>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osobom, którym nie wszedł voucher niech spróbują na innej przeglądarce. Jeśli to nie pomoże proszę o kontakt na PW. Jutro to wyjaśnimy z Betsson.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystkie nagrody będę dopisane po konkursie.
Proszę nie bieżąco śledzić forum, od razu po nowym roku pojawi się informacja jakie dane musicie podać w celu otrzymania bonusu.
 
R 0

reminho7

Użytkownik
Witam mój voucher nie wchodzi pisze że jest wykorzystany! Pisałem do admina Marcin-Odra PW z 3 wiadomości i nie dostałem dalej żadnej odpowiedzi. Próbowałem na dwóch różnych przeglądarkach! Czy w końcu zostanie wyjaśniona moja sytuacja? I dostanę w końcu jakąś odpowiedz na PW co w mojej sprawie???!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Otrzymałem Twoją wiadomość. Sprawa do końca tygodnia zostanie rozwiązana, podobnie jak usera chajtgr.
 
F 4

fnucek

Użytkownik
A co z moim pytaniem z 26.01.2012. Nie dostałem żadnej informacji o nagrodzie, a zająłem 6 miejsce.
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na forum była informacja do kiedy zbieram dane, które wysyłam sponsorowi w celu przekazania nagrody.
Osoby, które zapomniały podać dane to zazwyczaj nagrody przepadają.
Możesz podać login z Betsson, ale nie obiecuje że nagrodę otrzymasz.
 
W 0

witoldk11

Użytkownik
Co z nagrodami za ostatnia edycje?
Co z nagrodami za ostatnia edycje? Minely juz prawie 2 miesiace i wciaz cisza......⛔
 
W 0

witoldk11

Użytkownik
Co z nagroda za ostatnia edycje? Minal kolejny miesiac i na moim koncie w Betsson wciaz nie ma wygranych.
Podaje po raz kolejny moj login w Betsson: WitoldK11
Kiedy mozna sie spodziewac przelania wygranej?
Prosze o odpowiedz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom