>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

W 38

wojtek_odra

Użytkownik
Proszę o porawienie:
Grankin Sergey
Wlazly Mariusz
Muserskiy Dmitriy
Plinski Daniel
Endres Murilo
Leon Venero Wilfredo
Da Silva Pedreira Junior Mario
Chodzi tylko o polskie litery w nazwiskach naszych graczy.
Z góry dzięki.
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
Witam !
Mam pewien problem a mianowicie najpierw podałem typy długo terminowe a pozniej swoj skład druzyny czyli niezgodnie z regulaminem. Czy jest mozliwość aby moj post z typami dlugoterminowymi zostal usuniety?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam !
Mam pewien problem a mianowicie najpierw podałem typy długo terminowe a pozniej swoj skład druzyny czyli niezgodnie z regulaminem. Czy jest mozliwość aby moj post z typami dlugoterminowymi zostal usuniety?
Ale co w tym jest niezgodne z regulaminem?
@wojtek_odra
Podaj link to ktoś poprawi wtedy. Przecież nikt nie będize szukal kiedy post napisałes.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
a ten mecz dnia - można go podawać każdego dnia? i ma być to typ na zwycięzce, czy można również o/u, zwyc 1-seta, DW itp?
i czy można podać najpierw typy podstawowe i ew. później ten mecz dnia? oferta sportingbet na siatke zazwyczaj pojawia się dopiero w dniu meczu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a ten mecz dnia - można go podawać każdego dnia? i ma być to typ na zwycięzce, czy można również o/u, zwyc 1-seta, DW itp?
i czy można podać najpierw typy podstawowe i ew. później ten mecz dnia? oferta sportingbet na siatke zazwyczaj pojawia się dopiero w dniu meczu
Ten typ dnia można podawac podczas każdego dnia uczestnictwa w konkursie.
Może to byc under/over itp. Cokolwiek z oferty Sportingbet
Ważne jednak by typ ten znajdował się w tym samym poście co typy na wszystkie spotkania w danym dniu.
Pozdrawiam
 
czort 31

czort

Użytkownik
Robson, może mam dwóch atakujących i dwóch rozgrywających ale nic z tym nie zrobię bo jak jeszcze w polskim składzie mniej więcej wiem kto ma jaką pozycję to w reprezentacjach innych państw nie mam pojęcia kto na jakiej pozycji gra.
Mecz dnia podałem w osobnym poście mam nadzieję że nie ma problemu. DZIĘKI.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Robson, może mam dwóch atakujących i dwóch rozgrywających ale nic z tym nie zrobię bo jak jeszcze w polskim składzie mniej więcej wiem kto ma jaką pozycję to w reprezentacjach innych państw nie mam pojęcia kto na jakiej pozycji gra.
Mecz dnia podałem w osobnym poście mam nadzieję że nie ma problemu. DZIĘKI.
W takim razie po co bierzesz udział w takim konkursie? skoro nie masz nawet małego pojęcia o siatkówce? , raczej nic nie ugrasz jeśli nie wiesz nawet kto gra na jakiej pozycji.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Poprawcie mi w temacie na mój skład

Vermiglio Valerio
Soto Hector
Mastrangelo Luigi
Volkov Alexander
Godoy Filho Gilberto
Leon Venero Wilfried
Samardzic Marko
 
V 0

volleyball

Użytkownik
Mam takie pytanie czy typy długoterminowe, czyli atakujący, przyjmujący itp. to liczy się procent ataku i przyjęcia czyli tak jak na stronce fivb?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie uważacie że punktowanie jest troche nie sprawiedliwe? Bo np. wytypuje najlepszego atakującego i przyjmującego prawidłowo to mam 100 pkt, a za nietrafiony typ dnia jest -100 pkt.
 
Do góry Bottom