przerwy 1:0, dokładny wynik 2:0 i daję po równo bramek w obu połowach - mecz kończy się 4:0, do przerwy jest 2:0 - wtedy są punkty?
Wtedy są pkt.
Taką przyjeliśmy zasadę i tego się trzymamy przez cały konkurs.
Warto też zwrócić uwagę, że są tacy co przy wyniku 0:0 podają stzrelca jednej z bramek. Nie iwem czy myślą, ze im to zostanie policzone czy co, ale nie będzie liczone od razu mówię.
Chcę zgłosić reklamację [Tzw musztarda po obiedzie jak to mówią] Oczywiście to miałoby odwrotnie , czyli dokładny wynik DO PRZERWY 0-1 , a końcowy 2-3. Over i ilość bramek temu odpowiadają
Gapa ze mnie i tyle.
No gapa z Ciebie, ale co my na to poradzimy :p
 
golden 0

golden

Użytkownik
Wtedy są pkt.
Taką przyjeliśmy zasadę i tego się trzymamy przez cały konkurs.
Ale czy to trochę nielogiczne? Jeśli wtedy są punkty (a przecież nie wytypowaliśmy prawidłowo wyników), to dlaczego nie przyznawać ich przy 0:0?
Warto też zwrócić uwagę, że są tacy co przy wyniku 0:0 podają stzrelca jednej z bramek. Nie iwem czy myślą, ze im to zostanie policzone czy co, ale nie będzie liczone od razu mówię.
????
 
pirowastone 27

pirowastone

Użytkownik
Typowałeś wynik 2:0 dla Brasil.
Pytanie gdzie padnie więcej bramek? dałes X.
Tu zgoda, ale czy padły jakieś bramki ? Nie, 0:0 się skończyło więc to chyba logiczne że za to nie ma pkt.
Moim zdaniem powinno byc rozliczane tak jak jest zaklad na sportingbet
W której połowie padnie więcej goli

[?] Kursy

Pierwsza połowa 3.20 Druga połowa 1.95 Po równo 3.30 Proste 3 opcje a nie dochodzi 4 brak goli...
Wystarczy w sumie odwrocic
7. W której połowie padnie więcej bramek -
1. Kto wygra (1x2) -
2. Wynik do przerwy (1x2) -
3. Under 2,5 czy Over 2,5 -
4. Strzelec jednej z bramek -
5. Dokładny wynik -
6. Dokładny wynik do przerwy -
i to logicznie poprawi bledny waszego &quot;logicznego&quot; systemu punktowania ktory wymysliliscie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Moim zdaniem powinno byc rozliczane tak jak jest zaklad na sportingbet
i to logicznie poprawi bledny waszego &quot;logicznego&quot; systemu punktowania ktory wymysliliscie.
Też tak sądzę, że powinno być rozliczane jak u buka z którego mamy konkurs.
I nie waszego systemu, gdyż ja też tu podliczam i jestem za ✅ za takie typy
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
[Zero] to też liczba, tak mi się wydaje. Więc nie rozumiem dlaczego osoby mające w siódmym podpunkcie- X nie zdobywają punktów. Na logikę to w sytuacji: 1:1 (0:1) i 0:0 (0:0) w obu połowach pada tyle samo bramek. 1=1 i 0=0 =&gt;remis
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
[Zero] to też liczba, tak mi się wydaje. Więc nie rozumiem dlaczego osoby mające w siódmym podpunkcie- X nie zdobywają punktów. Na logikę to w sytuacji: 1:1 (0:1) i 0:0 (0:0) w obu połowach pada tyle samo bramek. 1=1 i 0=0 =&gt;remis
nic dodać, nic ująć - może organizatorzy ugną się i przyjmą tok rozumowania głosu ludu, który co by nie mówić wydaje się bardziej logiczny niż robić typ z czterema możliwymi rozwiązaniami...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
nic dodać, nic ująć - może organizatorzy ugną się i przyjmą tok rozumowania głosu ludu, który co by nie mówić wydaje się bardziej logiczny niż robić typ z czterema możliwymi rozwiązaniami...
Ok, po burzliwej naradzie będizemy zaliczać takie typy też;)
Pozdrawiamy i miłej zabawy wszystkim!
 
czort 31

czort

Użytkownik
Warto też zwrócić uwagę, że są tacy co przy wyniku 0:0 podają stzrelca jednej z bramek. Nie iwem czy myślą, ze im to zostanie policzone czy co, ale nie będzie liczone od razu mówię.
Ktoś daje takie typy: Brazylia - Paragwaj

1. Kto wygra: X
2. Wynik do przerwy: X
3. Under 2,5 czy Over 2,5- Under
4. Strzelec jednej z bramek: Neymar
5. Dokładny wynik: 0:0
6. Dokładny wynik do przerwy: 0:0
7. W której połowie padnie więcej bramek: równo
Czyli w takiej sytuacji jak bedzie 0:0 jest ⛔ ?
I jak będzie np. 1:0 i strzeli Neymar to też ⛔ ?
Oczywiście pytanie dotyczy tylko odnośnie 4.
 
P 5

pih

Użytkownik
Jeśli jest taka możliwość proszę o poprawienie w 4 kolejce przy meczu Boliwia-Kostaryka, że więcej bramek padnie w 2 połowie.
Zrobione // kapszti
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
witam;) kapszti mi oraz paru innym osobom nie dodał punktu za poprawne wytypowanie kto wygra w meczu Urugwaj - Peru ; mam x a punktu brak:]
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
witam;) kapszti mi oraz paru innym osobom nie dodał punktu za poprawne wytypowanie kto wygra w meczu Urugwaj - Peru ; mam x a punktu brak:]
To może podaj link do swojego postu i do tych gdzie się pomyliłem. Nie pomyślałeś, że pomoże mi to w znajdowaniu twojego postu
 
Do góry Bottom