>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

ted 9,5K

ted

Forum VIP
regulamin sie kłania:
. Rodzaje zakładów, na które można stawiać:
- under/over dotyczący całego meczu
- zwycięzca meczu (1,x,2,1x,x2)
- handicap zwykły (0:1, 0:2 itd) w całym meczu
- Wynik 1 połowy (1,x,2)
- Dany zespół strzeli gola( TAK, NIE)
- Czy oba zespoły strzelą (TAK, NIE )
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Mozna liczyc na jakas tabelke po 1 rundzie spotkan? albo przynajniej na ozpoczecie podliczania typow?
// Konrad typy już się podliczają ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja pomagam przy podliczaniu konkursu. W razie jakiś pomyłek to piszcie mi na pw to poprawie. Tabelką zajmie się Ted.
A i jeszcze jedno. Pierwszy dzień konkursu został potraktowany dość ulgowo. Jak ktoś zapomniał bukmachera itp to nie było konsekwencji.
edit // piątek , sobota i niedziela podliczone. reszta jutro. najlepiej niech każdy sobie sam sprawdzi i w razie jakichkolwiek problemów niech pisze , najlepiej na pw ;)
edit2 // jeszcze mam taką prośbę co do niektórych. Jak już się pomylicie w czymś to nie cytujcie posta w temacie z typami bo się trochę burdel robi. W tym temacie piszcie.
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Witam,
wczoraj czyli około godziny 12:30 postawiłem mecze:
HOL-DEN 1@1,50 EXPEKTU
Paragwaj-Włochy under 2,5 expektu
dzisiaj patrzę i w ogóle nie ma moich typów,czy jest możliwe że któryś z moderatorów usunął moje typy,ponieważ jestem pewien że zatwierdzałem i były moje typy. Proszę o sprawdzenie.Dziękuję.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W regulaminie jest tak .
9. Rodzaje zakładów, na które można stawiać:
- under/over dotyczący całego meczu
- zwycięzca meczu (1,x,2,1x,x2)
- handicap zwykły (0:1, 0:2 itd) w całym meczu
- Wynik 1 połowy (1,x,2)
- Dany zespół strzeli gola( TAK, NIE)
- Czy oba zespoły strzelą (TAK, NIE )
Przeglądając typy , i podliczając wczoraj dużo ludzi typowało HT/FT , DW czy strzelców goli. I te typy dalej pojawiają się na kolejne dni. Ja na razie tych typów nie liczę ( znaczy liczę jako 0 ) ale coś mi się wydaje że ⛔ 100 mogą polecieć za to. Tak więc typujcie takie mecze aby nie było później kłótni , sporów itp.
Kolejna ważna sprawa. Jak już zapomnisz tego bukmachera albo coś się pomylisz to nie cytuj posta bo się burdel robi. Piszcie w tym dziale albo na pw.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Za wczorajsze typy otrzymałem 0 punktów z powodu nie podania bukmachera i teraz mam pytanie - czy te dwa typy będą się liczyć do ogólnej liczby moich typów - do spełnienia minimum?
//Adam 25 meczów podać to nie dużo aby wszystko było zaliczone. Do końca fazy grupowej pozostało sporo meczów więc na pewno dasz radę. A co do tych podanych - ja uważam że typy będą w razie czego zaliczone bo jak by nie było typy podałeś ale ostateczny głos mają opiekuni konkursu
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Podliczyłem i wtorek. Prawdopodobnie za brak bukmachera będzie ⛔ 100 razy ilość typów bo tak to trochę nie fair jest jak jest liczone jako ✅ 0
Jakieś problemy to tu bądź pw.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Typy na środę podliczone. tradycyjnie problemy na PW zgłaszać a poprawię.
I jeszcze kilka spraw dla przypomnienia.
Od czwartku jak ktoś zapomni podać bukmachera przy typie to ma ⛔ 100 razy ilość typów bez nazwy bukmachera skąd brany typ . Tzn albo pisze na koncu że typy wszystkie od tobet czy expekt albo przy każdym typie zaznacza skąd owy typ jest brany. Bo dwa ktoś może dać z expa i jeden z tobet.
Druga dość ważna sprawa. Z dnia na dzień spada liczba podawanych typów. Przypominam że w I fazie konkursu wymagane jest min 25 typów ! Najlepiej by było żeby każdy kto nie liczy typów na bieżąco podliczył sobie ile typów podał i przy podawania nowych typów leciał wg numeracji tak jak robią nieliczni.
I na koniec tradycyjnie. Jak już się ktoś pomyli to nie cytować posta w dziale z typami ! Tylko zgłaszać tutaj problemy bądź na pw. Jest sytuacja że podliczam typy , widzę że nie ma bukmachera to ⛔ a za 5 stron znajduje zacytowany post z dopiskiem nazwy bukmachera :| trochę przeszkadza.
 
Do góry Bottom